Jak doplnit květinové šaty na svatbu

Ti, kteří chtějí vědět, jak doplnit květinové šaty na svatbu, musí zvážit správné boty, tašky, šperky a další doplňky pro tento typ potisku. V dnešní době stále více svateb má témata, dress code nebo se konají v místech, kde se květinové šaty budou hodit.

Budeme také mluvit o nošení květinových šatů s bílými květinovými vzory, pokud jste zvědaví na jejich vkus. Ale pro ty, kteří chodí s klasickými černými šaty, si klidně přečtěte, jak stylovat černé šaty na svatbu.

Jak ozdobit květinové šaty na svatbu: Stylingové nápady pro květinové šaty

Obuv ke květinovým šatům

Květinové šaty budou nejlépe vypadat s jednobarevnými a jednoduše vypadajícími botami. Kombinovat květinové šaty s květinovými botami nebo botami s příliš mnoha vzory, ozdobami nebo vzory by vypadalo nevkusně.

Neutrálními barvami, jako je hnědá, hnědá, šedá, černá nebo dokonce stříbrná a zlatá na svatbu, nikdy neuděláte chybu. Styl boty však musí také odpovídat formálnosti květinových šatů.

Zvažte také celkový design šatů, kdy kratší květované šaty vypadají nejlépe s páskovými botami a dlouhými šaty s lodičkami nebo kotěcími podpatky. Pokud ale neznáte etiketu obuvi pro svatební hosty, podívejte se, jaké boty na svatbu nosit.

Tašky jako doplněk k šatům s květinovým potiskem

Tašku můžete spárovat s šaty s květinovým potiskem na svatbu; je také nejlepší zvolit něco bez výrazného nebo výrazného vzoru. Paleta vašeho outfitu pak může barevně inspirovat, takže váš look bude soudržný.

Pokud si nejste jisti, vaše taška může také ladit s barvou vašich bot s květinovými šaty. A co se týče typu tašky, pamatujte na praktičnost a estetiku.

Například chcete něco malého a snadno přenosného, ​​ale zároveň pojme všechny vaše potřeby. A nakonec nezapomeňte na svatební formalitu, abyste použili správnou kabelku, kabelku nebo tašku přes rameno.

Šperky k květinovým šatům

Jakmile si usadíte boty a tašku, které použijete s květinovými šaty, dalším krokem k doplňování květinových šatů je vědět, jaké šperky nosit. Fantastická věc s květinovými vzory je sladit je s jakýmkoliv kovem.

Zvažte nošení stříbrných nebo zlatých šperků pro elegantní vzhled. Jen dbejte na to, abyste si vybrali elegantní kousky a nikdy ne příliš velké.

Vyzkoušejte napichovací náušnice, jemné náušnice nebo vrstvené náhrdelníky s tenkými řetízky. Použití barevných a korálkových šperků na druhou stranu není dobrý nápad u květinových outfitů, protože by působily příliš přetíženě.

Doplňkové doplňky pro květinové svatební hosty

I když nejsou nutné, v případě potřeby můžete ke svému květinovému outfitu na svatbu přidat další kousky. Například pásek může také učinit siluetu šatů lichotivější.

U květinových šatů zvažte obyčejný kožený pásek nebo dominantnější barvu v květinovém vzoru. Dalším doplňkem, který můžete přidat, je šátek nebo šála, kde by pastelové nebo neutrální barvy měly doplňovat květinové šaty.

A konečně, venkovní svatby mohou znamenat, že je pro hosty přijatelné nosit klobouk. Ke květinovým šatům si můžete vybrat něco špinavě bílého nebo jemného.

Jaké doplňky se hodí k dlouhým květinovým šatům?

Jedním z nejoblíbenějších stylů květinových šatů jsou maxi šaty, které v délce sukně sahají ke kotníkům. Pokud se jedná o květinové šaty, které budete mít na svatbě, nemusíte se o styl bot příliš starat.

Maxi květinové šaty by měly vypadat dobře s kozačkami, podpatky, plochými kalhotami nebo dokonce sandály. Jediné, co zbývá, je místo svatby a vaše boty musí odpovídat formálnosti a pohodlí místa.

Co se týče doplňků, vlasy můžete mít nahoru k dlouhým květinovým šatům. To vám pomůže předvést vaše jemné třpytivé náušnice nebo přívěsek.

Další tipy najdete zde, jak obléknout maxi šaty na svatbu.

Můžete si vzít na svatbu květinové šaty s bílými květy?

Květinové šaty s bílými květy nebo i květinovým vzorem s bílým podkladem jsou pro svatebního hosta přijatelné na svatbu. Nejsou to obyčejné bílé šaty a styl také není svatební, aby zůstal uctivý k nevěstě.

Ale celkově platí, že hlavní výhradou je, že na sobě nikdy není nic, co by přitahovalo pozornost nebo by to nevěstě a ženichovi odvádělo pozornost.

Mohu si vzít květinové šaty na formální svatbu?

Šaty s květinovým vzorem se mohou hodit na formální svatbu, pokud jejich styl nevypadá ležérně a uvolněně. Například květinové šaty áčkového střihu s černým vypasovaným topem s dlouhým rukávem mohou vypadat formálně, když jsou hezky stylizované.

Na druhou stranu, květinové krátké šaty se špagetovými ramínky se na formální svatbu nehodí. Posuďte proto svůj styl oblékání, abyste věděli, zda by vypadaly dostatečně formálně.

Závěr

A to je vše! Právě jste se naučili, jak ozdobit květinové šaty na svatbu tím, že zůstanete u jednobarevných barev, elegantních šperků a budete nosit správné boty podle stylu oblékání, svatebního dress code a místa konání.

Klíčem k květinovým vzorům je najít dominantní barvu. Pak nezavádějte další vzory, abyste se vyhnuli chaotické kombinaci.