Jak naplánovat svatební sprchu pro páry

Pokud chcete vědět, jak naplánovat svatební sprchu pro páry, zjednodušte proces do čtyř kroků. Pomůžeme vám rozhodnout se, jaký typ sprchy pro pár hodit, a také navrhneme aktivity pro samotnou sprchu.

A pokud jde o plánování svatební sprchy a dalších předsvatebních oslav, projděte si prosím náš blog, kde najdete konkrétní návody. Víte například, kdo plánuje svatební sprchu?

Snadné plánování sprchy pro páry: Jak naplánovat svatební sprchu pro páry

Krok 1. Přemýšlejte o tom, jaký typ svatebních sprchových her hodit

Začněte tím, že určíte, jaké téma nebo typ sprchy má pár hodit. Můžete se také podívat na další svatební sprchy, abyste inspirovali druh aktivity, abyste pár dostali.

Sprcha pro páry může být například inspirována galavečerem celebrit nebo nenápadnější událostí podobnou čajovému dýchánku nebo venkovnímu grilování.

Můžete také použít své potenciální místo jako vodítko pro to, jakou svatební sprchu mít. Může to být například plážová párty nebo herní večer v hale.

Krok 2. Stanovte si rozpočet na svatební sprchu

Poté, co budete mít inspiraci nebo nápad, jakou svatební sprchu pro páry hodit, je dalším krokem, jak naplánovat svatební sprchu páru, stanovit rozpočet. Svatební sprchu může hodit příbuzný či kamarád snoubenců, nebo to může být lahůdka celé svatební hostiny.

Buďte realističtí s rozpočtem, který můžete poskytnout na svatební sprchu, a upravte téma nebo typ sprchy, kterou budete házet. Mějte na paměti, že nejde o velkolepost události, ale o sentimentalitu, která za ní stojí.

Paní cti a nejlepší muž může plánovat a financovat svatební sprchu společně s družičkami a mládenci. Pokud je hostitelem rodina páru, mohou se o rozpočet podělit rovným dílem.

Krok 3. Rozhodněte se o tématu pro sprchy pro páry

Poté, co nastavíte rozpočet na svatební sprchu pro páry a budete mít na mysli typ, můžete událost naplánovat podrobněji. Například, jak formální nebo neformální chcete, aby byl sprchový kout?

To vám také pomůže vytvořit seznam aktivit, protože neformální svatební sprchy jsou více zaměřeny na prolínání než formálnější svatební sprchy. Pokud se jedná o tradiční svatební sprchu, pak lze do toho, co dělat, zahrnout aktivity, které lze vidět ve svatebních sprchách a brodálních sprchách, jako je otevírání dárků.

Pochopte, že téma a aktivity svatební sprchy ovlivní váš rozpočet. Například formálnější události trvají déle a budou vyžadovat vyšší rozpočet.

Krok 4. Pozvěte hosty na svatbu

Posledním krokem při plánování svatební sprchy pro pár je včasné odeslání pozvánek. Udělejte to čtyři až šest týdnů před svatební sprchou, abyste věděli, kolik hostů můžete očekávat.

Nezapomeňte pozvat potřebné lidi pro nevěstu a ženicha, protože se nejedná o exkluzivní událost, jako je svatební sprcha, kam jsou zváni pouze nejbližší přítelkyně a příbuzní. Pár můžete dokonce překvapit osobou, o které si mysleli, že nemůže přijít, například přítelem nebo sourozencem na dálku.

Kromě toho dochází k párovým sprchám dva měsíce před svatebním dnem. Mějte to na paměti, abyste se vyhnuli problémům s plánem a hosty, které pozvete.

Co říkáte svatební sprše pro páry?

Coed svatební sprcha se odkazuje na pár sprcha. Je to kombinace svatebních a brodálních sprch, takže hosté jsou jak pro nevěstu, tak pro ženicha.

Paní cti a nejlepší muž obvykle plánují svatební sprchu pro páry nebo svatební sprchu. Některé rodiny však svatební sprchu považují za dárek pro své děti.

Můžete si přečíst, co je svatební sprcha, abyste věděli, co dalšího můžete očekávat s plánováním a aktivitami.

Kdo by měl hostit párovou sprchu?

Neexistují žádná pravidla o tom, kdo by měl hostit svatební sprchu. Protože však svatební sprchu vede čestná družka a svatební sprchu ženicha jeho nejlepší muž, často uspořádají svou komediální sprchu.

Co děláte ve sprše ve dvou?

Svatební sprchy obvykle kombinují aktivity, které lze očekávat u svatebních a brodálních sprch. Patří mezi ně události související s dárky nebo dokonce hry, kde může být týmová nevěsta versus týmový ženich.

Některé párové sprchy jsou formálnější, jako večeře nebo koktejlové akce. Ale nakonec je to flexibilní událost a neexistují žádná pravidla pro to, jaký typ nebo téma by měla mít, protože se páry liší.

Svatební sprchové hry pro páry

Pokud chystáte svatební sprchu pro páry, zde je několik aktivit a her, které pro ně můžete udělat:

  • Šarády
  • Scrabble
  • Kdo to řekl?
  • Obrázky
  • Scavenger hon
  • Dvě pravdy jedna lež

Závěr

A to je vše! Právě jste se naučili, jak naplánovat svatební sprchu pro páry tím, že se rozhodnete pro svůj typ, stanovíte rozpočet, vytvoříte téma a pošlete pozvánky na sprchu alespoň měsíc před akcí.

Naplánujte si aktivity podle koníčků a zájmů páru a nezapomeňte pozvat jejich nejbližší přátele a rodinu. A pokud jde o to, kdo by měl hostit, je to obvykle družička a nejlepší muž.