Jak nosit ploché boty na svatbu: 3 styly

Pokud se chcete naučit nosit ploché boty na svatbu, existují tři možnosti šatníku. Většina svatebních hostů se pochopitelně snaží vyhýbat plochým botám za předpokladu, že jsou na svatbu příliš neformální.

Budeme však mluvit o třech stylech oblečení, které by oblékli vaše ploché boty. Některé venkovní svatby přeci jen lépe zažijete s plochými botami, abyste se mohli snadněji pohybovat.

Přečtěte si například, co si vzít na svatbu ve vinařství, kde podpatky mohou být špatný nápad.

Jak vhodně nosit ploché boty na svatbu

Noste dlouhé šaty

Ženy mohou potřebovat dlouhé šaty v závislosti na svatebním dress code. Mohou být také vybráni jako součást svatební party, která často nosí dlouhé šaty.

Pokud vaše šaty kloužou po podlaze, je přijatelné vzít si na svatbu ploché boty. Dvojice by stejně nebyla vidět a bude pro vás snazší se pohybovat, zvláště když je čas vstoupit na taneční parket.

Ale co když jsou vaše šaty splývavé a dlouhé, ale přesto ukazují boty? Vždy si můžete vybrat pár elegantnějších bytů, jako jsou špičaté nebo zdobené, takže budou na svatbu vypadat dostatečně formálně.

Zvažte kombinézu

Stylovým a vhodným svatebním outfitem pro hosta je kombinéza a také by byla skvělou volbou, pokud uvažujete o bytech na svatbu. Ale znovu, klíčem k tomu, aby tato kombinace fungovala, je vybrat elegantnější pár bytů, aby odpovídaly formálnosti svatby.

Stříbrné a třpytivé placky nebo ozdoby by ke kombinéze slušely. Můžete také vyzkoušet ploché boty s otevřenou špičkou nebo ty s pásky, které se rozšiřují až po kotník.

Pokud se účastníte poloformální svatby, můžete kombinovat splývavou kombinézu s tangy. Na druhou stranu, zakrytí bytů ve stylu bot může být ideální pro formálnější svatbu.

Nebojte se krátkých šatů

Boty bez podpatku jsou často přehlíženy, zvláště pokud jsou šaty, které budete nosit, kratší. Krátké šaty však můžete stále kombinovat s byty.

Pamatujte, že na většině svateb je nezbytná skromnost, takže si stále musíte dávat pozor na délku šatů. Krátké jsou typicky mírně nad nebo těsně pod kolenem, což bude vypadat fantasticky s páskovými plochými nebo dokonce plochými kotníkovými botami.

Jakékoli ploché boty, které mohou zakrýt oblast kotníku nebo mírně nad ní, by měly pomoci obléknout krátké šaty. Některé balerínky mohou dokonce vypadat skvěle s krátkými šaty na svatbu, zvláště pokud mají akcent, který doplňuje vaše šaty.

Je v pořádku nosit na svatbu ploché?

Je v pořádku nosit na svatbu byty, pokud je stále oblékáte. Nechcete vypadat ležérně, zvláště když pozvánka uvádí poloformální nebo formální dress code.

Byty již nejsou synonymem pro ležérní, protože je k dispozici mnoho typů a stylů. Nahé barvy, kůže, špičaté špičky, pásky, ozdoby nebo dokonce ploché boty jsou pro svatby přijatelné.

Pamatujte, že to, co budete mít na sobě, může ovlivnit to, jak oblečená budete na svatbu vypadat. Nikdy nechcete chodit nedostatečně nebo příliš oblečeni, bez ohledu na to, zda nosíte podpatky nebo ploché.

Mohu nosit balerínky na svatbu?

Balerínky můžete nosit na svatbu, protože přicházejí v různých stylech a barvách. Například balerínky s ramínky mohou formálností odpovídat midi nebo maxi šatům, nebo kombinovat špičaté balerínky s kalhotovým kostýmem nebo overalem, pokud na svatbu dáváte přednost kalhotám před sukní nebo šaty.

Kromě toho se některé svatby konají venku a chodit s podpatky bude nepříjemné. Pokud se svatba koná na lodi, můžete se utopit v trávě, písku nebo dokonce uklouznout.

Můžete také zvážit, že si s sebou na recepci vezmete pár balerínků. Tímto způsobem můžete zmírnit bolest z podpatku a být pohodlnější při dlouhém stání.

Mohou družičky nosit byty?

Žádné pravidlo nezakazuje družičkám nosit byty. Byty jsou často volbou, pokud mají na sobě dlouhé šaty nebo pokud se jedná o svatbu na zahradě nebo na pláži, kde by podpatky byly nepraktické.

Pokud však na jejich šatech budou vidět boty, zvažte, zda je nepožádáte, aby nosily stejnou barvu, typ nebo styl bytů, aby spolu vypadaly lépe. Není to povinné, ale jednotný vzhled bude fotkám slušet lépe.

Chcete se také dozvědět více o vytváření svatební party? Přečtěte si, kolik družiček je na svatbě.

Můžete si na svůj svatební den obléknout ploché?

Nevěsta si může na svatbě vybrat, zda bude nosit byty. Koneckonců, vypadáte nejlépe jen tehdy, když se cítíte pohodlně a jste se svým outfitem spokojeni.

Většina svatebních šatů je tak jako tak dlouhá, nebo i když jsou mírně nad zemí, existují elegantní byty, které by s nádhernými svatebními šaty nevypadaly nevhodně. Často jsou zdobené nebo mají ramínka a stuhy, aby ladily k šatům.

Závěr

Byl tento průvodce stylem užitečný? Právě jsme diskutovali o tom, jak nosit ploché boty na svatbu, aby zůstaly vhodné pro tuto příležitost.

Ploché boty budou vypadat skvěle s dlouhými i krátkými šaty nebo dokonce kombinézy. Tajemstvím je však výběr stylového páru, který zůstane oblečený na svatbu.

Vyberte si špičaté ploché, ty s ramínky, detaily nebo ozdobami, abyste nevypadali příliš ležérně.