Jak funguje sušička bot? 4 nejlepší typy vysoušečů bot!

Tato příručka vám ukáže, jak funguje sušička bot? Zdá se, že vaše boty v chladnějších měsících schnou hodiny bez ohledu na to, zda jsou vyrobeny z plátna, kůže nebo jiného materiálu.

A existuje mnoho dalších alternativních možností; koupě vysoušeče bot by byl spolehlivější způsob, jak tuto práci provést. Po každodenním používání bot do bot proudí vysoušeče bot horký vzduch a nechají je uschnout.

Nejde jen o to, boty vysušit a zabránit růstu plísní a plísní, ochránit vaše boty před nepříjemnými pachy a udržet vaše nohy čisté. Sušičky bot používají různé techniky k urychlení procesu sušení vlhkých bot, mokrého sportovního zboží a dokonce i vlhkého oblečení. Tento článek se podívá na to, jak fungují sušičky bot a jak účinné jsou tyto sušičky. Dále v tomto článku se dozvíte o mnoha způsobech využití vysoušečů bot a jejich výhodách a nevýhodách. Pojďme tuhle párty odstartovat.

Jak funguje sušička bot?

Jaký je proces použití vysoušeče bot? Jak funguje vysoušeč bot? Většina vysoušečů bot funguje na principu konvekce tepla. Vzduch z místnosti je nasáván a přenášen ventilačními otvory při okolní teplotě. Horký vzduch odstraňuje vlhkost z boty, oděvu nebo předmětu. Jak dlouho může být sušič bot zapnutý? Aby bylo zaručeno, že boty jsou zcela vysušené, měl by mít vhodný vysoušeč výkon asi dvě koňské síly.

Stačí vložit trubku do boty a přitlačit ke špičce. Poté spusťte sušičku. Nechte botu více než hodinu důkladně vyschnout. Můžete si vybrat čtyři různé styly vysoušečů bot. S výjimkou UV sušičky fungují prakticky všechny současně. Níže jsou uvedeny čtyři typy spolu s jejich výhodami a nevýhodami.

Jaké jsou různé typy sušičů bot?

Sušičky bot se dodávají ve čtyřech různých stylech, které fungují na stejném základě. Níže jsou uvedeny podrobnosti:

#1. Vysoušeč bot s nuceným oběhem vzduchu

Mezi všemi vysoušeči bot jsou tyto všechny ty, které poskytují nejrychlejší výsledky. Vestavěné dmychadla distribuují vzduch uvnitř bot nebo suchých oděvů v těchto spotřebičích. Jejich nejatraktivnější vlastností je jistě to, jak rychle schnou. Nevýhodou těchto sušiček je však hluk. Ventilátory jsou poháněny motorem a vydávají trochu hlasitý zvuk.

#2. Konvekční vysoušeč bot

Vnitřní ohřívač v takových sušičkách jemně ohřívá vzduch. Vzduch nasávaný do sušičky má obvykle teplotu okolí. Než se ohřívač dostane k botám, botám nebo tělu osoby, vytvoří pomalý nárůst teploty. Tyto sušičky jsou docela tiché, a to je obrovská výhoda. Nejsou však tak rychlé jako sušička s nuceným oběhem vzduchu. Tato technika se používá většinou ve všech verzích sušiček Peet. Myslím, že je užitečné přečíst si o tom, zda sušičky bot opravdu fungují.

#3. Vysoušeč bot PTC

u těchto vysoušečů bot jsou použita keramická topná tělesa s PTC (pozitivní teplotní koeficient). Do těchto menších kamenných prvků jsou zabudovány samoregulační teplotní charakteristiky. Takové stroje jsou rychlé a efektivní. Proces zahřívání také patří k nejrychlejším, stejně jako reakční doba. Takové sušičky jsou také ekologické. Velkou výhodou použití této sušičky je, že se jemně stabilizuje i poté, co splní požadovanou teplotu. Díky tomu nehrozí spálení gadgetu. Nejedná se však o nejrychlejší sušičky. Nejběžnější aplikací pro tuto techniku ​​jsou přenosné vysoušeče bot.

#4. UV vysoušeč bot

Na rozdíl od ostatních výše uvedených tří, UV sušička využívá ultrafialové světlo k zabíjení bakterií, které se vyvíjejí ve vlhkých botách. Kromě toho tyto pomůcky udrží vaše nohy bez zápachu. Účinnost a rychlost sušičky jsou dány především vlhkostí vašich bot. Proces sušení by však měl být dokončen při vhodné frekvenci a rychlosti. Doba potřebná k tomu, aby sušičky uschly boty, je dána tím, jak jsou nasycené vodou.

Jak dlouho trvá sušení?

Výkon a rychlost sušičů bot jsou určovány především dvěma věcmi: první je technologie sušáků bot a druhá úroveň, do které je obuv, oděv nebo předmět nasáklý. V důsledku toho je vhodné dodržet doporučenou frekvenci a rychlost sušení. Pokud budete muset boty sušit vysokou rychlostí, může dojít k poškození sušičky. Přehřátí může také poškodit vaše boty nebo oblečení. V závislosti na nasycení vodou v botách nebo oděvu trvá každá sušička typicky následující dobu:

Sušička bot s nuceným oběhem vzduchu: Úplné vysušení mokrého kusu oděvu této sušičce trvá 1–3 hodiny. Jsou nejrychlejší, jak již bylo řečeno.

Sušička bot PTC: Tato sušička trvá 4–8 hodin.

UV sušič bot: Úplné vysušení trvá 3 až 8 hodin.

Konvekční sušič bot: Tomuto sušiči trvá usušení mokrých bot 3 až 8 hodin.

It’s A Wrap!

Jsme rádi, že se dozvídáme, že všichni lépe rozumíte tomu, jak sušička bot funguje? Doufáme, že tento článek zodpověděl všechny vaše informace týkající se těchto témat. Pokud máte stále nějaké pochybnosti nebo dotazy, kontaktujte nás; Neváhejte znát i tyto věci; přečtěte si o tom, jak odpojit sušičku plynu a kolik sušička váží. děkujeme, přátelé, že jste na konci byli s námi!