Jak najít ztracené věci v sušičce? 3 snadné způsoby!

Máte obavy, jak najít ztracené věci v sušičce? No, nebojte se. Protože váš sušák na prádlo je chytrý mechanismus, který preferuje požírat váš majetek a schovávat ho v podivných sekcích, budete muset věci hledat na mnoha místech. Baterka bude v této situaci vaším nejbližším přítelem.

Nejprve zablikejte baterkou dále do bubnu a odstraňte vše, co lze odstranit pomocí kleští nebo rukou. Při otáčení bubnu kontrolujte jakýkoli odpor nebo zachycení. Zkontrolujte, zda v malých otvorech není něco zachyceno, a pokud je to možné, odstraňte je.

Dále, abyste dosáhli na cokoli, co se usadilo mezi vnějšími bubny nebo vnějším bubnem, udělejte trhlinu mezi kovovým okrajem vnitřního bubnu sušičky a kovovým těsněním. Pro další pákový efekt lze použít plochý klíč. Pojďme se hlouběji podívat na několik metod, které vám pomohou najít ztracené věci v sušičce!

Způsoby, jak najít ztracené věci v sušičce

Ztratil se váš náhrdelník, prsten nebo ponožky v sušičce a nevíte, jak je najít? V tomto článku jsme probrali podrobnosti krok za krokem, jak najít ztracené věci v sušičce. Někdy se stane, že jste náhle našli ztracený náhrdelník skrytý mezi vnějšími a vnitřními bubny vaší sušičky. Až na to, že jste to ještě nechytili, protože nevíte, jak se toho zbavit! Zde je vše, co musíte zkusit, když najdete svůj náhrdelník v sušičce.

#1. Používejte ruce

Pokud je vaše sušička tkanin vypnutá, ale neotáčíte bubnem násilím, můžete bezpečně získat mazanou ponožku v zadní části sušičky pouhým použitím rukou a je to snadný způsob, jak najít ztracené věci v sušičce.

Na druhou stranu, pokud se vám drát z podprsenky nebo nějaké drobnosti ztratí v sušičce uvnitř, můžete je snadno najít pomocí prstů. Ale vidět věci, tyto metody jsou velmi časově náročné a zjistíte, že je trochu komplikované, že musíte použít nějaké nástroje, jako je šroubovák nebo klíč, které vám v této věci pomohou.

Pokud jsou vaše oblíbené košile nebo jakýkoli jiný kus vašeho oblečení zaseknutý mezi vnějším a vnitřním bubnem, můžete jej ze sušičky vytáhnout prsty. Před použitím prstu se však ujistěte, že vaše prsty musí být dostatečně velké, aby mohly tento úkol provést. Ale hadřík, který je zaseknutý mezi sušičkou a bubnem, je velmi jemný. Je to jen ztráta času dostat ho ven prsty, ale když ho zkusíte vyndat, v sušičce se roztrhá na kousky.

Než však něco uděláte, ujistěte se, že jste sušičku odpojili. V opačném případě existuje šance, že můžete dostat elektrický šok.

#2. Pomocí kleští

Kovové předměty, jako je prsten, kovový řetízek, kovové náušnice nebo náramek, jsou při dotyku velmi kluzké. Proto je nelze sundat ze sušičky rukama ani prsty. V tomto případě potřebujete konkrétní typ nástroje, jako jsou kleště. Vezměte pár kleští, jemně je stiskněte a začněte opracovávat takové druhy předmětů z otvorů, pokud jsou zachyceny uvnitř bubnu sušičky. Piler funguje velmi efektivně při hledání takových předmětů a také jeho používáním můžete ušetřit svůj drahocenný čas.

#3. Pomocí šroubováku

Další fantastickou věcí při hledání ztracených informací ve vaší sušičce je použití šroubováku nebo klíče. Abyste dosáhli čehokoli zachyceného mezi vnějšími nebo vnitřními bubny sušičky, musíte mít další páku. Vložte plochý šroubovák mezi pryžové těsnění nebo vnitřní okraj bubnu pomocí plochého šroubováku. Chcete-li odstranit pozoruhodnější prostor, než kdy byste mohli použít pouze prsty, otáčejte šroubovákem svisle. Díky většímu prostoru mezi lemy sušáku a gumovému těsnění budete moci předmět důkladně vyndat kleštěmi nebo prsty.

Můžete také zkusit zachytit látková poutka nebo kovové náhrdelníky pomocí tenkého drátu. Po vyjmutí předmětu zapněte sušičku a spusťte na ní prázdný cyklus, abyste se ujistili, že mezi bubnem sušičky a pryžovým těsněním je dostatečná vzdálenost.

Pokud se prostor zdá nerovný, použijte dřevěnou paličku a zatlačte zadní část bubnu sušičky do správné polohy; jinak se vaše oděvy propadnou do výraznější mezery. Zkuste také zkontrolovat svůj průduch; vědět, jak vyčistit odvzdušňovací hadici sušičky.

It’s A Wrap!

Doufali jsme, že čtení tohoto článku je pro vás jen zábavou a po jeho přečtení všichni víte, jak najít ztracené věci v sušičce. Výše jsme zmínili tři metody, které vám pomohou najít váš drahocenný řetěz a další věci. Ale než něco uděláte, přečtěte si pozorně článek, abyste ztracenou věc našli sami. Doufáme, že tento článek přečtete jedním tahem. Děkujeme, přátelé, že jste na konci byli s námi! Možná si budete chtít přečíst související články; vědět, jak odpojit sušičku plynu a jak odpojit sušičku plynu.