Jak dostat psí chlupy z oblečení v sušičce? 4 úžasné způsoby!

Víte, jak sundat psí chlupy z prádla v sušičce? Pokud ještě ne, naučte se tyto čtyři vynikající techniky, které vám pomohou odstranit chlupy vašeho mazlíčka. Rychle je sundejte.

Obvykle vidíme kožešiny v jejich postelích a samozřejmě v našem oblečení. Kromě toho můžete některé také zachytit ve vlasech, povlakech na polštáře a dalších oděvech. Předtím jsem je z oděvu dostal hřebenem, ale naštěstí jsem našel pár triků, které stojí za to sdílet.

Pokud jste dělali totéž, jako to, co jsem dříve použil na své oděvy, musíte vyzkoušet jiné techniky. Také získáte několik skvělých tipů, jak se zbavit lepkavých a tuhých vlasů. Naučte se rychleji a zároveň chraňte své oblečení nebo domácí oděvy. Je toho mnohem víc, co se můžete naučit, takže je nejlepší se v tomto článku ponořit dále!

Způsoby, jak sundat psí chlupy z prádla v sušičce

Pokud máte psího mazlíčka nebo psa, většinou přeskakují z místa na místo a lehnou si. Vzhledem k tomu, že oblasti mazlíčka se liší, chlupy padají a doma je připevněno několik oděvů. Dokonce i vy káráte své mazlíčky a oni se později vracejí.

#1. Vyškubání

Předtím bylo tak těžké je vypíchnout. Může vám to znít legračně, ale škubáním se vyhnete svému oděvu. Někteří použili i stahovák, aby se toho zbavili, ale je to únavné. Jak vidíte, kožešin připojených k oděvu je nespočet (ale raději je nepočítám). Tento proces je časově, energeticky náročný a obvykle opakovatelný.

#2. páska

Zkoušeli jste lepicí pásku? Pokud ještě ne, pomůže vám to také. Jediné, co musíte udělat, je nalepit pásku, nejlépe lepicí pásku, protože není příliš lepkavá, zvláště pak ji budete používat na oblečení, abyste je chránili. Také vám pomůže zbavit se kožešiny, která není dobře připevněna. Ale pro ostatní vlasy, které jsou pevně připojeny, musíte udělat různé způsoby.

#3. Hřeben

Ano, můžete použít i hřeben! Jen se ujistěte, že hřeben má mezi sebou tenčí mezery. Oblasti oddělí vlasy od oděvu. Pokud nemáte hřeben s menšími zuby, můžete si jej také zakoupit v nejbližším obchodě. Je to jedna z nejlepších strategií, jak získat chlupy vašeho mazlíčka. Předpokládejme, že se musíte zúčastnit nějaké příležitosti a zjistíte, že k vašemu oblečení je připojena malá kožešina a raději použijete tento oděv. Rozčešete povrch oděvu a on se svlékne.

Ale co když si ty kožešiny chcete vzít při praní nebo v sušičce? Ve skutečnosti výše uvedené techniky nejsou spojeny s praním oděvů. Pojďme se tedy vrhnout na to, jak svléknout chlupáči do oblečení v sušičce.

#4. Furzapper

Co když vaše domácí oblečení a pelíšek domácího mazlíčka potřebují vyprat? Je to jiná kožešinová bitva. Nejprve se naučte, jak sundat psí chlupy z oblečení v sušičce a pračce. Pračka převaluje prádlo nahoru a dolů, ale nezaručuje, že pračka nebo sušička odstraní psí chlupy. Někteří lidé si dokonce stěžují, že se srst po použití sušičky pevně přichytí, což je frustrující. Problémy se srstí jsou jedním z důvodů, proč většina jedinců nemá ráda tyto druhy domácích mazlíčků doma nebo mají omezený pohyb uvnitř domu.

Pokud tedy perete, můžete použít lepivý produkt a vložit ho do pračky nebo prádla. Upřednostňuji umístění lepkavého produktu do sušičky než do pračky, hlavně kvůli vodě. Pravděpodobně to ovlivní účinnost lepivého materiálu. Existují různé druhy lepivých produktů, které si můžete zakoupit online, ale v některých recenzích se píše: „nedostatečně lepkavé“ nebo „nízká kvalita. Vzhledem k této recenzi produktu musíme najít skvělý a má dobrou známku jak v oblasti lepivosti, tak ochrany vaše oděvy.

Tenhle je docela populární. Umí obojí – svlékání a ochranu oblečení a jeho použití v pračce nebo sušičce. Tento lepkavý produkt lze především přinést do internetových obchodů nebo vyzkoušet v nejbližší prodejně. Snadno se používá a zjistilo se, že je efektivní. Stačí vložit oblečení do sušičky a výrobek. Všimněte si, že je životně důležité, aby vaše sušička nebyla přetížena oděvy, protože to zabrání tomu, aby furzapper změnil místo, když je sušička zapnutá. Změkčovadla tkanin mají hladký účinek na tkaninu a nedoporučujeme je během procesu nalévat.

Do pračky, pokud chcete při mytí slézt z vlasů, se hodí i na to furzapper. Stejně jako u sušičky vždy pamatujte na to, že se nesmí přetěžovat. Přidejte vodu do pračky alespoň do poloviny bubnu pračky nebo do 3/4. V závislosti na tom, co si mezi těmito dvěma vyberete, bude v pořádku, pokud nebude přetížen. Pak přidejte své oblečení nebo oděvy a furzapper. Stiskněte nebo použijte cyklus předpírky nebo prádlo. Po cyklu se podívejte na rozdíl mezi vzácnými vlasy. Pokud chcete, můžete použít i jiné lepivé produkty.

Je to obal!

Vyčistit nebo získat psí chlupy už není problém! Naučte se, jak sundat psí chlupy z oblečení v sušičce; už si nebudete dělat starosti, protože to můžete rychle udělat magicky – jako jedna, dva, tři! Není třeba se starat o to, kde kožešinoví mazlíčci leží. Možná vás také bude zajímat, jak odpojit plynovou sušičku a proč sušička při převalování vydává hluk.