Jak natočit vlasy fénem a kulatým kartáčem? 2 nejlepší způsoby!

Přemýšlíte, jak natočit vlasy fénem a kulatým kartáčem? Natočte si vlasy fénem, ​​začněte mlžením kořínků, nadzvednutím srdíček, vytvořením malých copánků a jejich vytlačením nahoru.

Až je dobře spletete, nechte je zůstat suché a odstraňte copánky, abyste vlasy vytřepali. Promačkejte vlasy, vyndejte trysku a aplikujte uvolněné nastavení, abyste dosáhli kadeří, a dokončete je lakem na vlasy.

Na druhou stranu vlasy natáčejte kulatým kartáčem, zatímco kartáč rozbalujete skrz sekci ve stejném směru. Naneste mlhu, která vás vezme do oblasti, zvedněte tým ukazováčkem a zatlačte na kývání, abyste se houpali dozadu a dopředu. Zajistěte kudrnaté vlasy pomocí suchého a dělení, aby část zůstala chladná. Takže, pojďme se na to podívat do hloubky!

Jak natočit vlasy kulatým kartáčem

Kulatý kartáč je základním nástrojem k dosažení konečných výsledků, které platí pro střední a jemnější typy vlasů. Vyhřívaný kulatý kartáč ovlivňuje sekci tím, že se dostane do kontaktu s vlasy, které zahřátý válec kartáče zahájí proces sušení v oblasti. Teplo sušičky slibuje výsledek sušení mimo oblast, čímž se dosáhne rychlejšího a dvojnásobného účinku doby sušení.

Jak natočit vlasy fénem

Natočte si vlasy fénem, ​​což vám bez návštěvy salonu nezabere ani deset minut. S jakýmkoliv typem vlasů, ať už vlnitými nebo rovnými, jistě dosáhnete působivého vzhledu vhodného pro každou příležitost, protože je to perfektní trik, když spěcháte a nemáte čas navštívit salon. Vyzkoušejte něco nového a věřte, že tento fén vám zabere deset minut od začátku až do konce. Nepřemýšlejte dvakrát, ale popadněte fén, abyste plně proměnili své kudrnaté vlasy na okouzlující a krásný vzhled.

Pokud však fén často používáte, uvědomte si správný způsob použití nástavců. Pochopte, co každý z nich dělá, aby vám pomohl dosáhnout kudrnatých vlasů. Za prvé, nástavec difuzéru vytváří vlnité vlasy, často považované za kudrnatou hůlku nebo roshambo. Nějak závisí na velikosti hlavy, že to začíná malými kadeřemi nebo velkými vlnami, které také dosáhnou několika zámků na různých částech vaší hlavy. Vždy je však nejlepší použít nástavec difuzoru pro každou oblast individuálně.

Koncentrátor navíc pomáhá nasměrovat horký vzduch na jedno místo na hlavě, protože to je užitečné pro styling vlasů, které nevyžadují mnoho vlhkosti, jako například účes s uhlazenými nebo natočenými konečky.

Navíc je užitečné, když zkoušíte něco nového, že pokud v balení nejsou uvedeny žádné pokyny, příloha vás navede, jak byste jej měli používat. Když vás proudění vzduchu trápí více se soustředit, právě tehdy vám nástavec koncentrátoru pomůže zajistit proudění vzduchu s velkou přesností.

Difuzér je nezbytným nástavcem pro fénování vlasů bez námahy a rychle. Tento malý kousek vás nenechá v problémech s vysoušením vlasů během několika minut. Zajišťuje také přirozený a kudrnatý vzor, ​​který je zachován při sušení. Možná vás také bude zajímat informace o nejčastějších problémech s fény.

Vylepšení přirozených vln

Aplikujte malé množství vlasového produktu, aby vlasy vypadaly hladší, zatímco je budete třít. Aplikujte směrem ke konečkům vlasů, začněte uprostřed stonku a dolů. Difuzér vytváří lokny podél fénu, rovnoměrně distribuuje vzduch ve vlasech a dělá je také lépe ovladatelnými. Pomocí difuzéru a fénu vytvoříte kadeře, jak chcete. Po nanesení produktu rozdrťte vlasy na difuzér a se zbytkem nechte vzduch ve fénu.

Pohybujte fénem, ​​rovnoměrně rozprostřete teplo, vlasy úplně drbněte a pomozte jim dosáhnout vlny. Při cvičení si na to zvyknete. Nicméně, použijte nějaký sprej proti vlhkosti nebo lehký sprej na vlasy, když chcete udržet kadeře na svém místě, protože to pomůže vyhnout se vlhkosti, protože obrátí vzor kadeří, který způsobuje, že se zalomení stávají vláknitými a plochými.

Přeměna kdysi rovných vlasů na kudrnaté a vlnité vlasy pomocí fénu

Chcete-li dosáhnout krásných kudrnatých vlasů, postupujte podle níže uvedených kroků v rámci učení, jak natáčet vlasy fénem a kulatým kartáčem:

  • Zamlžte kořínky pomocí spreje na objem a totéž proveďte se zbytkem vlasů pomocí tepelné ochrany.
  • Pomocí ploché trysky zvedněte kořínky a vysušte vlasy v podobném směru, abyste dosáhli rovných a vlnitých vlasů.
  • Rozdělte si vlasy směrem ke středu, vytvořte malé copánky a namotejte je nahoru. Několik kousků copu ale nezapomeňte později nechat zvlněných.
  • Držte copánky nějakou dobu u sebe a nechte je uschnout. Poté je sejměte z hlavy a vytřeste vlasy.
  • Držte vlasy při sejmutí trysky a aplikujte uvolněné nastavení, až dosáhnete natočení.
  • Doplňte lakem na vlasy nebo lehkým sprejem.

It’s A Wrap!

Nyní se naučíte natáčet vlasy fénem a kulatým kartáčem, který pomáhá dosáhnout krásy a módy. Oživte vzhled svých velkých vlasů a podtrhněte svou skutečnou krásu. Tento tutoriál se ukázal jako užitečný, že byste si měli stočit vše, co chcete, holky. Můžete si také přečíst o tom, jaký je vysoušeč vlasů s nejvyšším výkonem a jak používat difuzér na vysoušeč vlasů.