Jak dobrá je nafukovací matrace: 5 nejlepších funkcí

Pokud chcete vědět, jak dobrá je Puffy matrace, níže si povíme o jejích hlavních vlastnostech. Diskutujeme také o dalších dvou postelích značky. Na konci tohoto článku očekávejte, že budete vědět, jestli tato oblíbená postel v krabici za ty peníze stojí.

Proč si také nezkontrolovat, jaké jiné matrace jsou srovnatelné s nafukovacími matracemi?

Je Puffy Matrace dobrá?

Puffy matrace je dobrá postel z paměťové pěny k nákupu, protože vyhovuje všem typům pražců. To je možné, protože je středně pevná nebo má na stupnici tvrdosti hodnocení 6 až 8. Proto se můžete cítit pohodlně a podporováni bez ohledu na to, jestli spíte na zádech, na boku nebo na břiše.

Hypoalergenní a bezpečné

Někteří lidé mají sklon vyhýbat se matracím z paměťové pěny kvůli syntetickému materiálu, který by mohl představovat zdravotní rizika a podráždění. S matrací Puffy by vám to ale nemělo dělat starosti, protože značka používá pro bezpečnost a životní prostředí uživatele pouze materiály certifikované CertiPUR-US a Oeko Tex Standard 100. Navíc je potah postele dokonce hypoalergenní a pevně tkaný, aby se zabránilo hromadění alergenů, jako jsou roztoči a prach.

Chladná plocha na spaní

Paměťová pěna má špatnou pověst, pokud jde o regulaci teploty. Dobrou zprávou je, že Puffy navrhl paměťovou pěnu s gelem, aby udržoval chladný povrch na spaní. Díky tomu neudrží teplo a vy se můžete cítit pohodlně po celou noc.

Podporuje neutrální páteř

Neutrální páteř je zásadní, aby se zabránilo bolesti těla, a matrace Puffy může udržovat vaši polohu vyrovnanou díky vrstvám Cooling Cloud a pěnové vrstvě jádra s vysokou hustotou. Bez ohledu na vaši polohu je také dostatečně pevný, aby vás nepotopil hluboko do postele. A věděli jste, že na matraci Puffy můžete použít jakýkoli povrch?

O tom, jaký druh rámu postele funguje pro matraci Puffy, jsme hovořili v samostatném článku.

Odlehčení tlaku

Jelikož je Puffy matrace středně pevná, nebude se cítit příliš tvrdě, že ztratíte úlevu od tlaku v těžkých oblastech těla. Koneckonců stále chcete konturovací matraci, která uvolní napětí v kloubech, aby se zabránilo bolesti těla. Pokud ale dáváte přednost něčemu jemnějšímu, Puffy má na výběr plusher hybridní modely.

Snadné čištění

Je snadné se naučit, jak se o matraci Puffy starat. Jedná se o relativně nenáročné lůžko díky patentovanému cloudovému krytu. Navíc je navržen tak, aby byl odolný vůči skvrnám, takže k čištění by stačilo týdenní vysávání.

Jak dobrá je matrace Puffy Lux?

Pokud chcete měkčí matraci, zkuste hybridní model Puffy Lux. Je to také nejoblíbenější matrace od Puffy se středně plyšovým pocitem nebo hodnocením mezi 5 až 7 na stupnici pevnosti. Má také cloudový kryt a pěnu Cooling Cloud, ale díky dalším vrstvám je vhodnější pro boční pražce.

Pro boční pražce

Boční pražce musí používat měkčí matraci, aby odpružili rameno a boky. Proto je Puffy Lux ideální pro tuto spací pozici, protože kombinuje paměťovou pěnu a základnu cívky přizpůsobující se konturám, která odpovídajícím způsobem změkne tělu. Má také extra pěnovou vrstvu pro větší plyš a uvolnění tlaku.

Pro lidi s bolestí těla

Lidem s bolestí těla se uleví, pokud budou spát na konturovací matraci. Mezi tělem a postelí by neměla být žádná mezera, protože bolestivým oblastem dodává větší napětí. Plyšová a konturovací struktura Puffy Lux je navíc navržena tak, aby redukovala skvrny, takže o této matraci můžete uvažovat, pokud vás bolí záda nebo máte jiné bolestivé stavy.

Pokud vás také zajímá, jak Puffy Lux hodnotí špatná záda, podívejte se na naši samostatnou recenzi.

Jak dobrá je Puffy Royal Matrace?

Puffy má další hybridní postel a je to prémiový model značky s názvem Puffy Royal. Je to také nejdražší matrace, ale stojí za koupi, zvláště pokud chcete velmi plyšovou postel nebo máte tendenci spát horko.

Pro lidi, kteří chtějí plyšovou postel

Přestože je Puffy Royal nejplyšnější Puffy matrace, je stále navržen tak, aby byl kompatibilní se všemi pražci. Pokud je tedy vaší osobní preferencí velmi měkká postel, je tato hybridní matrace vynikající volbou. Také kombinuje paměťovou pěnu a základnu cívky přizpůsobující se konturám značky jako Puffy Lux pro podporu, ale získáte cílené a celotělové snížení tlaku, protože má takzvanou vrstvu Cloud Air Technology.

Může to však být další problém, pokud chcete vědět, co dělat, když je matrace Puffy příliš měkká.

Pro lidi, kteří spí horko

Všechny matrace Puffy jsou navrženy pro maximální regulaci teploty. Nejchladnějším modelem je však Puffy Royal, protože má vrchní vrstvu naplněnou gelem, prodyšnou pěnovou vrstvu a technologie Cloud Air minimalizuje absorpci tepla. Pokud tedy máte sklon spát horko nebo žijete ve vlhkém prostředí, je to nejlepší hybrid, který můžete získat.

Závěr

A to je vše! Zjistili jsme, jak dobrá je matrace Puffy tím, že jsme diskutovali o jejích pěti nejlepších vlastnostech. Abych to shrnul, je to bezpečné a hypoalergenní lůžko, které nevyžaduje údržbu a bude vyhovovat všem pražcům a povrchům.

Můžete však také vyzkoušet ostatní hybridní postele od Puffy, pokud chcete měkčí nebo chladnější matraci. Doufáme, že to bylo užitečné čtení, ale neváhejte nám zanechat jakékoli dotazy níže.