Jak nosit tylovou sukni na svatbu: Měli byste?

Probereme, jak nosit tylovou sukni na svatbu, protože to může být nevhodné, zejména proto, že tylové sukně mají tendenci vypadat jako nevěsta. Svatby se však liší v tom, jak jsou přísné, ale mějte na paměti, že jako svatební host musíte zachovat takt.

Častější volbou outfitu pro svatební hosty jsou maxi šaty. Zkuste si přečíst tento návod, jak obléknout maxi šaty na svatbu, aby byly pro takovou zvláštní příležitost vhodnější.

Jak nosit tylovou sukni jako svatební host

Jako svatební host je možné nosit tylovou sukni, ale pamatujte, že tento typ sukně teče, působí a vypadá jako svatební oblečení. Bylo by nevkusné být svatebním hostem v něčem, co se od nevěsty obvykle očekává.

Pamatujte, že byste neměli vypadat jako nevěsta ani vypadat, jako byste ji předváděli, i když to není vaším záměrem. Proto, pokud nedostanete signál od nevěsty, zvolte jiný typ sukně, která není vyrobena ze síťovaných látek, protože vypadají jako nevěsta.

Kromě toho, pokud potřebujete požádat nevěstu o povolení, protože máte podezření, že to, co budete mít na sobě, je potenciálně neuctivé, může být skvělým vodítkem k tomu, abyste si oblékli jinou možnost.

Můžete si na svatbu vzít tylovou sukni?

Nosit tylovou sukni na svatbu je docela riskantní, protože to vypadá jako to, co by si oblékla nevěsta. Tylová látka je splývavý a síťovaný materiál známý pro svatební účely, ať už jde o závoj nebo šaty.

Tylové sukně dokonce nadýchají, což znamená, že i když máte na sobě jednoduchý top, stále může vypadat jako nadýchané svatební šaty. Ne všechny svatby jsou však konvenční a některé páry jsou shovívavější k tomu, co si jejich svatební hosté mohou obléci.

Je například známo, že bílá a příbuzné barvy jsou nevhodné pro svatební hosty. Jsou však svatby, kde je nevěsta odvážnější a preferuje jiný odstín, umožňující svým hostům nosit bílou barvu.

Možná by vaše nevěsta raději houpala kalhotový kostým než tradiční róbu, která má dole tylovou sukni. Zeptejte se jí sami, když si nejste jisti, nebo si vyberte jinou sukni.

Můžete si vzít na svatbu bílou sukni?

Mělo by být přijatelné nosit na svatbu bílou sukni, pokud styl nevypadá jako nevěsta. To znamená, že by nemělo být ozdobené, detailní nebo nafouklé, aby vypadalo jako spodní část svatebních šatů.

Na svatbu by se měla dobře nosit jednoduchá sukně do A nebo rovná sukně bez vysokého rozparku. Dále dbejte na délku a styl sukně podle formality svatby.

Například formální svatby by měly být skromnější a některé tradiční dokonce vyžadují, aby si hosté nenosili nic kratšího pod kolena. Dalším příkladem je svatba pod širým nebem, kde se bílá může ušpinit nebo se sukně může profouknout větrem.

Zajímá vás, proč je bílá vždy spojována s nevěstou? Přečtěte si o tom, co je bílá svatba a dozvíte se více.

Mohu si vzít na svatbu maxi sukni?

Maxi sukně je díky své délce snad tím nejlepším typem sukně na svatbu. Mělo by vyhovovat všem dress codem v závislosti na tom, jak si ho stylujete, a je také pohodlné na svatbu po celý rok.

Plážové svatby mohou mít například ženy na sobě maxi sukni s topem, který odpovídá dress code dané události. Na druhou stranu se maxi sukně hodí i na náboženskou svatbu, kde je nezbytná skromnost.

Můžete si vzít na svatbu minisukni?

Nošení minisukně na svatbu závisí na typu události, které se zúčastníte. Při formálních až poloformálních příležitostech, jako jsou svatby, je pravděpodobnější, že jejich ženské hosty nosí maxi, midi, čajové šaty nebo při některých večerních událostech koktejlové sukně nebo šaty.

Minisukně může působit neúctou k náboženství nebo kultuře, která si cení konzervativnosti. Navíc velmi krátké a odhalující oblečení může získat příliš mnoho pozornosti, což je na straně nevěsty neslušné.

Mohu nosit midi sukni na svatbu?

Délka maxi sukně někdy není ideální pro pohodlí a pohyb na konkrétních svatebních místech. Pokud tedy nechcete, aby se na vaši sukni náhodně šláplo, nebo si myslíte, že její délka je nepraktická kvůli podlaze místa konání, midi sukně je dobrou alternativou.

Midi sukně je stále pod kolena, ale kratší než maxi sukně. A v závislosti na stylu by mělo být snadné najít lichotivý tvar pro váš typ postavy.

Je divné nosit na svatbu sukni?

Není divné nosit na svatbu sukni stejně jako šaty. Klíčem je vybrat typ, který není příliš ležérní, poutavý nebo odhalující, aby zůstal vhodný pro svatbu.

Závěr

A to je vše! Právě jsme diskutovali o tom, jak nosit tylovou sukni na svatbu a zda je to vůbec přijatelné.

Odpověď není tvrdé ne, ale je nejlepší se tomuto stylu a materiálu sukně vyhnout, protože vypadá příliš svatební. Místo toho noste sukně, které nejsou příliš pocuchané nebo používají látky, které se často vyskytují ve svatebních šatech.