Jak dlouho poběží Big Buddy Heater na 20lb nádrži? Podrobný průvodce!

Jak dlouho poběží Big Buddy Heater na 20 lb nádrži? Ohřívač Big Buddy by mohl běžet až 35 hodin až 40 hodin nepřetržitě, pokud používáte 20 lb propanovou nádrž, což je lepší volba než použití libry propanové nádrže pro delší použití a účel.

Přiznejme si realitu a objetí nestačí k tomu, aby bylo vaše tělo v teple v zimě nebo v chladném období. Objetí není alarmující, pokud někoho máte, ale jen s tím vaše tělo zimu nevydrží. V tom případě budete potřebovat ohřívač. Každý potřebuje zahřát svá těla, zvláště v mrazivých obdobích a na tvrdých místech.

Mít v domácnosti topidlo je tedy již velkou výhodou. Ano, ohřívače vás mohou udržet v teple během těchto chladných období, zejména v zimě. Jak ale poznáte, který ohřívač vám bude nejlépe vyhovovat? Mám zde jedno z mých doporučení, kterým je pan Buddy Heater. Pokud jde o ohřívače, je několik věcí, které by vás mohly zajímat. Jak je to s dobou chodu ohřívače? Jaké jsou faktory, které ovlivňují dobu běhu? Dostali jste se ke správnému článku, protože všechny tyto otázky budou zodpovězeny v následující diskusi, takže si raději přečtěte, abyste se dozvěděli více!

Ohřívače

Pokud chcete mít doma pohodlí, pomůže vám regulace teploty uvnitř. V takovém případě budete v době chladného počasí potřebovat topení. Nejen, že udělá váš domov pohodlným, ale také se říká, že vám usnadní práci a zároveň zůstane v teple. Na trhu jsou k dispozici různé typy ohřívačů a jedním z nich je ohřívač prostoru, který je působivý, pokud jde o vytápění místnosti a poskytování tepla vašemu místu. Některá topidla však používají propanové plynové nádrže a elektrické, které se liší od jejich zdrojů energie a liší se, pokud jde o jejich přenosnost a flexibilitu použití.

Pan Ohřívač

Představím vám produkt od Mr. Heater, kde si v roce 2000 poprvé patentovali Buddy Heater. Do té doby bylo Enerco z Clevelandu ve státě Ohio na čele inovací souvisejících s infračervenou technologií a technologií spalování již od svého vzniku. Založený. Uvolnila několik modelů propanových a bezdrátových ohřívačů, které uspokojují potřeby národa. U mnoha svých modelů je Big Buddy Heater dobře známý pro svou schopnost poskytovat teplo ve větších prostorech. I když jak dobře tento pan topič uspokojí vaše potřeby?

Pravděpodobně se ptáte, v čem je pan Heater Buddy lepší než ostatní? Jedna z věcí, která se mi na tomto produktu líbí, je, že je nezávislý na energii. Zimní výpadky elektřiny se někdy stávají, zvláště pokud jsou ledové bouře. Když během bouře padají stromy a větve, nevyhnete se pádu elektrického vedení. Proto výpadek proudu. Buddy Heaters však stále fungují, i když není elektřina, a proto budou fungovat, když dojde k výpadkům proudu, aby vás udržely v teple během bouře.

Doba chodu ohřívače

Jak dlouho tedy poběží Big Buddy Heater na 20lb nádrži? Jedním z hlavních faktorů, které ovlivňují dobu provozu ohřívače, je zdroj energie. Jak jsem již uvedl výše, ohřívač může mít různé typy zdrojů energie. Mohou být elektrické, na zemní plyn, petrolej, na dřevo, sálavé nebo využívající propanovou nádrž.

Právě teď Buddy Heater, na který se zaměříme, využívá propanový plyn, který by mohl produkovat působivé 4 000 až 18 000 BTU tepla na pouhých 420 čtverečních stopách uzavřeného prostoru. Nejen, že má velkou topnou kapacitu, ale ohřívače Buddy se také snadno a bezpečně používají.

Big Buddy Heater může běžet 35 až 40 hodin s použitím 20 lb propanové nádrže. Nemusíte se obávat přehřátí, jak je součástí bezpečnostní funkce ohřívače, a ohřívač se automaticky vypne po dosažení požadované teploty, která je minimálně 60 stupňů. Můžete si nastavit požadovanou teplotu tepla, na kterou se cítíte pohodlně.

Můžete jej také připevnit na libru propanu, ale počítejte s kratší dobou chodu. Zatímco když je Big Buddy připojen k 20lb propanové nádrži, vydrží déle. Ale počkej! Při použití 20lb propanové nádrže jako zdroje energie budete muset být obzvláště opatrní, protože může také poškodit, pokud se s ním špatně zachází.

Když máte k Buddy Heater připojenou 20 lb propanovou nádrž, možná budete chtít zvážit použití adaptérové ​​hadice pro větší nádrž, protože můžete ušetřit více 20 lb než 1 lb propanové nádrže. Tyto adaptérové ​​hadice lze zakoupit online pro rychlejší a pohodlnější transakce. Pokud máte Big Buddy Heater s modelem 18 000 BTU, pak si pořiďte 12stopou propanovou hadici s regulátorem. Můžete mít také 10stopou hadici No Leach Model #F273704, kompatibilní s oběma modely Buddy ohřívačů 9 000 a 18 000. Můžete však také chtít doplnit nádrž na libru propanu pomocí adaptéru pro doplňování lahví.

Je to obal!

Odpověděli jsme na vaši otázku: „Jak dlouho poběží Big Buddy Heater na 20lb nádrži?“ Pak je to skvělé! Pokud se rozhodnu mezi použitím libry propanové nádrže a 20 lb, doporučuji vám mít 20 lb propanovou nádrž. Nicméně, pokud jste zvědaví, jak dlouho bude velký buddy ohřívač fungovat na 20 lb nádrži, pamatujte, že by mohl vydržet 35 až 40 hodin nepřetržitého používání.

Může být také dobrý nápad přečíst si, kolik stojí provoz ohřívače 1500 W a jak vytopit místnost bez ohřívače.