Jak dostanete žvýkačku ze sušičky? 7 úžasných způsobů!

Když se vás přítel zeptá, jak dostanete žvýkačku ze sušičky? Možná mu nemůžete odpovědět, protože si nejste jisti skutečným způsobem, jak vyrobit sušičku bez žvýkačky, a to vám řekne tento článek.

Stává se to, když spěcháme nebo se cítíme líní zkontrolovat si kapsy. A oblečení házíme do sušičky, aniž bychom věděli, že jim někdo nechal v džínách nebo bundě žvýkačku, která uvnitř nadělá velký nepořádek. Pak si uvědomíme, že trocha námahy vám může ušetřit téměř půl hodiny a energii na čištění sušičky. Přátelé, je tu více věcí, které byste měli vědět, takže bez dalších řečí začněme!

Způsoby odstranění žvýkačky z bubnu sušičky

Pokračujte ve čtení a zjistěte metody, které vám poskytnou dostatek informací, a nemusíte hledat na Googlu, jak žvýkačku ze sušičky znovu vyndat.

#1. Používejte přírodní oleje

Používání přírodních olejů, jako je řepkový, arašídový nebo kokosový ve stravě, vám nejen pomůže zůstat fit a zdraví. Můžete však také opravit nepořádek způsobený žvýkačkou uvnitř sušičky. Nevidíte souvislost mezi dietou a sušičkou? No, to je náš případ taky. Ale aspoň se náš problém vyřeší. Naneste dostatečné množství libovolného oleje podle své chuti a nechuti a nechte působit asi 5 minut. Dásně po kontaktu s olejem změknou a následující věci jsou snadné. Stačí seškrábnout žvýkačku z těla sušičky a voila! Zase jsi dostal svůj fén.

#2. Použijte kostky ledu

Všichni máme v lednici kostky ledu, které jsou skvělou ingrediencí, která nám zchladí náladu chladnými a osvěžujícími nápoji. Kromě toho odvádějí kostky ledu vynikající práci, pokud jde o odstraňování žvýkaček z každého typu povrchu, včetně vnitřního kovového povrchu bubnu sušičky. Musíte otevřít chladničku a vytáhnout nějaké kostky z podnosu.

Umístěte je do plastového sáčku nebo si je rukama přetřete po dásni. Žvýkačka se začne pomalu a postupně odtrhávat. Když změkne a poddajný, vyjměte jej pomocí špachtle a po zabalení do plastového nebo papírového sáčku vyhoďte do popelnice. Pokud nebudete při vyhazování žvýkačky opatrní, pravděpodobně si ji přilepíte na jiné místo. To přímo znamená, že musíte udělat práci navíc.

#3. Použijte prací prášek

Pokud nechcete používat věci do domácnosti nebo kuchyně, máme pro vás alternativy. Prášek na prádlo můžete použít k čištění bubnu sušičky a získat z něj prádlo bez skvrn. V misce připravte pastu z teplé vody a pracího prášku. Pastu naneste na hadřík nebo přímo na postižené místo. Potřete oblast. Poté naložte staré vlhké ručníky, abyste odstranili zbytky pasty ze sušičky. Zjistěte, jak používat kapsle na prádlo v pračce s předním plněním.

#4. Použijte sušicí prostěradla

Sušicí prostěradla udělají zázraky při odstranění žvýkačky ze sušičky. Tyto prostěradla jsou vyrobeny nejen tak, aby omezily statickou elektřinu a mačkaly z vašeho oblečení, ale také aby zbavily dásně. Vezměte prostěradlo a otevřete víko nebo dvířka sušičky. Položte na ně prostěradlo předem namočené v teplé vodě a nechte ho uležet téměř 10-15 minut a žvýkačka opustí tělo sušičky. Zde je 8 nejlepších alternativ sušičky.

#5. Použijte vysoušeč vlasů

Možná by vás nikdy nenapadlo, že fén by mohl být skvělou volbou, jak z vašeho fénu odstranit žvýkačky. Ale je to možná a rudimentární technika, kterou si může vyzkoušet každý. vysoušeče vlasů jsou vhodné k odstraňování dásní a pomáhají odstraňovat skvrny. Stačí otevřít dvířka sušičky a přidržet vysoušeč vlasů směrem k pogumované oblasti. Horký vzduch přicházející ven roztaví lepidlo. Poté lepidlo poškrábejte plastovou škrabkou, abyste jej vytáhli.

#6. Použijte jedlou sodu a octovou pastu

Toto je moje oblíbená technika a doporučuji vám ji vyzkoušet. Musíte vytvořit pastu ze dvou položek. Recept na tuto směs obsahuje dvě lžíce jedlé sody a čtyři lžíce octa. Můžete použít jakýkoli ocet dle vašeho výběru.

Obě ingredience smíchejte, aby vznikla hustá pasta. Naneste pastu na oblast, která se chystá vyčistit a vydrhněte starým zubním kartáčkem. Každý by měl mít doma vyřazený zubní kartáček, protože je lepší než většina kartáčků, pokud jde o čištění a tření. Když se dva silné čisticí prostředky, ocet a jedlá soda, spojí, udělají kouzla a zbaví dásní i vašich starostí.

Můžete použít ocet nebo jedlou sodu místo jejich směsi, pokud vám tyto přísady došly a spěcháte se sušením vlhkého oblečení.

#7. Vyhřejte sušičku

Předpokládejme, že nechcete drhnout a drhnout chemikálie. Poté sušičku zapojte do zásuvky a spusťte ji na horkém nastavení spárovaném s nastavením s nejdelší dobou trvání. Lepidlo se roztaví a jeho vypáčení bude snadné. A to je to, co všichni ve svém životě chceme. Ulehči to.

Je to obal

Zde je vše, co jste chtěli vědět. Jak dostat žvýkačku ze sušičky je otázka, kterou si jednou za život položí každý, kdo pere. Dostali jste odpovědi a doufáme, že vás výsledky uspokojí. Možná budete chtít zjistit, jak často čistit větrací otvory sušičky.