Jak nastavit darování Paypal? 3 úžasné způsoby!

Potřebujete vědět, jak nastavit dar přes PayPal? V tomto článku vás naučíme, jak na to ve třech snadných krocích! Za prvé, nebudete se muset potýkat se shromažďováním papírové hotovosti a náhradních drobných při provozování darovacího fondu. Cesta online je cesta.

PayPal je americká finanční technologická společnost používaná po celém světě. Jedná se o online platební systém prostřednictvím mobilní aplikace nebo webové stránky. PayPal je dostupný v zemích, které podporují online platební transakce a převody peněz. PayPal je jednou z nejrozšířenějších online platforem pro peněžní služby a může je používat každý zdarma.

Ať už potřebujete nějakou finanční pomoc na něco vážného, ​​co se děje ve vašem osobním životě, nebo potřebujete nějaké finanční prostředky pro věc ve vaší organizaci, dary PayPal jsou rychlým a pohodlným způsobem, jak začít, aby byl váš dar slyšet. Lidé mohou snadno darovat, ať jsou kdekoli, pokud mají internet. Pokračujte ve čtení, abyste získali know-how.

Co si můžete koupit přes PayPal

Je velmi pohodlné nakupovat s online penězi, které máte uložené na svém PayPal účtu. Při procházení vašich oblíbených online obchodů tedy hledejte u výběru platby tlačítko PayPal. Když se přihlásíte ke svému účtu PayPal a potvrdíte platbu, odečtete celkovou částku objednávky z vašeho zůstatku na PayPalu a zakoupili jste své objednávky. Musíte počkat na čas doručení a váš balíček brzy dorazí. Vzhledem k tomu, že PayPal je široce používán ve většině zemí, nebudete mít s transakcí žádný problém, protože jejich služby jsou spolehlivé.

PayPal můžete také použít k platbě za online služby. Když vám například bylo nabídnuto platit účty pomocí účtu PayPal, nevztahovalo se to pouze na vaše každodenní výdaje, jako je energie nebo voda. Svůj účet PayPal můžete také použít k platbě za předplatné Netflix nebo Spotify. Na jakékoli platformě online služeb hledejte při platbě tlačítko PayPal. Není třeba předkládat kartu ani žádné osobní údaje, přihlaste se ke svému PayPal účtu a potvrďte platbu a máte hotovo.

Mohu požádat o dary přes PayPal

Možná nyní používáte PayPal pro většinu svých výdajů, protože je pohodlné a rychlé provádět platby telefonem. Může však být obtížné vybírat hotovost z darů, které jste shromáždili na věc, která nepochybně potřebuje jejich pomoc. V dnešní době můžete snadno poslat peníze těm, kteří to potřebují, pokud mají účet PayPal. Ale poté, co požádáte o dary, jak je propojíte se svým účtem? Ale nebojte se, protože vám ukážeme kroky, jak nastavit dar PayPal.

#1. Vytvořte darovací odkaz PayPal

Vše musí být provedeno online, takže budete muset propojit své dárce s vaším účtem PayPal. Tento přístup je výhradně pro dary, nebojte se, protože nebudou mít přístup k vašim penězům ani nic změnit z údajů o vašem účtu. Odkazy na darování PayPal lze zveřejnit na jakékoli platformě sociálních médií, takže pomocí tohoto oslovte co nejvíce.

#2. Označte svůj odkaz PayPal.me

Několik lidí může také zveřejňovat své darovací odkazy na PayPal, takže budete muset označit svůj, abyste si je nepletli s odkazy jiných lidí. To vám umožní uvést své jméno na samotný odkaz jako personalizovaný způsob, jak dát svým dárcům vědět, že klikají na správný odkaz. Navštivte web PayPal a zadejte jméno, podle kterého se váš dar identifikuje. Pokud je například vaše jméno „Connie“, adresa URL, kterou získáte, bude PayPal.me/Connie. Vytvořte si účet PayPal. Webovou stránku svého PayPalu si můžete přizpůsobit. Započítávám, když ji vaši dárci navštíví po kliknutím na váš darovací odkaz.

#3. Vytvořte darovací tlačítko PayPal

Pokračujte a otevřete nabídku nástrojů shora a dolů na možnost „všechny nástroje“. Když na to kliknete, budete mít mnoho možností, co dělat dál. Kliknutím otevřete možnost tlačítek PayPal a klikněte na tlačítko darovat. Můžete si vybrat, jak bude tlačítko „darovat“ vypadat. Můžete si také přizpůsobit webovou stránku účtu, když ji vaši dárci navštíví, umístěním loga do záhlaví nebo jakéhokoli obrázku, který chcete umístit, a mnoha dalších.

PayPal vám neumožňuje nahrát žádné obrázky ve formátu JPEG; budete muset zadat HTML. Chcete-li to provést, přejděte na web své organizace, klikněte pravým tlačítkem myši na logo a zkopírujte kód HTML. Poté to vložte na prázdné místo, kde to PayPal vyžaduje pro nahrání loga. Po provedení výzvy a dokončení všech kroků máte nyní svůj personalizovaný odkaz na darování PayPal. Tento odkaz můžete umístit kdekoli a sdílet jej kdekoli online. Když vaši dárci kliknou na odkaz, měli by kliknout na tlačítko „darovat“ a zadat částku svého daru. Takto vytvoříte darovací tlačítko.

Závěr

Nyní víte, jak si založit dárcovský účet PayPal. Doufáme, že touto metodou oslovíte co nejvíce lidí a dosáhnete částky, o kterou usilujete. Děkujeme za přečtení tohoto článku a přejeme šťastné úspory! Zkuste si také přečíst o tom, jak vytvořit darovací leták a co je darovací jednotka.