Jak natočit vlasy fénem? 5 snadných kroků!

Víte, jak natočit vlasy fénem? Nemáte žehličku a chcete si natočit vlasy? Zde je několik technik, jak dosáhnout krásných kadeří pomocí fénu. Máte-li přirozené kadeře, použijte adaptér difuzéru na fén, abyste zvýraznili své vlny.

U žehličky na vlasy je kroucení mokrých vlasů před fénováním skvělým způsobem, jak vytvořit kadeře, jako je natáčení vlasů pomocí fénu a kartáče.

Pokud máte přirozeně rovné vlasy, upravte je po natočení pěnou, aby zůstaly upravené po celý den. Pokud vás toto téma zajímá a chcete se dozvědět více o tom, jak natáčet vlasy pomocí fénu, přečtěte si tento článek na konci. Když se dále ponoříte do tohoto článku, víte toho hodně.

Metody natáčení vlasů pomocí fénu

Chcete si natočit vlasy, ale nemáte kulmu. neboj. Zde v tomto odstavci jsme probrali všechny kroky, které vám pomohou natočit vlasy pomocí fénu. Níže jsme zmínili všechny kroky, které vás naučí, jak natáčet vlasy fénem.

Krok č. 1. Na vlasy naneste kulm

Krém na natáčky udělá vaše kadeře pevnějšími a příjemnějšími. Hledejte na obalu produkty, které tvrdí, že hydratují a zlepšují kruhy. Začněte hned u základu, nastříkejte si kapku krému do ruky a vetřete do vlasů. Vaše vlasy by měly být vlhké, ne mokré, pokud jste je vysušili ručníkem. Udělejte to nyní, pokud si před aplikací krému potřebujete vykartáčovat vlasy. Použijte pěnu specifickou pro kudrnaté vlasy nebo konvenční kondicionér. Spíše než pěnou naneste na vlasy tepelnou ochranu, abyste zabránili dalšímu poškození fénováním.

Krok č. 2. Vytvořte část vlasů

Rozdělte si vlasy na dvě části, horní vrstvu a spodní stranu, nejvyšší bod vašich uší. Sesbírejte horní část vlasů a rozdělte je od sebe v oblasti koruny scrunchie nebo výraznou sponou. Umožní to také jednodušší natáčení spodní vrstvy vlasů. Pokud jsou vaše vlasy těžké, zkuste je rozdělit ještě na více než dva kusy, aby se snáze udržovaly, například jednu horní vrstvu a spodní stranu rozdělte na dvě části.

Krok č. 3. Vyčešte si vlasy a naneste gel

Chcete-li odstranit uzly z vlasů a rozčesat je, je lepší vlasy česat, aby byly kudrny hladké. Když si pravidelně upravujete vlasy pěnou, odeberte jen malou lžičku a konečky prstů ji jemně rozetřete po vlasech. Aby nedošlo k namáčení vlhkých vlasů, nejprve je utřete ručníkem z mikrovlákna. Abyste předešli poškození, použijte na mokré vlasy kartáč se širokými zuby. Nastříkejte si na vlasy opalovací krém místo pěny nebo gelu, abyste je ochránili před teplem z fénu. Použití horkého vzduchu a krému současně je zbytečné. Možná budete chtít vědět, jak si správně šamponovat vlasy.

Krok č. 4. Mezi sekce umístěte kulmu

Vyberte si kruhový kartáč podle kadeří, kterých chcete dosáhnout: malý kruhový kartáč vám pomůže vytvořit pevné kadeře, zatímco široký kruhový kartáč může vytvořit větší kroužky. Vyberte část vlasů ze spodní strany a hřeben umístěte doprostřed. Začněte navíjet vlasy přes hřeben, zatímco kartáčujete níže tak, že je umístíte doprostřed. Pro ty nejhezčí kadeře vždy použijte kruhový ocelový kartáč. Začněte otáčet kulovým kartáčem, aby se vlasová část uspořádala po celém něm. Pomocí kruhového kartáče tahejte a ohýbejte, dokud nedosáhnete špičky provázku. To je to, co způsobuje vlnění vlasů. Kousek vlasů ohněte 2-3 kola kartáčem, vždy začněte uprostřed nebo na špičce vlasu.

Krok č. 5. Začněte fénovat

Při kroucení vlasů kruhovým kartáčem nasměrujte fén směrem ke kartáči a vysušte vlasy a vytvořte krásné kadeře. Zatlačením fénu hřebenem po délce vlasů, abyste zabránili třepení, nasměrujte trysku níže. [10]Natočte si vlasy na mírnou teplotu a poté zakončete fantastickým nastavením pro zafixování kadeře. Ocelový kartáč je ohříván fénem, ​​což napomáhá tvorbě kulmy. Vyberte části vlasů, které chcete natočit a vysušit pomocí fénu a kulmy, když přejdete přes hlavu. Otočte horní povrch a pokračujte v natáčení, dokud se váš účes nezvlní, když uděláte spodní vrstvu. K udržení kadeře na místě použijte lak na vlasy.

Je to obal!

Byli jsme rádi, že jste všichni dostali odpověď na svou otázku. Takže, přátelé, kdykoli si plánujete natočit vlasy, je to skvělý nápad natočit si je pomocí fénu. Nepropadejte panice, pokud nevíte, jak natočit vlasy fénem, ​​zejména kudrnaté. Všechny výše uvedené kroky vám pomohou natočit vlasy a udělat je příjemnými, kudrnatými jen pomocí fénu. Může být užitečné přečíst si o tom, jak natáčet vlasy kartáčem na fén a jak používat kartáč na fén Revlon k natáčení vlasů.