Jak dlouho trvá dodání matrace

Odpověď na to, jak dlouho trvá dodání matrace, se může pohybovat od dnů, týdnů nebo dokonce celého měsíce. Některé značky odesíláme hned, jiným to může trvat déle. Musíte také zvážit svou polohu.

Doporučujeme také vědět, která online matrace je nejlepší. Získání vaší postele od spolehlivé online značky matrací by vám mělo zajistit fantastický zážitek z doručení.

Jak rychle lze dodat matraci?

Různé značky se budou lišit v tom, jak rychle mohou dodat matraci po objednání. Například ti, kteří žijí v New Yorku, mohou zažít doručení ještě ten den nebo druhý den, pokud víte, kde koupit matraci v New Yorku. Kromě toho vaše poloha a dostupnost nejbližšího skladu značky samozřejmě ovlivní čekací dobu na dodání.

Doručení matrací obecně může trvat pět dní, dva týdny nebo dokonce až 21 dní až měsíc. I když výrobce zpracuje zásilku, jakmile si objednáte, zpoždění může stále nastat, když vaše matrace cestuje do vaší oblasti. Proto je vždy výhodné zkontrolovat zásilky a dodací podmínky obchodu s matracemi.

Vyplatí se dodat matraci?

Doručení matrace se vyplatí, protože šetříte čas, úsilí a dokonce i peníze za plyn, protože nemusíte vycházet z domu, abyste si koupili, co potřebujete. Můžete si snadno vybrat mezi vámi vybranými modely obchodů s matracemi a poté vám je doručit několika kliknutími. Zde je to, čím obvykle projdete při dodání matrace:

 • Naplánujte si doručení nebo vyberte okno doručení, které vám bude nejlépe vyhovovat. Pamatujte, že většina značek matrací neopustí postel, pokud není přítomen dospělý. Dobrou zprávou je, že existují společnosti tak flexibilní, že nabízejí noční nebo víkendové dodávky.
 • Po potvrzení harmonogramu dodávek mají některé značky matrací na výběr různé balíčky dodávek. Možná budete chtít, aby vám byla postel nastavena, aby vám byla odstraněna stará matrace, nebo raději bezkontaktní doručení.
 • Poté můžete sledovat svoji matraci a nezbývá než počkat na potvrzení logistiky. Mějte své linky vždy otevřené, aby vás mohl doručovatel okamžitě kontaktovat. Mezi nejběžnější způsoby, kterými matrace dodávají své výrobky, patří UPS.
 • Proč doručování postelí trvá tak dlouho?

  Některé matrace jsou vyráběny na zakázku

  Některé matrace nabízejí postele, které budou vyrobeny až po zadání objednávky. Vaše matrace proto bude trvat déle než u značek, které mají model ihned k dispozici ve svém skladu. Také materiálů může být nedostatek, což prodlouží čekací dobu na dokončení matrace.

  Omezení personálu a personálu

  Někdy je poptávka po matraci tak vysoká, že společnosti nemohou držet krok s objednávkami. V současné době je online nákup nábytku častější kvůli pandemii, ale některé společnosti mohou stále omezovat počet zaměstnanců, které povolují na konkrétní období. To platí také pro přepravní společnost, která přiveze postel na vaše místo.

  Logistické problémy

  Čekací dobu na dodání matrace může ovlivnit mnoho proměnných, včetně těch, které jsou způsobeny neočekávanými událostmi ze špatného počasí, nehodami nebo dokonce problémy se zásilkami. Můžete také očekávat změny v doručovacích službách kvůli Covid-19.

  Můžete si koupit matraci a vzít si ji tentýž den domů?

  Matraci je možné zakoupit a ihned poté odnést domů. Pokud jste si objednali postel online a vaše poloha je ideální, společnost by ji také mohla dodat ve stejný den, pokud jste dosáhli požadovaného rozvrhu. Důležitým faktorem, který musíte zkontrolovat, pokud si chcete matraci přinést domů ihned po zakoupení, je to, že je snadno dostupná v obchodě.

  Jak se dodávají matrace?

  Matrace jsou dodávány různými způsoby, podle toho, co si kupující vybral. Například mohou nechat postel nastavit zaměstnanci, aby ji nainstalovali do ložnice. Někteří lidé však nechtějí dodatečné poplatky za tuto službu nebo dávají přednost bezkontaktnímu doručení, takže postel v boxu je běžnější.

  Jaký smysl má postel v krabici?

  Smyslem postele v krabici je umožnit příjemci přinést krabici do jejich ložnice s lehkostí. Po dodání menší položky je mnohem snazší manévrovat po domě a výrobce může ušetřit na přepravních nákladech ve srovnání s přepravou matrace ve správné formě. Používají kompresní technologii, díky které je postel dostatečně malá na to, aby se dala srolovat do krabice nebo balíčku.

  Závěr

  A to je vše! Odpověď na to, jak dlouho trvá dodání matrace, se bude lišit podle různých faktorů. Může to být stejně rychlé jako stejný den, ale také to může trvat 21 dní nebo déle.

  Dokud je postel snadno dostupná v obchodě nebo skladu, bude doručena rychleji. Doufáme, že vám tento článek pomohl dozvědět se mnoho o doručování matrací. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte nám je položit níže.