Jak horká je sušička? Úžasná fakta, která byste měli vědět!

Jak horká je sušička? Jeho teplota může dosáhnout až sto sedmdesát šest stupňů Fahrenheita. V takovém případě většina sušiček přichází s průměrnou teplotou od pokojové teploty do sto třiceti pěti stupňů Fahrenheita.

Pokud zohledníte různé cykly a vyloučíte cyklus chmýří, má sušička mezi sto dvaceti pěti stupni Fahrenheita & sto třicet pět stupňů Fahrenheita.

Sušička, která dosahuje vyšších teplot, odstraňuje bakterie a choroboplodné zárodky z oblečení. Pamatujte však, že sušičky se liší teplotou a nikdy nejsou stejné. Sušička skutečně suší oblečení a ohřívá ho topným tělesem. Také hází šaty, což je důvod, proč dochází k cinkání. Jen prozkoumejte teplo sušičky a zjistěte, jak to ovlivňuje šaty.

Jak funguje sušička

Jak se tedy sušička zahřívá? Sušička využívá k sušení oblečení teplo, vzduch a pohyb. Sušička prádla vydává teplo s ohřevem, který se nachází pod sušicí komorou. Jeho topné těleso je vyrobeno pomocí kovových spirál, přičemž ohřívá vzduch v sušicí komoře. Elektrická sušička funguje podobně jako trouba pomocí kovových spirál. Sušička plynu také využívá pilotní světlo k ohřevu vzduchu v sušící komoře.

Sušička se zahřívá, protože pomocí topných prvků produkuje více tepla. Proto má sušička termostat, který nejlépe reguluje teplotu. Sušička využívá teplo & vzduchu při sušení a odstraňování vodních částic. Odstraněná voda se přemění z vody. Dále se přemění na vodní páru. Papírové efekty tlačí vzduch k proudění skrz každý kus oblečení. A kombinace pohybu, tepla a vzduchu může vysušit oblečení. Řešení problémů, proč vaše sušička nefunguje.

Jak se vaše sušička zahřívá?

Teplota sušičky se liší v závislosti na nastavení. Většina sušiček má několik sad, které zvládají různé potřeby sušení. Tato tři nastavení zahrnují jemné, standardní a chmýří. A mění způsob sušení prádla. Nastavení typu chmýří nevyužívá teplo nebo málo tepla, které zabraňuje pomačkání a chmýří oblečení. Štítek oblečení doporučuje sadu, kterou musíte vysušit.

V tomto případě dodržujte několik jednoduchých pravidel. Standardní nastavení je vhodné pro tepláky, džíny, prostěradla, ručníky a přikrývky. Jemné nastavení je také vhodné pro oblečení z bavlny, umělého hedvábí a hedvábí. Jiné sušičky mají také nastavení typu trvalého lisu, které je ideální pro sušení běžného oblečení, jako jsou mikiny, košile a kabáty. Použijte teploměr, když jste zvědaví, jak horká je sušička v každém nastavení, protože to může pomoci zaznamenat teplotu. Pokud je více než sto padesát stupňů Fahrenheita, může se zdát, že se sušička přehřívá.

Tepelná sušička dezinfikuje oblečení

Používejte sušičku, když sušíte oblečení a nenechte ho jen sušit na vzduchu. Sušička dokáže z oblečení odstranit bakterie, prach a škodlivé věci. Použijte sušičku, abyste odstranili tyto nečistoty a zároveň zlepšili zdraví a zabránili opotřebení oděvů a oblečení. roztržení. Sušička odstraňuje štěnice, roztoče, choroboplodné zárodky a další; bakterie.

#1. Štěnice

Štěnice jsou zvířátka, která mohou přežít několik podmínek a také se rychle rozmnožovat. Pouze jediná štěnice může způsobit zamoření domu. Jde o to, že sušička pomáhá tomuto problému předejít. Odstraňte štěnice v sušičce, která dosahuje sto dvacet stupňů Fahrenheita. Nepřekračujte tuto teplotu jako třicet minut, jinak to zabije dospělé štěnice. Odstranění těchto vajec trvá hodinu, protože nejlépe zvládají drsnější podmínky.

#2. Bakterie a choroboplodné zárodky

Odstraňte bakterie & bakterií, když zvýšíte teplotu a uvaříte je z oblečení. Mnoho bakterií může úplně odumřít v sušičce, která dosahuje teplot nad sto třicet stupňů Fahrenheita, protože dlouho nezvládly vysoké teploty. Prodlužte dobu sušení, abyste odstranili více bakterií a přežili horko po dlouhou dobu. Nastavte sušičku na sto čtyřicet devět stupňů Fahrenheita, abyste zabili bakterie. Živé organismy a bakterie v tomto prostředí zemřou.

#3. Roztoči

Tito roztoči mohou přinést několik zdravotních problémů; a obklopte své oblečení, pokud je jich mnoho. Mnoho sušiček je vybaveno nastavením teploty, které eliminuje roztoče z šatů. Je to sto třicet pět stupňů Fahrenheita, které odstraňuje roztoče z šatů. Sušička navíc pomáhá dezinfikovat oblečení, ale na sušičce příliš nezávisí. Vaše oblečení tak zůstane čisté a dezinfikované.

Možnost přehřátí sušičky

Nastavte sušičku na neadekvátní nastavení teploty, aby správně zpracovávala teplo. Přehřátí v sušičce způsobuje poškození a sráží oblečení. Sušička se může přehřát, ale jednoduchá oprava bude mít za následek vadný termostat, poškozené topení a zablokování proudění vzduchu.

It’s A Wrap!

Nyní se dozvíte, jak se sušička zahřívá. Vězte, že sušička přichází s odlišným nastavením teploty v závislosti na modelu. Průměrná sušička se zahřívá v rozmezí sto dvacet pět až sto čtyřicet stupňů Fahrenheita. Sušte oblečení v teplotním rozsahu, abyste nečelili problémům. Oblečení je tedy přijatelné. Pokud se šaty srážejí nebo jsou poškozené, zkontrolujte, zda je sušička horká. Mějte tedy při používání sušičky na paměti všechny tyto cenné informace! Také by vás mohlo zajímat, jak zmenšit džíny bez sušičky a jak opravit sušičku, která se neotáčí.