Jak dostat žvýkačku ze sušičky? 7 chytrých způsobů!

Jak dostat žvýkačku ze sušičky? Postupujte podle chytrých způsobů používání kostky ledu, uvolňování lepivosti přírodním olejem, používání fénu, fénu, používání prací pasty, používání WD-40, používání tekutého typu aviváže a další.

Otevřít sušičku a objevit žvýkačku, která se lepí na oblečení a sušák, je opravdu strašný zážitek. Problém vyřeší pouze to, že se naučíte, jak odstranit žvýkačku ze sušičky.

Stará žvýkačka způsobuje lepkavý nepořádek a další problémy, jakmile není efektivně vyhozena. Uvízne také ve vlasech, pod botami a uvnitř sušičky. Není vhodné nechávat žvýkačku v sušičce, protože to nikdy není dobrá volba. Přátelé, je tu více věcí, které byste měli vědět, takže bez dalších řečí začněme!

Způsoby, jak dostat žvýkačku ze sušičky

Zajímá vás, jak dostat žvýkačku ze sušičky? Zde jsou způsoby, jak dostat žvýkačku ze sušičky pomocí několika věcí na přípravu a mastnoty na lokty:

#1. Kostka ledu

Odstraňte žvýkačku ze sušičky, když ji zmrazujete. Seškrábněte žvýkačku z povrchu sušičky bez toho lepkavého nepořádku. Led je skutečně vynikajícím nástrojem k odstranění žvýkačky z vašeho oblečení. Kostku ledu řádně uzavřete do sáčku na zip. Poté, co ztvrdne, natřete jeho led na dáseň. Použijte škrabku nebo plastovou špachtli, která zvedne žvýkačku z povrchu bubnu. Odstraňte žvýkačku pomocí plastu bez vynaložení velké síly. Navlhčete hadr bílým octem, který setře zbytky žvýkačky. Pokud dáseň přetrvává, postupujte znovu.

#2. Fén

Teplo je skutečnou příčinou tání žvýkaček a jejich zdržování uvnitř sušičky. Jedná se tedy o cenný nástroj pro odstraňování lepkavých vraků. Uchopte vysoušeč vlasů asi 5 palců od dásně. Zahřívejte ji v patnáctisekundových intervalech. Zkontrolujte, zda je dáseň mezi procesem zahřívání poddajná a měkká. Umístěte plastové náčiní pod vnější část roztavené gumy. Poté ji jemně vypáčte. Používejte pouze jemnou sílu, která zabrání poškrábání kovového povrchu. Po odstranění žvýkačky hadříkem aplikujte bílý ocet. Použijte hadr k vyčištění povrchu bubnu.

#3. Mycí pasta

Prací pasta je jednou z dobrých technik, jak dostat žvýkačku ze sušičky. Ve skutečnosti čistí přebytečnou a lepkavou žvýkačku ze sušičky. Nalijte malé množství pracího prostředku do nádoby nebo malé misky. Přidejte minimální množství teplé vody. Dosáhněte té husté hmoty místo tekuté hmoty. Vložte hadřík do směsi. Otřete žvýkačku hadrem z povrchu bubnu sušičky. Používejte pouze mokrý a čistý hadřík, který odstraní mycí pastu. Položte na sušičku několik vlhkých hadříků a spusťte cyklus, abyste odstranili mýdlo a zbytky žvýkačky. Postupujte podle tohoto receptu, protože je také vhodný pro odstraňování inkoustových skvrn v sušičce.

#4. WD-40

Odstraňte žvýkačku z bubnu sušičky pomocí WD-40. Lubrikant obsahuje všechny jemné chemikálie, které odstraňují a pohlcují materiály, jako jsou pastelky a žvýkačky. Nastříkejte WD-40 na hadr; poté jej několik minut vtírejte do dásně. Naneste více WD-40 a čistěte oblast, dokud neodstraníte dáseň. Aplikujte více mycího prostředku po kapkách pomocí vlhkého a čistého hadříku. Odstraňte tento olej a gumu pomocí mýdlového hadříku. Během cyklu vyhoďte staré ručníky nebo vlhké hadříky do sušičky. Pomůže to odstranit zbytky žvýkačky, čímž se zabrání ušpinění oblečení.

#5. Tekutá aviváž

Tekutá aviváž je perfektním pomocníkem pro domácnost k odstranění žvýkaček ze sušičky. Naneste pouze malé množství na hadřík. Poté jej několik minut vtírejte do žvýkačky na sušičku. Použijte plastovou špachtli, která odstraní dáseň. Otřete oblast pomocí bílého octa & čistý hadřík. Může být také dobré si přečíst o tom, kdy dát aviváž do pračky.

#6. Ocet a jedlá soda

Odstraňte žvýkačku pomocí octa & jedlá soda k odstranění lepidla v látce. Žvýkačka & lepkavé látky se na tvrdém povrchu rozbijí a uvolní. Při otáčení bubnu se ujistěte, že je žvýkačka pod. Na lepivý povrch naneste malé množství octa. Navrch přidejte jedlou sodu a pozorujte, jak bublají & pak si šumět. Použijte hadřík k odstranění žvýkačky při čištění oblasti zubním kartáčkem. Poté oblast očistěte vlhkým hadříkem. Ocet a jedlá soda jsou perfektním nástrojem, když zbavíte oblečení mastnoty a úplně vysušíte. Skvrnu vydrhněte zubním kartáčkem, octem a jedlou sodou. Opláchněte to. Tady je čištění jedlou sodou a octem.

#7. Dobře pryč

Odstraňte gumovou hmotu pomocí Goo Gone, když ji nanášíte na hadřík. Namočte hadr do lepivé hmoty. Použijte čistý hadřík, který zcela odstraní uvolněnou dáseň. Znovu navlhčete a vydrhněte, dokud nebude dáseň vidět.

It’s A Wrap!

Nyní se naučíte, jak dostat žvýkačku ze sušičky pomocí Goo away, WD-40, prací pasty, tekuté aviváže, octa, jedlé sody, prací pasty, fénu, kostky ledu. U každé z těchto položek dodržujte postup při vytahování žvýkačky ze sušičky. Můžete si také přečíst o tom, jak připojit pračku a sušičku a jak zjistit, zda je větrací otvor vaší sušičky ucpaný.