Jak funguje Tesla Heater? Přečtěte si tato zajímavá fakta!

Jak funguje ohřívač Tesla? Topení funguje stejně jako topení u klasických aut. Jediným rozdílem je zdroj jejich síly. Klasická auta jako to, co dnes většinou používáme, jsou hořlavý motor, který spotřebovává benzín, zatímco u vozů Tesla je teplo generováno elektrickými ohřívači instalovanými v jejich systému.

Lidé mají tendenci používat špičkovou a vyspělou technologii, aby si usnadnili každodenní život moderní generace. Jsme si však vědomi toho, že čím pokročilejší technologie je, tím více elektronického odpadu a znečištění je naše planeta.

V této souvislosti inženýři navrhli elektronická zařízení, stroje a vybavení, které by mohly pomoci, ne-li vyřešit, ale mohly by pomoci zachránit naše životní prostředí. Tesla je známá svým systémem úspory energie, který umožňuje šetřit neobnovitelné zdroje, jako je benzín. Jedním z jejich primárních zdrojů energie je elektřina vyrobená solární výrobou. Jedním z těchto vylepšení je systém vytápění vozidel. Jak se liší topné systémy vozů Tesla od vozidel, která používáme dnes? Existuje jeden způsob, jak to zjistit, a to přečtením tohoto článku. Začněme!

Jak Tesla Heater funguje

Vím, že někteří nebo většina z vás už o Tesle slyšela. Zejména jejich samořídící auta. Tesla je jedním z největších a předních výrobců elektromobilů na světě. Určitě jste nějakou viděli alespoň na videích a reklamách. Přestože nejsou známé pouze svými vyrobenými auty, jsou také celosvětově konkurenceschopné ve výrobě bateriových systémů pro ukládání energie a solárních systémů v USA.

Spalování vnitřního tepla uvnitř vozidla

Někdy necítíme teplo uvnitř našich vozidel kvůli dostupné klimatizaci, ale při startování motoru se palivo časem zahřeje. Totéž platí pro vaše vozy Tesla a klasická auta, která dnes používáme. Spalování tepla mezi různými typy vozidel je však také dále. Jak se tedy liší jednotlivé spalování tepla mezi tesla a klasickými vozy?

#1. Tradiční vozy

Klasická auta zahrnují auta řízená lidmi. Tyto vozy samozřejmě využívají spalovací motory, které jako zdroj energie vyžadují palivo. Tyto spalovací motory poskytovaly energii a teplo také v kabině. Teplo vycházející ze stroje umožňuje zůstat uvnitř vašeho vozidla útulně a v teple, když přijde chladné zimní období.

Vnitřní spalování uvnitř vozidla umožňuje tepelnému motoru vytvářet teplou atmosféru uvnitř vozu spalováním benzínu při vytváření točivého momentu. Krouticí moment je poté aplikován na kola, což umožňuje vozidlu pohybovat se na dálku. Klasická auta mají také písty a válce, které se pohybují nahoru a dolů a pohánějí kola vozidla. I když vás zajímá, jak se vozy Tesla liší od těch tradičních?

#2. Automobily Tesla

Inženýři vozů Tesla navrhli vozidlo s elektromotorem a baterií. Nemá spalovací motor, který mají klasická auta. Elektrický motor používaný v těchto samořídících autech má také méně dílů, se kterými je třeba se šťourat. Nevyžaduje minivýbuchy způsobené hořlavým palivem, ale pohánějí jej elektromagnety. Vzhledem k tomu, že jako palivo nepotřebuje benzín, spotřebovává energii na způsob elektřiny.

Jak tedy funguje ohřívač Tesla? Ve srovnání s teplem produkovaným spalovacími motory je Tesla způsob vytápění poměrně jednoduchý. Matrice ohřívače ve spalovacích motorech nahrazena ohřívačem poháněným elektřinou. Pokud vás zajímá, kolik elektřiny spotřebuje, je to kolem 400 voltů. Mohou však nastat problémy s používáním elektrických ohřívačů.

Elektrická topidla by mohla způsobit výpadek energie v motorové baterii vozidla nebo to, co běžně známe jako systém ukládání energie. Tesla však vymyslel systém, jak tomu zabránit. Instalují kladný teplotní koeficient nebo PTC pro krátké použití odporového systému. Systém funguje, když se teplo zvyšuje, proud odebraný do ohřívače je regulován, čímž se snižuje jeho výkon ze systému akumulace energie.

PTC umožnilo vozidlům Tesla jezdit při -4 stupních Fahrenheita až do maxima 32 stupňů Fahrenheita. Nabíjení je stále možné během chladného a zimního období, protože ohřívač v chladicím okruhu baterie bude během nabíjení stále fungovat. I když v těchto chladných obdobích se výkon baterie vašeho auta sníží. Znamená to, že se více energie ztrácí rychleji než během teplých období. To je důvod, proč je ohřívač pro stroj výhodnější, protože pomáhá bojovat s nízkou teplotou baterie uvnitř jednotky, takže funguje tak, jak má.

Opatření při řízení vozidla Tesla

Většina modelů Tesla by při plně nabité baterii mohla ujet až 400 mil. Během chladného a deštivého období se však jeho cestovní rychlost snižuje o 40 procent, což umožňuje provozovat pouze 180 až 240 mil. I když se může zdát, že to neovlivní vaše každodenní dojíždění, pravděpodobně byste si to měli dvakrát rozmyslet, pokud si vezmete auto na delší cestu. Může být také dobré si přečíst o tom, jak opravit topení v autě.

Je to obal

Motory a motory Tesla jsou mnohem účinnější než tradiční auta se spalovacími motory. Tyto plýtvané neobnovitelné energie, jako je benzín a teplo, také, takže je důležité vědět, jak funguje ohřívač Tesla. Cenu však možná budete chtít zvážit i v případě, že si jej plánujete pořídit pro sebe. Možná si budete chtít přečíst související články; vědět, proč moje auto topení nefunguje a jak to udělat, aby vaše auto topení teplejší.