Jak obejít limit dárcovství Bloxburg? 4 nejlepší tipy, jak vydělat!

Jak obejít limit dárcovství Bloxburg? Můžete buď počkat na časový limit a poslat maximální částku daru, nebo vydělávat peníze tvrdou prací na zakázkách. Bez ohledu na věk zažíváme stres všichni a jedním ze způsobů, jak stresu uniknout, je hraní her. Ano, hry jsou skvělý způsob, jak se zbavit stresu a mohou výrazně ovlivnit vaši náladu.

Pokud se zabýváte návrhem a stavbou, možná budete chtít zkusit hrát Bloxburg. Vím, že jste to jméno už slyšeli a s největší pravděpodobností jste ho už hráli.

Jste připraveni ponořit se do nové dimenze virtuálních her? V tomto článku se dozvíte základní věci o Bloxburgu, jeho měnovém systému a o tom, jak zvýšit limity. Tak vítejte v Bloxburgu.

Bloxburg

Bloxburg je typ hry simulující život podobný hře The Sims vyvinuté společností Coeptus. Stejně jako to, co děláme každý den, hra simuluje každodenní život občana v nedalekém virtuálním městě. Hra dosáhla k 11. červnu 2019 miliard návštěvníků a šplhá z žebříčku na 8. místo, aby byla hra s placenými uživateli. Svou postavu a životní styl si můžete upravit velmi podobně jako ve skutečném životě.

Režim sestavení

Hráči si mohou stavět své vlastní domy a zdobit je, jak chtějí, ale za cenu. V závislosti na vaší peněžní kapacitě ve hře můžete svůj dům zvýšit nebo rozšířit.

Zaměstnání

Chcete-li vydělat peníze, které lze použít ve hrách, musí si každý hráč vybrat pracovní pozici. Každá pracovní pozice má pracovní pas a úrovně, které je třeba splnit. Čím vyšší skupina, tím větší výplata. A pokud získáte vynikající zaměstnaneckou herní kartu, vaše výdělky se zdvojnásobí.

Systém dárcovství

Bloxburg má systém dárcovství, který umožňuje hráčům pomáhat ostatním hráčům. Existuje však limit na darování hráči. Stav hráče a čas jsou jen některé z faktorů, které ovlivňují limit darů. Jak tedy obejít limit dárcovství Bloxburg?

#1. Stav hráče

Existuje stav dvou hráčů, který mění jejich herní práva. První z nich jsou běžní hráči a prémioví hráči. Běžní hráči mohou darovat až 1 $ až do 10 000 $. Limit darů však lze překonat upgradem svého účtu na prémiový. Uživatelé prémiového účtu mají limit darů 50 000 $. Samozřejmě budete muset zaplatit, abyste měli prémiový účet.

#2. Časový limit

Po každé darovací transakci v Bloxburgu nastává zklidnění nebo časový limit, který vám brání darovat více. Pokud tedy chcete obejít limit dárcovství a časový limit systému dárcovství, budete muset provést následující kroky.

Obcházení limitu darů

Protože neexistuje žádný jiný způsob, než dodržovat pravidla, navrhuji, abyste každý den věnovali maximum, dokud nedosáhnete částky, kterou chcete darovat. Řekněme, že váš přítel má na účtu 200 000 $ a chtěl vám je všechny darovat. Pak musí váš přítel věnovat 50 000 $ denně, pokud je jeho účet prémiový, a 10 000 $, pokud ne. Samozřejmě budete muset počkat na vychladnutí, než budete moci opět darovat maximální částku. Pravidlem a důvodem pro časový limit a limit darů je vyhnout se podvodům a zneužívání peněz.

Tipy, jak vydělat v Bloxburgu

Vydělávat peníze v Bloxburgu vyžaduje čas a vytrvalost, pokud nechcete za hru utrácet skutečné peníze. Takže tady mám několik tipů, které vám pomohou s vyděláváním peněz v Bloxburgu.

Tip č. 1. Vyberte si tu správnou práci

Práce v Bloxburgu jsou rozděleny do dvou kategorií. Pasivní i aktivní. Aktivní úlohy vyžadují, abyste svou postavu přesunuli z jednoho místa na druhé. Tyto práce zahrnují dodávku, dřevořezbu a další. Pasivní práce v Bloxburgu nemusí nutně vyžadovat, abyste více svých avatarů. Mezi stagnující pracovní místa v Bloxburgu patří kadeřnictví, pokladní burgerů nebo práce prodavače. Aktivní zaměstnání však platí lépe než pasivní. Pokud jde o efektivitu, stagnující práce jsou lepší. Zatímco pokud se nechcete nudit, hrajte raději aktivní role.

Tip č. 2. Udržujte dobrou náladu

Během hry je třeba udržovat nálady. Udržujte svou náladu vysokou, zejména hladovou, protože to může ovlivnit celkovou náladu. Jen mějte na paměti, že čím vyšší jsou vaše stánky, tím vyšší bude váš plat. Tyto nálady můžete posílit tím, že budete svého avatara udržovat svěží a hygienický. Zkuste nechat svého avatara pít smoothie, koupat se, jíst, vařit nebo si koupit posilovač nálady v obchodě Bloxburg.

Tip č. 3. Stanovte si cíl

Pokud máte na mysli konkrétní cíl, udržet si motivaci k dosažení tohoto cíle je dostupnější. Můžete se také odměnit po splnění cíle a po tvrdé práci.

Tip #4. Kupte si vynikající zaměstnaneckou herní vstupenku

Pokud máte sto Robux nebo více, zvažte zakoupení herního průkazu Excellent Employee, abyste zvýšili svou pracovní kapacitu a zvýšili svou výplatu. Odměny za herní pas se zvyšují, čím více získáte povýšení a peníze při práci.

Je to obal!

Existuje více než jeden způsob, jak obejít limit dárcovství Bloxburg tím, že si ho vyděláte svou tvrdou prací nebo dlouhou metodou. Zásady limitu darů jsou stanoveny tak, aby chránily hráče před podvody a zneužíváním peněz.