Jak nastavit kolébku na koženém kluzáku Loveseat

Dělá vám vaše kožená sedačka lásky potíže? Je to najednou zaseknuté? Jak nastavit kolébku na koženém kluzáku loveseat?

Klouzavá houpací useň je krémem úrody rockerů s plynulým a tichým pohybem. Když však kluzáci stárnou a hromadí hodiny, kdy stačí jen houpat, mohou zesílit. Tento článek tedy poskytuje rady a techniky ohledně úpravy kolébkových sedaček na koženém kluzáku, aby déle vydržely.

Provedení několika úprav na nepohodlném koženém kluzáku může často vyřešit. Změna množství tlaku nutného k houpání a klouzání opěradla židle může pomoci při přizpůsobení sedačky. Seřízení vzpřímeného držení židle vám také může pomoci přizpůsobit vaši milostnou sedačku pro ten nejlepší zážitek z tlaku.

Polohovací systémy jsou rozděleny do dvou kategorií. K dispozici je buď manuální nebo elektronická verze. Tento problém můžete, ale nemusí být schopen vyřešit, v závislosti na designu vaší sedačky.

Je to proto, že některé sedačky, jako je klouzavé křeslo, mají omezený rozsah pohybu. V důsledku toho je ležení v podstatě stacionární pohyb. Kromě toho budou některé problémy s elektrickým sedadlem vyžadovat odbornou pomoc.

Jak nastavit kolébku na koženém kluzáku loveseat?

Krok 1 Nastavení napětí na lehátku

Zkontrolujte napětí na sedadle kluzáku. Termín „napětí kluzáku“ se vztahuje k tomu, jak snadno se opěradlo kluzáku nakloní dozadu – opře se o opěradlo židle. Pokud je příliš obtížné se opřít, snižte napětí na sedačce.

Pokud máte malou stavbu, může být také dobré snížit tlak. Pokud je příliš těžké se opřít, snižte napětí v sedadle. Pokud máte malý rám, snižte tlak, protože sklopení sedačky lásky bude vyžadovat méně síly.

Pokud se křeslo pohodlně nakloní příliš dozadu, možná budete muset zvýšit napětí lehátka. Takže upravte napětí pro tuto část. Nicméně je to obvykle vynikající volba pro prominentnější lidi, vyšší osoby a lidi, kteří chtějí pevnější oporu zad.

Krok 2 Nakloňte kluzák dopředu.

Ujistěte se, že jsou záda vysoko a stupačka je zavřená. Dále nakloňte celé křeslo dopředu, abyste odkryli dno milostné sedačky. Umístěte sedadlo pro kluzáky na přední část područek a horní část zad.

K nastavení napětí budete možná potřebovat obě ruce. Tento proces nemůžete provést pouze jednou rukou. Pokud se pokusíte držet sedadlo lásky po celou dobu, bude těžké operaci dokončit.

Krok 3 Zkontrolujte, zda není nastavitelný mechanismus.

Pod sedlem kluzné sedačky s nastavitelným kluzákem by mělo být napětí dvojicí koleček nebo křídlových matic. Pokud není k dispozici žádný mechanismus, napětí možná nebudete moci změnit. Dávejte si na to pozor, kdykoli přejdete na tento krok.

Podívejte se na kolečko nebo křídlovou matici na pravé a levé straně spodní části židle. Každý by měl být umístěn na konci šroubu. Na stejný šroub z druhé strany by měly být také připevněny tažné pružiny.

Přesné umístění mechanismu se může lišit v závislosti na výrobci a modelu. Nástroj je obvykle umístěn pod sedadlem a v blízkosti zadní části sedačky. Ve vzácných případech může být mechanismus umístěn blíže ke středu dole.

Krok 4 Roztočte mechanismus.

Pro zvýšení napínacího sklonu otáčejte kolečky nebo křídlovými maticemi ve směru hodinových ručiček. Snižte napětí jejich otáčením proti směru hodinových ručiček. Protože obě křídlové matice a kolečka by měly být nastaveny stejným způsobem, základní postupy by měly být stejné.

Experimentujte s otáčením mechanismu pomocí prstů. Pokud je příliš těsný, možná budete muset místo něj použít silné kleště. Ale opět se doporučuje pracovat v malých krocích.

Abyste udrželi napětí v celém rozsahu, otáčejte každé kolo nebo matici o čtvrt otáčky najednou. Poté opakujte každé nastavení. Udělejte to na obou stranách sedačky.

Krok 5 Ověření úpravy.

Vraťte sedadlo lásky zpět do původní polohy. Vysunutím opěrky nohou a leháním na sedačce můžete zkontrolovat napětí kluzáku. Pokud je napětí kluzáku dostatečně pohodlné, můžete odpočívat na čerstvě upraveném sedadle lásky.

Krok 6 Opakujte podle potřeby.

Stejným způsobem upravte napětí kluzáku podle potřeby. Zavřete opěrku nohou, nakloňte se dopředu na sedadlo lásky a nastavte mechanismus správným směrem. Pokaždé provádějte pouze čtvrtotáčkové úpravy napětí.

Může být lákavé provádět výraznější-vynikající úpravy tlaku. S velkou pravděpodobností budete příliš mnoho kompenzovat jiným způsobem. Nikdy zcela neuvolňujte ani neutahujte seřizovací mechanismus.

Pokud tak učiníte, může být tažná pružina trvale poškozena. Jakmile provedete změny, tažná pružina by se na šroubu nemohla pohybovat. Je příliš volný, pokud se pohybuje.

Měli byste tedy na mechanismu provést alespoň jednu otáčku ve směru hodinových ručiček. Stejným způsobem, pokud je pružina zcela stlačená a nadměrně napnutá, roztočte mechanismus. Chcete-li problém vyřešit, proveďte maximálně minuskuly o půl otáčky proti směru hodinových ručiček.

Závěr

Jak vidíte, jedná se o jednoduchý postup, jak nastavit kolébku na koženém kluzáku. Většina návrhů kluzáků by měla být opravena pomocí těchto tří způsobů. Pokud však váš problém přetrvává, obraťte se o pomoc na výrobce vašeho kluzáku.