Jak nainstalovat sadu topení garážové chladničky? 3 snadné tipy!

Zajímá vás, jak nainstalovat sadu topení do garáže? Není třeba se divit. Dorazili jste na správné místo. Sada chladničky bude zapojena do elektrické zásuvky. Nejprve jej odpojte. Nyní nastal čas odpojit řídicí jednotku. Horní i zadní část skříně jsou spojeny čtyřmi šestihrannými upevňovacími prvky. Jemně vyšroubujte šrouby.

Pomocí svítilny bude postup rychlejší. Odstraňte horní šroub krytu ovladače a opatrně rozviňte kabeláž.

Odpojte konektor a jemně mezi nimi zakývejte ovladačem dozadu a dopředu. Usnadní to odstranění zamrzlé drenážní trysky ze zadní stěny. Umístěte kryt ovladače na bezpečné místo. Podívejte se na kabeláž termostatu. Najdete dva dráty, jeden oranžový a druhý černý. Jen na zadní straně takových kabelů je malá přípojka. Odpojte vodiče a použijte adaptéry topení, abyste je zajistili na místě. Pokračujte ve čtení a dozvíte se více.

Co je sada ohřívačů garážové chladničky?

Sada garážové chladničky je užitečná topná spirála umístěná uvnitř termostatu chladničky, aby udržela teplou okolní teplotu. Využívá se hlavně taková chladnička nereaguje tolik na okolní teplotu garáže.

Jak funguje ohřívač garážové chladničky?

Vlákna drátu jsou udržována ve skleněné nádobě v sadě pro chlazené garáže. Termostat je zodpovědný za dodávku elektrického proudu, který prochází kabely. V důsledku toho se trubice zahřívá a udržuje termostat teplejší, když nemůže samostatně tolerovat. Výsledkem je, že kompresor může pracovat déle a uchová pokrmy zmrazené, i když mrzne venku. I když vaše garáž není přes zimu izolovaná, budete mít dostatečně zmrazená jídla.

Běžně používaná sada ohřívačů garážových chladniček

Electrolux vytvořil sadu garážových teplot, kterou lze použít s různými garážovými chladničkami. Všechny chladničky Electrolux s horní montáží jsou kompatibilní s tímto zařízením. Není stavěn pro tyto jiné modely, takže jeho umístění do čehokoli, pro co nebylo vyrobeno, může způsobit problémy. Součástí tohoto balení je ohřívací podložka, která se zdá být napájena napětím termostatu. Vytváří dostatečné teplo všude kolem termostatu, aby oklamal termostat, aby věřil, že chladnička je teplejší, než by měla být.

Topná podložka by zahřívala pouze řídicí jednotku a oblast termostatu. V důsledku toho by kompresor běžel delší dobu, aby zmrazil chladničku, a také mrazení by bylo chladnější. Tato rovnováha může být potřeba upravit.

Tipy pro instalaci sady topení garážové chladničky

Garážová chladnička na nápoje nebo jiné produkty může pomoci zmírnit přeplněnost kuchyňské chladničky. Garážová chladnička udržuje vše v chladu a mrazu jako obvykle v létě. Kdykoli teplota v garáži v zimě klesne pod 45 stupňů, kompresor se může začít snižovat. Může se dokonce zastavit, což umožní rozmrazení mraženého zboží a zvýšení teploty v chladničce. V zimních měsících nabízí instalace topné sady garážové chladničky malé množství tepla k oklamání termostatu a spuštění kompresoru. Níže uvedené tipy vám pomohou naučit se instalovat sadu topení do garáže.

#1. Odpojili jsme chladničku

Chladnička musí být nyní odpojena z elektrické zásuvky. Vyberte si externí zdroj světla, abyste mohli během této techniky pozorovat, co děláte. Povolte čtyři šestihranné šrouby z krytu ovládání. Dva musí být vepředu a dva vzadu. Nechte přední část ovládacího krytu jemně sklouznout dolů a opatrně ukažte konektor kabelu.

#2. Odšroubujte časovač odmrazování

Jednoduše nejprve sejměte hubici pro odmrazování ze zadní stěny, sejměte ji a vytáhněte její ovládací jednotku směrem dolů a dopředu. Přeneste ovládací skříňku na vhodnější místo. Odstraňte šrouby přidržující odmrazovací mechanismus chladničky ke skříni a uložte jej na bezpečném místě. Prostudujte si uživatelskou příručku dodanou se zařízením. Nejprve odpojte teplý obklad ze sady a otočte jej do tvaru U, jak je znázorněno na obrázku. Uvolněte kryt ohřívací podložky a dávejte pozor, abyste ji nepřekryli.

Opatrně zvedněte časovač odmrazování a položte teplý obklad kolem krytu, jak je znázorněno na obrázku. Opatrně zatlačte na místo. Kapilára termostatu může být vedena daleko od ohřívače t. Černé a oranžové vodiče by měly být vedeny podle obrázku.

#3. Prozkoumejte zapojení termostat

Byly by vidět kabely, jeden černý nebo jeden oranžový. Když je takovým drátům přivedena elektřina, je přítomno 124 voltů. Toto napětí bude napájet tento ohřívač. Adaptér s prasátkem bude připojen k černé a oranžové kabeláži ze sady. Odstraňte černý a oranžový vodič z termostatu a připojte je, černo-černý a oranžový-oranžový, k přípojkám topení. Stačí na termostatu připojit tyto spoje. Dokončili jste svůj úkol montáže ovladače v opačném pořadí. Zjistěte, jak fungují termostaty.

Je to obal!

Jsme rádi, že víte, že jste se naučili, jak nainstalovat sadu topení do garáže. Tato sada ohřívačů chladničky vám pomůže udržet teplotu v zimě. Instalace této sady je obtížná, pokud správně rozumíte výše uvedeným tipům. Děkujeme, přátelé, že jste s námi zůstali.

Můžete si také přečíst o tom, co je to salamandar ohřívač a kolik prostoru vyhřívá můj terasový ohřívač.