Jak hodnotí Puffy Lux matrace pro špatný záda nebo kýlovaný disk

Ti, kteří chtějí vědět, jak hodnotí matraci Puffy Lux při špatných zádech nebo herniovaném disku, by měli pochopit její tři výhody. Tento článek projde ideálním materiálem, pevností a podporou, kterou tento hybrid od Puffy nabízí. Naučíte se také, jak vybrat postel s těmito zdravotními podmínkami.

A pokud vás zajímá, která matrace Puffy je lepší pro chronické bolesti krku a zad s artritidou, našli jsme konkrétní model matrace, který bude prospívající s těmito stavy prospěšný.

Je matrace Puffy Lux vhodná pro špatný záda nebo pro herní disk?

Ideální materiál

Matrace Puffy Lux bude díky svým materiálům vyhovovat pražcům se špatnými zády nebo herniovaným diskem. Pokud zkontrolujete její anatomii, třetí vrstvou je duální cloudová pěna značky, která je dostatečně plyšová, aby poskytla úlevu od tlaku a napětí, aby zmírnila vaše nepohodlí způsobené herniovaným diskem. Díky kombinaci pěny s vysokou hustotou a cívky přizpůsobující se konturám ve spodní části matrace si ale navíc stále udržíte páteř.

Pokud máte herniovaný disk, je důležité použít matraci s konturovacím materiálem, aby se zabránilo bolesti dolní části těla nebo horní části těla, v závislosti na tom, kde se herniovaný disk nachází. A protože Puffy Lux je hybridní matrace, pomůže také těm, kteří mají špatná záda, protože zůstanete podporováni, bez ohledu na vaši spací pozici. Pamatujte, že odskočení získáte z pružinové postele, ale odpovídající úlevy z pěnové postele s tímto typem matrace.

Neváhejte se také podívat, jak tlustá je Puffy matrace. Poskytne vám rychlý přehled o celkové struktuře značky.

Ideální pevnost

Dalším důvodem, proč se matrace Puffy Lux dobře hodí, pokud máte herniovaný disk nebo problémy na zádech, je to, že je středně plyšový. Pevnost má 5 až 7, takže není ani příliš měkká, ani příliš tvrdá. Dostanete trochu plynulosti sledovat křivku páteře, ale nepotopíte se příliš hluboko, kde kvůli herniovanému disku zhoršíte pocity bolesti a brnění. A pokud stále nejste obeznámeni s hodnocením tuhosti matrací, přečtěte si našeho průvodce tvrdostí matrací.

Tam pochopíte, co značky znamenají, když ohodnotí své postele od 1 do 10. Jak již bylo řečeno, můžete zvážit matraci Puffy, pokud dáváte přednost pevnější posteli, nebo Puffy Royal, pokud chcete něco plusher.

Ideální podpora

Kromě toho, že má Puffy Lux ideální pevnost pro lidi s problémy se zády nebo herniovanými disky, je navržen pro maximální podporu pro uživatele. Poslední věc, kterou chcete, je povzbudit špatný spací postoj něčím, co je již nepohodlné, například herniovaný disk. Kromě toho můžete svou bolest a nepohodlí zmírnit mnohem snadněji, protože Puffy Lux je stabilní.

Důvodem je pevná jádrová podpůrná vrstva, která je navržena tak, aby snížila namáhání tlakových bodů těla. A pokud se obáváte, jak udržet matraci Puffy na základně, protože ovlivňuje stabilitu a oporu postele, zkontrolovali jsme potenciální problém v dalším užitečném článku.

Je matrace Puffy Lux vhodná pro bolesti zad?

Matrace Puffy Lux bude přínosem pro lidi s bolestmi zad, protože je dokonalým středem tlumení úlevy od tlaku a pevné podpory. Puffy také navrhl tuto postel, aby se zaměřila na různé body těla, které jsou náchylné k namáhání, když spíme. A protože se přizpůsobuje uživateli, nemusíte si dělat starosti se spánkem.

Která matrace je pro Herniated Disk nejlepší?

Hernatovaný disk se týká problému s disky mezi obratli, což má za následek necitlivost, slabost nebo dokonce bolest. Může se objevit na krku nebo dolní části zad, kde první vede k nepohodlí na rameni a paži a druhý v dolní části těla. Proto chcete spát na matraci, která nezhorší vaše držení páteře, ale je stále dostatečně měkká, aby se dala konturovat podél vašeho těla a zmírnit napětí pro úlevu od bolesti.

S ohledem na to bude spáčům s herniovaným diskem vyhovovat něco středně plyšového, jako je hybridní nebo pěnová matrace. Puffy Lux je fantastickou volbou, protože má vrstvu snižující tlak a základnu, která udržuje stabilitu postele. Nezapomeňte však konzultovat se svým lékařem další postupy, které mohou z dlouhodobého hlediska zlepšit herniovaný disk.

Jaká úroveň pohodlí matrace je nejlepší pro bolest zad?

Při výběru tvrdosti matrace při bolestech zad je nejbezpečnější zvolit střední nebo středně pevnou postel. Důvodem je, že cokoli měkčího povzbudí nepřirozené zakřivení páteře, které může zhoršit bolesti zad. Pokud tedy máte špatná záda, můžete se rozhodnout pro matraci Puffy Lux nebo Puffy, protože mají střední pevnost.

Závěr

A to je vše! Abychom rekapitulovali, jak hodnotí matrace Puffy Lux špatná záda nebo herniovaný disk, bude to skvělá volba díky své konstrukci, pevnosti a podpoře. Puffy Lux obecně poskytuje odpružení ke snížení tlaku a zmírnění bolesti z herniovaného disku.

Ale co víc, můžete udržovat dobře podporovanou páteř, abyste předešli zhoršení problémů se zády. Doufáme, že to bylo užitečné čtení, a pokud si objednáte od Puffy, probrali jsme také, jak se dodává matrace Puffy.