Jak dlouho sedět pod sušičkou kvůli barvě? Přečtěte si tato úžasná fakta!

Chcete vědět, jak dlouho sedět pod sušičkou kvůli barvě? Pokud tomu tak je, zůstaňte s námi v kontaktu až do konce; jsme tu, abychom vám pomohli! Přibližně 15 minut můžete sedět pod sušičkou s kapucí.

Mohli byste zůstat asi dvacet minut, pokud byste měli husté a dlouhé vlasy. Vlasy se poškodí, pokud je necháte působit delší dobu. Seďte správně pod fénem s kapucí, ať už jste u kadeřníka nebo ho máte doma.

Poté vytvořte 15minutový časovač. Barvení vlasů lze urychlit použitím vysoušeče vlasů; to však není navrženo. Horký vzduch může pomoci nehtové kůžičce expandovat mnohem rychleji. Extrémní teplo však může poškodit vaše hedvábné vlasy. Moji přátelé, je toho mnohem víc, co se můžete naučit; Začněme!

Jak dlouho sedět pod sušákem s kapucí kvůli barvě?

Vyvolání barvy pod sušičkou bude trvat přibližně 60 minut. Sušení vlasů trvá déle než sušení oblečení. Tloušťka a délka vlasů však určí, jak dlouho to bude trvat. Pokud máte krátké vlasy, může trvat až 20 minut, než budete mít vhodné vlasy na obou rukou; barvení dlouhých blond vlasů může trvat déle než hodinu, než se uchytí. Je možné, že nejprve vysušení vlasů a následné nanesení barvy bude trvat déle, než se očekávalo.

Použití světlé, jasné barvy na vlasy se vždy zdá být vhodnější. Úplné zaschnutí bude trvat jen půl hodiny (30 minut). Při nanášení barvy na vlasy však nikdy nespěchejte. Tak dlouho sedět pod sušičkou kvůli barvě!

Jak dlouho byste měli udržovat vlasy v fénu s kapucí?

Pod sušákem s krytem by možná trvalo 20 až 30 minut, než se dostal do hlubokého stavu. Dodat vlasům všechny potřebné živiny a dostatečně je hydratovat je zdlouhavá procedura. Kvůli tloušťce vlasů ovlivňuje doba hlubokého stavu každého jinak. Pokud máte těžké a dlouhé vlasy, důkladná úprava zabere zhruba 30 až 40 minut. Hluboké kondicionování na obou stranách zabere přibližně dvacet minut nebo i více, pokud jsou vaše vlasy krátké a nejsou těžké.

Procedura hloubkové úpravy pod sušičkou trvá dlouho a je vyčerpávající. Hladce masírujte pokožku hlavy po dlouhou dobu, abyste se ujistili, že se živiny vstřebají. Nutné je také hydratovat živiny. Vzhledem ke všem těmto faktorům může vlasům běžného člověka trvat zhruba půl hodiny, než budou pod fénem v hlubokém stavu. Nejlepší je zeptat se na čas, protože by to trvalo déle nebo kratší v závislosti na tloušťce a délce vašich vlasů.

Proč nesedět příliš dlouho pod sušičkou kvůli barvě?

Níže uvádíme tři důvody, proč byste pod sušičkou s kapucí neměli trávit příliš mnoho času.

#1. Přehřívání

Pokud pod fénem s kapucí budete sedět delší dobu, dojde k přehřátí vlasů. Přehřívání, jak možná víte, je pro vaše vlasy špatné. Vypadávání vlasů a růst vašich vlasů bude kvůli tomu poškozen.

#2. Mastná pokožka hlavy

Pokud používáte fén k barvení po delší dobu, pokožka hlavy se mastí. Pod ní se můžete potit, což vašim vlasům uškodí tím, že je ještě jednou namočíte. Proteiny se ztratí, když se vlasy vymyjí. Přesušení ztenčí vaše vlasy, pokud budete pod fénem s kapucí sedět delší dobu. Teplý vzduch prochází vlasovou pokožkou a ničí výživu kořínků. Možná vás také bude zajímat informace o jednoduchých způsobech, jak se zbavit mastné pokožky hlavy.

#3. Obavy o zdraví

Sezení pod sušičkou, abyste získali dokonalou barvu po delší dobu, může mít za následek zdravotní problémy, jako jsou bolesti hlavy, úzkost a další neduhy. Pokud trpíte migrénami, varujte svého kadeřníka, aby na vlasy nepoužíval nadměrné teplo. Pro vysušení vlasové pokožky a vlasů použijte střední teplotu.

Je možné způsobit poškození teplem při používání sušičky s kapucí?

Neutrpíte poškození přehřátím, pokud nebudete sedět delší dobu pod sušičkou s kapucí. Tento vysoušeč bude obvykle vyžadovat 15 až 20 minut na vysušení vlasů. Je pravděpodobné, že dojde k tepelnému poškození vlasů, pokud je chcete přehřát a pokud jsou vaše vlasy vlhké a proces trvá déle než 30 minut. Přehřátí vlasů poškodí vývoj vlasů a výživu vlasové pokožky.

Je lepší se vyvarovat přehřátí vlasů a nechat je přirozeně vyschnout po delší dobu. Mějte na paměti, že „nadměrné teplo může vaše vlasy trvale poškodit.“ Pokud spěcháte, budete se snažit vlasy vysušit co nejrychleji. V důsledku toho se mohou vaše vlasy v důsledku přehřátí poškodit. Po nanesení barvy je lepší vlasy vysušit na vzduchu.

It’s A Wrap!

Doufáme, že tento návod odpověděl, jak dlouho sedět pod sušičkou kvůli barvě. Ideální je sedět pod fénem a sušit si vlasy 20 minut. Všechny barevné složky se postupně dostanou k pokožce hlavy a vstřebají se. Nesmíte však ztrácet dlouhou chvíli před sušákem s kapucí nebo kapotou. Vypadávání vlasů a přehřívání jsou možné vedlejší účinky. Neváhejte znát i tyto věci; přečtěte si, kolik decibelů má fén a jak fén skladovat. Děkuji, příteli, za přečtení tohoto článku na konci!