Jak doplnit šedé šaty na svatbu

Pokud si nejste jisti, jak doplnit šedé šaty na svatbu a zároveň zachovat třídu, přečtěte si toto nejlepší šperky, tašku a boty pro tento styl. I když je šedá barva neutrální, nezapomínejte, že se stylizujete na svatbu a ke svému outfitu byste měli být vkusní.

Jako svatební host zvažte procházení našeho průvodce, protože jsme řešili různé barvy pro další průvodce stylem. Mohlo by vás zajímat, jak doladit tmavě modré šaty například na svatbu.

Tipy, jak ozdobit šedé šaty na svatbu

Šperky

Rozhodování o šperku k šedým šatům je složitější, než by se dalo předpokládat. Například si můžete myslet, že stříbrné doplňky budou vypadat dobře k šedým šatům kvůli barevnému vztahu, ale to poslední, co chcete, je vypadat sepraně.

Pokud však nosíte odstín šedé na sametové straně, stříbrné šperky budou vypadat elegantně, zejména na svatbu. Vyzkoušejte k šedým šatům pár stříbrných náušnic nebo stříbrný náhrdelník s tenkým řetízkem s elegantním přívěskem, abyste zachovali jemnost.

K šedým šatům se můžete rozhodnout i pro šperky s perlami a třpytivými kameny, pokud nejsou příliš velké, jinak byste mohli získat pozornost nechtěně. A pokud jde o zlaté doplňky, kombinace může vypadat nevkusně, ale záleží na odstínu šedých šatů, které máte na sobě.

Taška

Rozhodnutí, jakou tašku nosit k šedým šatům, je poměrně snadné, protože šedá je neutrální. Bezpečným tipem je sladit barvu bot při výběru sáčku k šedým šatům.

Některé další bezpečné možnosti zahrnují bílou kabelku, černou kabelku, hnědou kabelku nebo dokonce pastelovou tašku pro vaše šedé šaty. Ale protože se účastníte svatby, nezapomeňte vybrat tašku, která je nejen stylová, ale také funkční.

Chcete, aby se taška snadno přenášela, pokud se účastníte svatby pod širým nebem, ale ne něco příliš malého, na co nemůžete mít všechny své nezbytnosti na jednom místě. Navíc použití velmi světlé kabelky není zrovna vkusné, především pokud je barevná paleta svatby složena z neutrálních tónů.

Obuv

Jaké boty se hodí k šedým šatům na svatbu? Opět máte na výběr různé barvy a styly, protože šedá není těžké spárovat.

Dalším hlediskem by byl styl šatů, které máte na sobě. Například páskové černé nebo bílé lodičky budou vypadat elegantně s šedými midi šaty, zatímco něco delšího, jako jsou maxi šaty na plážové svatbě, lze stylizovat s hnědými nebo dokonce červenými kotníkovými botami, pokud je vaše kabelka také červená.

Neplánujete si vzít na svatbu podpatky? Přečtěte si tuto příručku o tom, jak nosit ploché boty na svatbu, aby zůstaly formální, ale pohodlné na událost.

Jaká barva vypadá dobře s šedou?

Neutrální

Když si nejste jisti, nikdy neuděláte chybu, když neutrální barvy zkombinujete s šedým oblečením. Myslete na černou, hnědou, bílou, tmavě modrou, béžovou nebo dokonce jiné odstíny šedé.

Pokud však použijete tuto paletu, chcete zavést jiné barvy, ať už světlejší nebo tmavší, aby outfit nepůsobil příliš fádně. Pokud se účastníte svatby, také chcete být opatrní s udržováním palety, která vypadá, jako by vaše oblečení bylo bílé, protože je to nevkusné, protože bílá je vyhrazena pro nevěstu.

Červená

Červená může být elegantní barevnou kombinací s šedou. Můžete jej použít na boty, tašky nebo dokonce doplňky, pokud je váš outfit šedý.

Pamatujte, že méně je více, proto byste se těchto dvou barev měli držet pravděpodobně pouze při stylingu outfitu. Můžete také přidat další odstíny šedé, černé nebo bílé, pokud si myslíte, že oblečení potřebuje více rozmanitosti.

Žlutá

Žlutá může být zábavná barva a je to něco, čeho se nemusíte bát, když je vaše oblečení šedé. Pokud svatba, které se účastníte, obsahuje ve svém barevném schématu žlutou, pak je dobré přidat něco z toho do vašeho oblečení.

Zvažte žlutou barvu pro svůj šátek nebo svetr, zvláště pokud se účastníte podzimní nebo zimní svatby, kde může být chladno. Špičaté žluté podpatky mohou také vypadat elegantně s šedými šaty.

Zelená

Účastníte se rustikální nebo venkovní svatby? Přijměte zemské tóny pomocí zelené barvy se svým šedým oblečením.

Mužští svatební hosté mohou mít na sobě šedý oblek, takže si také mohou vybrat neutrální odstín zelené pro vnitřní košili nebo kalhoty. Některé tmavé odstíny zelené doplní i šedou halenku nebo top na svatbu.

Jsou šedé šaty vhodné na svatbu?

Šedé šaty mohou být na svatbu vhodné, protože nejsou odvážné a poutavé. Mluví také o sofistikovanosti a třídě, což je nezbytné při účasti na akcích, jako jsou svatby, zvláště když je to formální.

Dbejte však na to, aby svatebčané nebo párové matky nebyly v šedé. Vždy se můžete zeptat samotného páru, zda je šedá vhodná, když máte pochybnosti.

Závěr

Byl tento průvodce užitečný? Naučili jsme se, jak doplnit šedé šaty na svatbu, kde neutrál nikdy neudělá chybu, ale mohou fungovat i vzrušující barvy jako červená, žlutá a zelená.

Doufáme, že jste vytvořili outfit s těmito tipy; dejte nám vědět v komentářích, jak to jde.