Jak funguje šicí stroj Sew Cool

Odpověď na to, jak funguje šicí cool šicí stroj, je snadno pochopitelná, když si to představíte jako plstěný stroj. Níže vás dokonce naučíme, jak jej používat. Podělíme se také o tipy na řešení problémů, jako je zasekávání na Sew Cool.

Vzhledem k tomu, že šicí stroj Sew Cool je hračka, může to být skvělý způsob, jak vzbudit u vašeho dítěte zájem o šití. Můžete si přečíst o tom, jak naučit dítě šít na šicím stroji, jakmile bude vaše ratolest připravena vyzkoušet to pravé.

Jak Sew Cool funguje?

Sew Cool je hračka na baterie ideální pro děti od 6 let. Ale oproti svému názvu nefunguje jako šicí stroj. Je to v podstatě plstěný stroj a používá sadu jehel k mačkání plsti. Je určeno pro děti, takže se o jehly nemusíte starat.

I když Sew Cool není skutečný šicí stroj, dítě si stále může užívat různé projekty, jako jsou kapsičky nebo klíčenky. Zahrnuje dokonce i látky a vaše dítě může sledovat značky, aby vědělo, jakým směrem má šít, nalepit, složit, začít a zastavit. Chránič jehly však není odnímatelný, takže pokud je jehla zaseknutá nebo zlomená, nemůžete ji vyměnit.

Používá stroj Sew Cool nit?

Šicí stroj Sew Cool nepoužívá nit. Postrádá také některé části skutečného šicího stroje, jako jsou cívky a nožní pedály. Jak již bylo řečeno, dítě si může myslet, že sešívá látku dohromady kvůli procesu plstění.

Jak Sew Cool Šití bez nití?

Sew Cool vytváří „stehy“ bez nití spojováním plstěných látek. Existují také šicí vodítka, kde dítě bude stále sledovat zarovnání švu, aby napodobovalo pocit šití na šicím stroji.

Jak používat Sew Cool

 • Přečtěte si návod k použití a seznamte se s hračkami
 • Zkontrolujte pokyny pro konkrétní vzory a projekty
 • Zapněte přepínač
 • Stiskněte tlačítko Start
 • Nastavte pouze dvě vrstvy látky
 • Podávejte je pod chráničem jehly tak, aby šev byl na modré značce
 • Stiskněte tlačítko stop a po dokončení vypněte stroj
 • Proč se moje šití neustále zasekává?

  Šicí stroj Sew Cool se může zasekávat, pokud nedodržíte správné kroky pro spojení dvou plstěných látek. Musíte také zkontrolovat, zda nejsou poškozené jehly nebo zda hračka nepotřebuje vyměnit baterie. A pokud se látka zasekává, nejprve otočte ručním knoflíkem a zvedněte jehlu, takže nemusíte materiál vytrhávat.

  Proč se látka na Sew Cool nespojí?

  Používejte pouze správnou látku a pamatujte, že s touto hračkou můžete spojit pouze dvě vrstvy. Poté nastavte materiál správně zvednutím jehel pomocí knoflíku. Nakonec zarovnejte látku před spuštěním jehel a měli byste mít Sew Cool spojování látek bez problémů.

  Mohu vyměnit jehly na Sew Cool?

  Jehly na Sew Cool nemůžete vyměnit, pokud jsou zlomené nebo poškozené. Značka nenabízí náhrady, protože splňují standardní bezpečnostní požadavky. Spinmaster však doporučuje zavolat jejich zákaznický servis a připomíná uživatelům, aby vždy zvedli jehly před sejmutím látky, aby se v budoucnu jehly nepoškodily.

  Proč se kontrolka na Sew Cool nerozsvítí/nebliká?

  Problémy se světelným indikátorem na Sew Cool mohou znamenat, že se látka zasekává nebo je jehla zlomená. Možná budete také muset vyměnit baterii, protože blikající světlo může znamenat nízkou kapacitu baterie. Použijte čtyři baterie AA a při jejich výměně vypněte stroj.

  Můžete použít normální plsť v Sew Cool?

  Na šicím stroji Sew Cool nemůžete použít běžnou plstěnou látku. Podle značky se hračka nepodaří připojit k obvyklé plsti. Místo toho musíte použít skutečnou látku Sew Cool, která se dodává se sadou, ale značka také nabízí náplně látky nebo vyzkoušejte místní prodejce hraček, když potřebujete další látku Sew Cool.

  K čemu se používá plstěcí stroj?

  Sew Cool je spíše plstěcí stroj než šicí stroj. Je to proto, že spojuje dvě látky dohromady místo toho, aby je sešil jehlou a nití. Plstěný stroj se také nazývá ozdobný stroj, kompatibilní s vláknitými látkami, jako je vlna a hedvábí.

  Můžete použít svůj šicí stroj jako plstěcí stroj?

  Svůj běžný šicí stroj můžete použít jako plstěný stroj. Existují nástavce, které si můžete zakoupit a nainstalovat, abyste ze šicího stroje udělali ozdobný stroj. Zkontrolujte konkrétní značku a model, který máte, pokud je výrobce prodává.

  Závěr

  A to je vše! Abychom si zrekapitulovali, jak funguje šicí cool šicí stroj, je to v podstatě beznitěný plstěný stroj, který spojuje dvě látky bez skutečného šití. Pro děti to může být příjemná aktivita a možná v nich vzbudí zájem vyzkoušet si v budoucnu skutečný šicí stroj.

  Jakmile bude vaše dítě připraveno, můžete vždy získat malý a základní stroj. Chcete-li začít, přečtěte si tento návod, jak koupit šicí stroj.