Jak najít peníze v sušičce? 5 snadných kroků!

Víte, jak najít peníze v sušičce? No, to záleží na typu sušičky, kterou máte. Možná ani nevíte, že má vaše sušička hodně peněz na rozdávání. Některé sušičky mají přihrádky, kde lze najít peníze, zatímco jiné je třeba otevřít a některé jejich části odstranit, abyste objevili „tajný poklad“.

Může se zdát hezké vědět, že se sušičkou můžete něco získat – všechny jsou vaše, pokud o tom přemýšlíte. Pokud to však berete vážně, peníze, zejména mince, mohou být velmi škodlivé, pokud je ponecháte v kapse při praní nebo sušení prádla.

Při uvíznutí ve špatné oblasti pračky nebo sušičky mohou mince způsobit potíže. To může dokonce způsobit požár. Nicméně při praní sušičky vždy získáte. Nikdy při tom neztratíte. Vaše sušička se nejen zkrášlí, ale také zabráníte katastrofám a nákladům, pokud se vaše sušička poškodí. Také můžete mít poklady, které lze nalézt pouze tehdy, pokud budete věnovat trochu času čištění sušičky. Vážený příteli, ať se vám učení líbí až do konce tohoto článku.

Kroky k nalezení peněz v sušičce

Úplně první věc, kterou musíte udělat, a nejúčinnějším způsobem, jak najít peníze ve vaší sušičce, je vyčistit ji sami. Ano to je správně. Sundejte si prach z rukou a znovu se připravte, že si je ušpiníte – dobře, to je legrační – až dostanete odpověď na svou otázku „jak najít peníze v sušičce?“ čištěním objemné sušičky.

Krok č. 1. Znát základy

Sušičku nebudete schopni správně a úspěšně vyčistit, pokud nebudete mít ponětí o její podstatě. To zahrnuje jeho díly, požadovanou údržbu a také funkce a manuál. Musíte provést malé šetření týkající se těchto záležitostí, abyste předešli poškození při čištění sušičky.

Příručky jsou důležité

Po vystavení spotřebičů můžete uživatelskou příručku okamžitě zanedbávat nebo zahodit, ale musíte strávit nějaký čas jejím čtením. Prostřednictvím manuálu se seznámíte se specifikacemi jakéhokoli produktu a zároveň získáte přesné informace o konkrétním modelu, který máte. Nemůžete se spoléhat jen na videa a stránky na internetu.

Obvyklá chyba

Existuje mnoho případů, kdy se lidé zaměňují s lapačem vláken, odvzdušňovacím otvorem sušičky a sítem na vlákna. Toto jsou základní součásti vaší sušičky, protože jakmile s nimi budete správně zacházet, vaše sušička vám jistě vydrží roky. Síto na vlákna a lapač vláken můžete najít uvnitř dveří nebo sušičky. Na druhou stranu je ventilační otvor umístěn v zadní části sušičky.

Správný způsob, jak vyčistit síto na vlákna, je zvednout jej a poté jej otřít prsty, abyste odstranili nečistoty. Musíte to udělat po každém použití sušičky. Lapač vláken však lze vyčistit kartáčem nebo jej můžete vysát. Čištěním obou zabráníte ucpání ventilačního otvoru sušičky. Tyto díly jsou zahrnuty v podezřelých oblastech, kde spočívají vaše peníze, pokud se dostanou do sušičky.

Krok č. 2. Vypněte sušič

Před čištěním sušičky je nezbytné nejprve vypnout. Můžete jej také zapomenout odpojit, a prosím, nedělejte to. Tím zajistíte, že sušička nebude napájena tak, jak o ni z bezpečnostních důvodů pečujete. U sušiček plynu se navíc doporučuje před čištěním plyn vypnout.

Krok č. 3. Prozkoumejte odvzdušňovací potrubí

Odpojte svorku držící odvzdušňovací trubku od otvoru ve zdi. Sušičky různých výrobců mají různé způsoby uvolnění svorky. Svorku buď zmáčknete, nebo ji možná budete muset odšroubovat, aby se uvolnila. Nyní můžete prozkoumat odvzdušňovací potrubí, zda nedošlo k nějakému poškození, a rozhodnout se, zda jej můžete rychle opravit, nebo je nutné jej vyměnit za nové.

Krok č. 4. Odstraňte všechny ucpané

Je dobré, pokud jste již odvzdušnili větrací otvor sušičky a také se zbavili nečistot zachycených v sítu na vlákna a lapači. Další věc, kterou byste měli udělat, je zkontrolovat vnější ventilaci, abyste zjistili, zda nejsou ucpané nebo překážky. Můžete použít ruce, ale nezapomeňte si vzít rukavice. Když odstraníte ucpané věci, možná zjistíte, že vaše peníze jsou jednou z nich.

Krok č. 5. Zpět na původní formulář

Znovu nasaďte větrací otvor, který jste vyjmuli ze sušičky. Na podlaze se také mohou dostat nějaké nečistoty; nezapomeňte jej zamést nebo vysát. Nyní můžete sušičku zapnout a nechat ji několik minut působit. Pozorujte, zda nejsou uvolněné úlomky. Pokud žádný, tak jste hotovi!

Je to obal!

Na konci tohoto článku doufám, že jste se naučili, jak najít peníze v sušičce. Je to možná klišé, ale je to komplexní úklid. Vážený příteli, děkuji, že jste dočetli článek až do tohoto bodu. Váš čas a úsilí si velmi vážíme.

Neváhejte znát i tyto věci; přečtěte si o tom, jak vyčistit žvýkačku ze sušičky a jak vyčistit sušičku LG.