Jak dostat vosk ze zdi bez vysoušeče vlasů? 7 nejlepších způsobů!

Zajímá vás, jak dostat vosk ze zdi bez fénu? Použijte horkou žehličku, nůž na máslo, kostku ledu, platnost kreditní karty a žehličku k odstranění vosku ze zdi bez použití vysoušeče vlasů. Při odstraňování vosku ze zdi postupujte podle správných tipů.

Nezapomeňte, že je vždy nezbytné, aby vosk nebo svíčka před přesunem úplně vychladly. Dokončete práci s použitím několika zásob a trochou trpělivosti.

Před přidáním tapety nebo natíráním se však dobře postarejte o vyčištění stěny, abyste zbavili povrch věcí, které se vyhýbají novým nátěrům, protože ulpívají na stěně. Začněme tedy číst tento článek!

Způsoby odstranění vosku ze zdi bez vysoušeče vlasů

Níže jsou uvedeny způsoby, jak dostat vosk ze zdi bez vysoušeče vlasů.

#1. Nůž na máslo

Nůž na máslo je užitečný, když chcete odstranit vosk ze zdi, protože seškrábe spoustu vosku na vaší zdi. Pokračujte ve škrábání vosku a počkejte, až se přiblížíte k povrchu stěny. Uchopte mokrý hadřík a položte ho na horkou vodu, kde stojíte. A používejte rukavice, abyste si chránili ruce před teplem, a otřete skvrnu od vosku vlhkým hadříkem. Počkejte, dokud neuvidíte, že je pryč, očistěte povrch vodou a jemným mýdlovým roztokem a osušte čistým hadříkem.

#2. Kostka ledu

Držte kostku ledu nebo sáček ledu, abyste vosk ze zdi ztvrdli, a použijte kreditní kartu, jejíž platnost vypršela, když ji seškrabujete z dřevěného povrchu. Odstraňte veškeré zbytky, které se tvoří při čištění povrchu dřeva a použijte krémový vosk na nábytek. Vyperte oblečení v pračce podle pokynů výrobce.

#3. Horká žehlička

Pomocí žehličky odstraňte ze zdi skvrny od vosku a velkou část oškrábejte škrabkou. Použijte jemnou sílu při tření a pokládání papírových ručníků na zbytek voskové skvrny. Položte horkou žehličku na papír na několik sekund. Zvedněte papír potřísněný ze zdi, postupujte stejným způsobem a na papírové ručníky naneste trochu lihu.

Před použitím čističe zeď zameťte nebo vysajte, pokud na stěně vidíte jiné typy skvrn. Než vyčistíte ze zdi saze a zaútočíte na zdroj skvrn, odstraňte více nečistot. Když vosk rozlijete na povrch nebo zeď, můžete se cítit frustrovaní nebo unavení. Není také příjemné sundávat vosk ze zdi, takže vždy používejte ty nejlepší možné techniky. Se škrabkou, trochou tepla a trochou trpělivosti odstraníte rozlitý vosk během chvilky.

#4. Papírový ručník

Papírový ručník je cenným nástrojem při odstraňování vosku bez fénu. Je náročné dostat se z ručníku nebo látky, abyste odstranili nepořádek. Ujistěte se tedy, že používáte pěkné ručníky, které stačí papírový ručník nebo starý hadr. Rozpuštěný vosk opatrně nasajte a všechny odstraňte.

#5. Univerzální čistič

Vosk odstraňte univerzálním čističem, čističem ve spreji a houbičkou. Nastříkejte nebo nastříkejte do oblasti univerzální čisticí kapalinu na mouku a otřete ji houbou nebo vlhkým hadříkem. Pokud pracujete na křehké stěně, nepoškoďte povrch hadrem nebo abrazivním čističem.

#6. Prací prostředek

Čisticí prostředek je prospěšný při smývání vosku ze stěn, ale buďte zvlášť opatrní. Stejnou metodu použijte na venkovní podlahu, jako jsou terasy nebo paluby.

#7. Plastové náčiní nebo nehet

Použijte plastové náčiní nebo nehty jako jeden způsob, jak dostat vosk ze zdi bez fénu. Je to užitečné, když lesk dostatečně myslí a při jeho odstraňování. Umístěte několik listů papíru s větším leskem pod voskovou oblast, zachyťte škrábance a stáhněte je ze zdi. Oškrábejte ho opatrně, nebo jen pod mírným úhlem. Poté použijte plastovou lžičku v misce, která pomůže odstranit voskové hobliny na místě. Dárkové karty nebo plastové karty je nutí přemýšlet, zda není k dispozici žádná šikovná plastová lžička.

Udržujte škrábání v diagonálním směru nebo napříč, pokud tam vosk je ještě několik minut. Při práci měňte směr a přistupujte k problému z jiného úhlu. Pokud chcete vosk uvolnit, vyviňte dostatečný tlak, aby nedošlo k dalšímu poškození barvy na stěně. Přejděte na poškrábané místo nehtem, zjistěte, zda nezůstal vosk, jemně jej otřete papírovou utěrkou nebo čisticí houbou a odstraňte suchý vosk. Možná vás také budou zajímat běžné problémy s vysoušeči vlasů, se kterými se můžete setkat.

It’s A Wrap!

Nyní se naučíte, jak dostat vosk ze zdi bez vysoušeče vlasů, s ohledem na prací prostředek, plastové nádobí nebo nehty, univerzální čistič, horkou žehličku, kostku ledu a nůž na máslo. Vyzkoušejte kteroukoli z těchto metod a počkejte, dokud zcela nezaschne, abyste viděli zjevné výsledky. Buďte zvlášť opatrní, abyste vosk při odstraňování neroztírali dále na zeď. Vězte, že to potřebuje pouze vyčistit a že tepelné nebo studené ošetření pomáhá odstranit zbytek! Nepochybně poděkujete tomuto článku za to, že vám ukázal nejlepší způsoby, jak dostat vosk ze zdi bez fénu! Můžete si také přečíst o tom, jaký je fén s nejvyšším výkonem a kolik fén váží.