Jak nosit kalhoty na svatbu: 3 nápady na oblečení

Pokud chcete vědět, jak nosit kalhoty na svatbu, vyzkoušejte tři vzhledy. Poté se podělíme o několik nápadů na oblečení, abychom byli styloví, ale přesto zachovali takt na svatbu.

Je čas opustit domněnku, že ženy mohou nosit šaty a sukně pouze na formální události, jako jsou svatby. A když už jsme u svatebních outfitů, zvažte procházení našeho blogu, kde najdete tipy a návody k etiketě.

Možná vám pomůže naučit se nosit šátek na svatbu, pokud potřebujete zakrytí a váš top outfit bude vypadat skromněji.

Jak nosit kalhoty na svatbu, pokud nejste fanouškem šatů a sukní

Obleky a bundy

Před čímkoli jiným si prosím zkontrolujte dress code uvedený na svatební pozvánce, abyste si mohli vybrat vhodné kousky oblečení. Můžete například nosit oblek s kalhotami a vytvořit elegantní oděv pro formální svatby.

Alternativou je sako nebo sako, pokud svatba není tak formální. Ale samozřejmě počítejte s tím, že bílé obleky nebo saka by nebylo vhodné nosit jako svatební host, protože je to barva vyhrazená pro nevěstu.

Podívejte se na barevné schéma svatby a rozhodněte se, jaký barevný top budete nosit ke kalhotám. Dále se vyhněte barvám svatebčanů a vyhněte se jakékoli barvě, která je příliš světlá a ruší.

Kalhotové kostýmy

Pokud se stále ještě nerozhodnete, jaké kalhoty si na svatbu vezmete, proč si nekoupit odpovídající sadu? Kalhotové kostýmy jsou také vhodné pro svatební hosty, protože nejsou ležérní a odhalující.

Zvažte pastelové barvy, jako je jemná růžová a fialová, nebo neutrální barvy, jako je hnědá a tmavě modrá pro kalhotový kostým, který budete mít na svatbě. Dávejte však pozor na detaily na kalhotovém kostýmu, protože stále chcete vypadat nenápadně a vyhnout se tomu, abyste od páru odváděli pozornost.

Ke kalhotovému kostýmu se opět vyhněte celobílému oblečení, a pokud budete nosit černou, zaveďte do oblečení nějaké jiné barvy. Měli byste se také zeptat samotných párů, zda plánujete nosit černou, protože některé kultury spojují tuto barvu se smůlou nebo smutkem.

Kombiny

Pro svatby, které jsou více semi-formální nebo neformální, je nápad na oblečení pro ženy, které preferují kalhoty před sukněmi a šaty, kombinéza. Ale opět jsou na výběr různé styly, takže by mělo být snadné je obléknout nahoru nebo dolů.

Kombinéza je také pohodlné oblečení, pokud se svatba koná venku. Mělo by se dokonce dobře kombinovat s kabáty a blejzry, pokud je počasí ve svatební den chladné.

Dejte si však pozor na některé kombinézy, protože pro některé konzervativní svatby mohou být příliš odhalující. Ujistěte se, že si vezměte něco na zakrytí ramen nebo hrudníku během obřadu, pokud design vaší kombinézy má tendenci zobrazovat kůži.

Víte, že kombinéza by byla perfektní, pokud jste svatebním hostem a uvažujete o tom, že byste si nevzali podpatky? Přečtěte si, jak nosit ploché boty na svatbu, abyste si lépe naplánovali outfit.

Mohu si vzít kalhoty na svatbu jako host?

Svatební host si může vzít na svatbu kalhoty, pokud zároveň dodržuje dress code. To znamená vyhnout se kalhotám, jako jsou džíny, cargo nebo ty, které se používají na cvičení, protože jsou pro tuto příležitost příliš neformální.

Také si chcete vybrat kalhoty bez jakéhokoli rušivého designu, stylu nebo detailů, takže váš outfit nebude ukrást pozornost páru. Ideálními svatebními kalhotami jsou společenské kalhoty a společenské kalhoty.

Ženy mohou také zvážit oblečení ve stylu kalhotek, jako jsou kombinézy a kalhotové kostýmy, pokud jsou oblečeny nahoru nebo dolů podle svatebního dress code. A konečně užitečným tipem je nosit nejlépe padnoucí kalhoty z vašeho šatníku, abyste vypadali chytřeji a profesionálněji než něco, co je příliš těsné nebo příliš volné.

Je v pořádku nosit na svatbu kalhoty?

Kalhoty mohou být vhodné pro svatbu, zvláště pokud jsou ušity na míru uživateli. Většina kalhot je také k obchodnímu oblečení, takže na svatbu jsou dostatečně formální.

Když je spodní část oblečení již rozhodnutá, vyberte si něco stejně formálního, aby celý váš vzhled byl pro danou příležitost uctivý. Muži mohou nosit například oblek nebo košili s knoflíky, zatímco ženy mohou zvolit elegantní halenku nebo oblek.

Je v pořádku, když si žena vezme na svatbu černé kalhoty?

Svatební hosté mohou zvážit černé kalhoty, pokud se stále nerozhodli, jaký spodní díl si vzít. Černé kalhoty se obecně hodí ke všemu a přicházejí v různých stylech, abyste si mohli vybrat správnou formálnost pro svatební dress code.

Vyberte si elegantní sako nebo halenku, kterou obvykle nosíte na formální večeři, abyste oblékli černé kalhoty. A k botám budou na svatbě vkusně vypadat páskové podpatky nebo dokonce špičaté ploché boty.

Závěr

A to je vše! Právě jste se naučili, jak nosit kalhoty na svatbu a zachovat formálnost se třemi outfity.

Ženy mohou zvážit spárování kalhot s oblekem nebo sakem, pokud nejsou bílé. Můžete se také rozhodnout pro kalhotový kostým nebo kombinézu jako alternativu k sukni nebo šatům na svatbu.

Nezapomeňte si vybrat společenské kalhoty a ne ty, které budete používat v posilovně nebo v nákupním centru.