Jak dlouho trvá darování vajíček? 3 překvapivé věci, které můžete očekávat!

Takže chcete vědět, jak dlouho darování vajíček trvá? Odpověď, kterou hledáte, je v tomto článku a nemusí být taková, jakou očekáváte.

Darovat něco, co by mohlo pomoci cizímu zdraví nebo vyplnit něco, co biologicky nemůže mít, je jedním z nejvíce nezištných činů.

Než budete pokračovat, je vždy nezbytné získat správné informace. O dárcovství vajíček se stále více mluví, ale několik jedinců o tom má stále mylnou představu. Tento článek bude hovořit o tom, co byste měli očekávat a jaké fámy o dárkyních vajíček jsou nepravdivé. Před vším ostatním bychom však měli vědět, co je darování vajíček. Takže, bez dalších řečí, začněme!

Co je darování vajíček?

Dárcovství vajíček je stav, kdy žena dobrovolně daruje některá svá vajíčka jiné ženě k početí. Dárkyně vajíček musí být v dobrém a zdravém stavu. To ovlivní vajíčka, která budou darována. Aby žena mohla darovat, musí být potvrzena její plodnost.

Dárkyně vajíček musí podstoupit několik vyšetření, než jí bude povoleno darovat vajíčka. To bude zahrnovat fyzické zkoušky a psychologické screeningové testy. Měli byste důkladně zkontrolovat jejich anamnézu. Poté bude muset podstoupit vyšetření ovariální rezervy, protože to ukáže, zda může být vhodnou kandidátkou na darování vajíček.

Co bych měl vědět o tom, že jsem dárcem vajíček?

Dárci vajíček jsou placeni přibližně mezi 5 000 a 10 000 $ za cyklus. Dárci vajíček dostávají tolik peněz, protože jsou placeni za svou ochotu podstoupit mnoho přísných postupů při darování vajíček. Takže určitým způsobem můžete říci, že ta částka peněz má povzbudit dárkyni vajíček, aby prošla testy a screeningem, dokud neskončí.

Některé státy platí za dárkyně vajíček více, protože mají vyšší poptávku po darování vajíček. Poptávka po tom, jaké dárkyně vajíček je nejžádanější, se týká také etnicity. Nejžádanější dárci vajíček jsou Číňané, Japonci a Korejci s celým jejich etnikem. Ale pro ty, kteří mají pouze částečné asijské dědictví, může být zváženo a podporováno, aby se ucházeli o vejce dárce.

Jak dlouho darování vajíček trvá

Možná se teď ptáte, jak dlouho darování vajíček trvá? Tento proces může trvat několik dní, protože před potvrzením dárkyně vajíček je třeba zvážit mnoho faktorů. Doba darování vajíček může trvat asi 36-37 dní. Budete muset být věřící s každodenními schůzkami; je důležité je nevynechat, protože proces pouze prodloužíte.

S těmito informacemi budete muset zjistit, kdy budete mít svůj měsíční cyklus. Takže v době, kdy dostanete signál, budete mít várku vajec ze svého přirozeného cyklu.

Jak mě ovlivní být dárcem vajíček?

Existuje mnoho různých předpokladů o darování vajíček. Někteří si myslí, že by to mohlo znamenat, že se navždy vzdáte své plodnosti. Někteří si myslí, že vezmou pouze jedno vejce, zatímco jiní si myslí, že pro tento cyklus rozdají všechna svá vejce.

Ale tady je pravda: během svého přirozeného měsíčního cyklu ztratíte určitý počet vajíček. Takže když darujete svá vajíčka, neztratíte o nic víc, než co už děláte za ten jeden cyklus. Jen místo toho, aby byl vyplaven z vašeho těla, bude pečlivě konzervován zmrazením. Ve špičce je pak dostane žena v nouzi.

Co mám očekávat?

Darování vajíček není trendy téma, o kterém se tak rychle diskutuje. Mnoho falešných fám o postupech také pravděpodobně začalo nějakými dezinformacemi nebo nesprávným výzkumem. Jak dlouho tedy darování vajíček trvá? Zde jsou některé z věcí, které můžete očekávat:

#1. Aplikace

Během aplikace jste již hodnoceni. Mají specifická kritéria, která budete muset splnit. Závěr: je povoleno upravit kritéria pro ty, kteří již měli děti, a pro ty, kteří mají v minulosti úspěšné darování vajíček.

#2. Léky

Poté, co najdou shodu pro někoho, kdo hledá dárkyni vajíček, můžete pokračovat v procesu. Během několika prvních vám budou injekčně podávány hormonální léky, které pomohou vašim vajíčkům dozrát. Poté vás poučí o tom, jak si denně dávat injekci.

#3. Poslední krok

Budete připraveni do 36. nebo 37. dne, ale stále budete muset zkontrolovat lékařem, zda vajíčka dostatečně dozrála a jsou připravena k extrakci. Jakmile budete připraveni na poslední krok, bude vám krátce poté podán hCG; budete připraveni na vyzvednutí. Procedura bude trvat asi 15-20 minut. Během procesu byste neměli cítit bolest. Může být užitečné pochopit, jak dlouhý je proces darování vajíček.

Je to obal!

Když vás zajímalo, jak dlouho darování vajíček trvá, pravděpodobně jste nečekali, že to bude tak dlouho. Doufáme, že tento článek vnesl světlo do tématu. Pokud uvažujete o tom, že se stanete dárcem, je nezbytné se nejprve postarat o své tělo. Možná vás bude zajímat, jak funguje darování vajíček a kolik za darování vajíček.