Jak fungují svatební hashtagy: Vše, co je potřeba vědět

Odpověď na to, jak svatební hashtagy fungují, je, že mají uspořádat vaše svatební fotografie online a zaujmout vaše svatební hosty pomocí vašich svatebních hashtagů. Zahrnuli jsme také, jak vytvořit dokonalý svatební hashtag a jestli je vůbec potřeba ho mít.

Když už jsme u toho, že o svatbě budete informovat své nejbližší, víte, co jsou svatební oznámení? Přečtěte si tento přístup, pokud nechcete používat sociální média k šíření informací o vaší svatbě.

Jak přesně svatební hashtagy fungují

Dejte lidem vědět o své svatbě

Páry si pro svůj velký den vytvoří svatební hashtag, aby zaujaly lidi online. I když se nejedná o veřejné osobnosti, hashtagy fungují jako způsob, jak dát lidem vědět o vaší svatbě podle příspěvků, které se k ní vztahují.

Například hashtag funguje jako slovo, které mohou lidé se zájmem o vaši svatbu použít k zobrazení všeho, co s ní souvisí, ať už jde o fotky nebo písemnosti od hostů. Pokud se někdo nemůže zúčastnit vaší svatby, hashtag mu pomůže najít související příspěvky od páru nebo svatebních hostů, kteří se zúčastnili.

Můžete také použít svůj svatební hashtag, aby si veřejnost všimnula vaší svatby místo staromódního způsobu u svatebních oznámení. Kromě toho jej lze použít na Twitteru a Instagramu při zveřejňování selfie, fotografií a dalších souvisejících příspěvků.

Chcete-li najít všechny vaše příspěvky na sociálních sítích související s vaší svatbou

Svatební hashtagy jsou také způsob, jak pár vidět svou svatbu očima svých hostů. Pomocí hashtagu můžete snadno sestavit všechny fotografie pořízené jinými lidmi, kteří se zúčastnili.

Možná vás budou zajímat názory vašich hostů a těch, kteří viděli svatební příspěvky o vašem svatebním místě, výzdobě nebo tématu. Může to být zábavný způsob, jak se spojit se všemi, zvláště když odpovídáte na komentáře v reálném čase.

Samozřejmě byste chtěli mít otevřenou mysl, když vidíte komentáře týkající se vaší svatby. Sociální média však používejte zodpovědně a pamatujte, že vaše svatba má oslavit váš vzájemný závazek a ne potěšit oko veřejnosti obrázkem.

Kam jde hashtag na svatbu?

Kromě toho, že víte, co je svatební hashtag, pochopte, kam by svatební hashtag obvykle patřil. Po vytvoření hashtagu jej prosím vložte na svůj svatební web, aby hosté věděli, jaké slovo chcete označit vaši svatbu.

Uložte data a pozvánky

Páry dnes také přizpůsobují své kartičky na schůzku a pozvánky vhodnější pro svět zaměřený na sociální média a dávají na ně svůj svatební hashtag. Tímto způsobem budou hosté upozorněni, že toto je hashtag k použití.

V okolí místa svatby a psacích potřeb

A nakonec, proč nepoužít svatební hashtag kolem vaší svatby? Umístěte jej prosím na své svatební potřeby, jako jsou cedule nebo na svatební výzdobu a plochy, kde je hosté snadno uvidí.

Svatební fotokoutek a laskavosti

Pokud máte svatební fotobudku, můžete vytvořit velké nápisy, aby se hosté mohli vyfotit s vaším svatebním hashtagem. A samozřejmě, proč si na svatební výslužky nevytisknout svatební hashtagy a nepřipomenout hostům, co mají použít, pokud chtějí o vaší svatbě psát online.

Zde je kompletní seznam svatebních potřeb, takže budete vědět, co vytisknout a kam umístit hashtagy.

Jak získáte dokonalý svatební hashtag?

Poté, co pochopíte, jak svatební hashtagy fungují, je dalším krokem vytvoření perfektního hashtagu pro vaši svatbu. Mělo by to být zábavné a co nejlépe reprezentovat téma nebo osobnost vašeho a vašeho partnera.

  • Spojte svá jména a buďte kreativní pomocí slovní hříčky
  • Použijte své svatební téma nebo místo jako inspiraci
  • Nebojte se do svatebního hashtagu vložit humor a vtipy zevnitř
  • Pokud nemůžete vymyslet svůj vlastní svatební hashtag, požádejte své přátele a rodinu o doporučení.
  • Ujistěte se, že nic není podobné vašemu svatebnímu hashtagu
  • Ujistěte se, že každé slovo je ve vašem hashtagu psáno velkým písmenem, aby bylo snadné je přečíst
  • Vy i váš partner byste měli být se svatebním hashtagem spokojeni

Jsou hashtagy stále vhodné pro svatby?

Svatební hashtagy jsou stále běžné, ale uvědomte si, že ne každý používá sociální média nebo že všichni vaši hosté jsou ochotni zapojit se online. Někteří lidé navíc nemají žádné účty na sociálních sítích, nebo byste možná raději ponechali svou svatbu soukromou.

Jak žádáte hosty, aby používali váš svatební hashtag?

Svatební hashtag bude viditelný online pouze tehdy, pokud jej použije mnoho lidí. Můžete povzbudit hosty, aby používali váš svatební hashtag tím, že ho umístíte na svatební web, pozvánky nebo karty v okolí místa konání.

Musíte platit za svatební hashtag?

Svatební hashtagy jsou zdarma; stačí je zadat při zveřejňování na sociálních sítích. Většina generátorů hashtagů je také zdarma k použití.

Závěr

A to je vše! Právě jste se dozvěděli, jak fungují svatební hashtagy, kde fungují jako způsob, jak zaujmout hosty a dát o vaší svatbě vědět online.

Svatební hashtag také slouží jako přístup páru ke všem souvisejícím příspěvkům týkajícím se jejich svatby, takže budou vědět, jak to hosté zažili. Doufáme, že to vše vysvětluje; Pokud máte další otázky, dejte nám vědět níže.