Jak někoho požádat, aby byl na vaší svatbě: 3 nápady

Zvažte tři způsoby, jak někoho požádat, aby byl na vaší svatbě. Níže si promluvíme o tom, co říci, když se setkáte s přáteli a rodinou, že byste se chtěli zúčastnit své svatby.

Další užitečné informace v této záležitosti naleznete v našich průvodcích o svatebních pozvánkách. Dozvíte se vše, čí jméno je na svatební pozvánce uvedeno na prvním místě a další.

Kreativní způsoby, jak někoho požádat, aby byl na vaší svatbě

  • Seznamte se

Nejjednodušší způsob, jak někoho požádat, aby byl na vaší svatbě, je sejít se. Bude to komornější a obě strany se mohou na akci zeptat na jakýkoli případný dotaz.

To také pomůže vyhnout se chybné komunikaci, pokud se svatby nemůže zúčastnit přítel nebo rodina, kterou zvete. Pokud komunikujete pouze virtuálně prostřednictvím chatu nebo textu, může být snadné nesprávně interpretovat některá slova.

Jak se tedy setkat se záměrem pozvat je na vaši svatbu? V závislosti na tom, jak intimní nebo rozsáhlá svatba je, se můžete setkat s lidmi jeden na jednoho nebo jako skupinu.

Možná můžete uspořádat vinařskou noc se svými blízkými přáteli, abyste oznámili svou svatbu, po níž bude následovat přípitek. Odpolední čaj nebo rande u kávy však mohou být praktičtější pro členy rodiny, kteří nejsou fanoušky alkoholu.

Naplánujte si svá setkání strategicky, abyste mohli mluvit se všemi podle vašich dostupných časů. Můžete dokonce uspořádat zásnubní večírek doma a pozvat tam všechny, takže oznámení a pozvání bude provedeno jednou, pokud máte nabitý program.

  • Odeslat kartu

Někdy je těžké naplánovat schůzky kvůli práci nebo místu. Pokud se nemůžete vidět osobně, můžete vždy poslat pohlednici lidem, se kterými chcete být na vaší svatbě.

Tento přístup však přeskočí jakékoli další diskuse, protože se předpokládá, že proběhnou. Některé lidi ve vašem životě by tedy mohlo překvapit, pokud jim náhodně pošlete pozvánky bez setkání nebo párty ohledně zasnoubení.

Tento přístup však nemá chybu, zvláště pokud vaši přátelé a rodina očekávali, že se s partnerem vezmete. Nezapomeňte si přečíst o etiketě svatebních pozvánek, zejména o hostitelské lince, lince žádostí a kartách RSVP, které přijdou s pozvánkami.

  • Dejte dárek

Snoubenci mohou posílat dárky lidem, které by chtěli na svatbě. Všimněte si však, že tyto dary nejsou totožné se svatebními laskavostmi danými na svatební hostině jako poděkování hostům za to, že přišli.

Dárek můžete také připojit k pozvánce, aby se vaši přátelé a rodina mohli cítit výjimečně, pokud chcete, aby se této příležitosti účastnili. Zvažte dárkovou krabičku se sladkostmi, malou lahvičku vína nebo třeba i vaše oblíbené čaje.

Přečtěte si, co dát do malých sklenic na svatební výslužky, abyste získali další nápady, co dát svým hostům. Mohou to být dokonce předměty související se svatbou, jako jsou prostěradla nebo brože, které mohou použít ve váš svatební den.

Jak se nazývá, když někoho požádáte, aby byl na vaší svatbě?

Neexistuje žádný konkrétní termín, kterým by se dal nazvat úkol požádat někoho, aby byl na vaší svatbě. Ale svým způsobem to můžete považovat za návrh na svatební hostinu, protože vybíráte speciální lidi ve svém životě, abyste oslavili tento milník se svou drahou polovičkou.

Chcete se také ujistit, že při pozvání lidí na svatbu náhodou nepřehlédnete některé přátele a členy rodiny. Je pochopitelné, že ne každý bude součástí vaší svatební hostiny, takže dbejte na to, aby se někdo necítil špatně.

To je důvod, proč pokud chcete, aby někdo byl na vaší svatbě, setkejte se osobně jen s vámi dvěma. Tím zabráníte tomu, aby se někdo cítil izolovaný ve skupinovém prostředí, kde jsou zváni pouze vybraní lidé.

Kromě toho pamatujte na to, abyste jasně uvedli pozici, kterou chcete, aby tato osoba na vaší svatbě byla. Budou to například družička, družba, družička, nejlepší muž, uvaděč?

Co říkáte, když někoho žádáte, aby byl vaší družičkou?

Můžete být přímočarí a říct: „Můžeš být moje družička? ke své přítelkyni. Samozřejmě je vždy lepší být s návrhem družičky kreativní, ale není třeba příliš přemýšlet, co musíte těmto výjimečným ženám ve svém životě říci.

Naplánujte si počet družiček, které chcete mít na svatbě, abyste se vyhnuli problémům s návrhem družičky. Také chcete tyto ženy uvést, abyste zjistili, zda jste na někoho nezapomněli.

Pomohlo by také probrat se svým partnerem, protože většina svateb má stejný počet družiček jako mládenci. Nevěsta i ženich mohou mít v těchto dvou skupinách svatebčanů dokonce zástupce ze svých stran.

Zde je počet družiček na svatbě, abyste věděli více.

Závěr

A to je vše! Diskutovali jsme o tom, jak někoho požádat, aby byl na vaší svatbě, kde se s ním můžete osobně setkat, poslat mu pohlednice nebo dokonce dárky, aby se cítil výjimečně.

Klíčem je být přímý ohledně vašeho záměru, zvláště pokud chcete, aby tato osoba hrála roli v programu. Doufáme, že tento článek vyvolal nějaké nápady; zanechte nám otázku, pokud nějakou máte.