Jak dlouho nadýchaná matrace vydrží: Vyplatí se to?

Pokud chcete vědět, jak dlouho vydrží Puffy matrace, můžete se cítit sebevědomě po dobu osmi let nebo možná ještě déle. Podrobněji probereme, co ovlivňuje životnost vaší postele a jak byl Puffy postaven, aby vydržel tak dlouho. Získáte také tipy, jak se vyhnout prověšení a jiným škodám na vaší Puffy matraci.

Také vás zajímá, kde otestovat nafukovací matraci? Zvažte náš samostatný článek o tom, protože vyzkoušení postele může poskytnout kupujícímu představu o potenciální dlouhověkosti postele.

Jak dlouho vydrží nafouklá matrace: Co očekávat

Puffy matrace může trvat stejně dlouho jako většina postelí z paměťové pěny, což je osm let. V závislosti na používání a údržbě matrace může dokonce trvat déle, až deset let. Puffy nabízí na své postele doživotní záruku, což znamená, že si společnost je jistá dlouhou životností a trvanlivostí svých produktů.

Kromě toho matrace Puffy používá jako podporu jádra 6palcovou pěnu s vysokou hustotou. Pěna s vysokou hustotou je ideální pro pěnové postele, protože odolává opotřebení, aniž by se rychle prohýbala, jako její protějšek s nízkou hustotou. A aby vaše matrace Puffy dlouho vydržela, jsou zde proměnné, které ovlivňují životnost každé matrace:

Konstrukce a materiály matrace

Matrace Puffy je navržena s ohledem na odolnost díky pěti vrstvám vysoce kvalitních materiálů. Vyrábí se dokonce v USA, takže společnost dodržuje standardy týkající se kvality výroby v zemi. A pokud chcete vědět o rozměrech produktu, například o tom, kolik váží matrace Puffy Lux, napsali jsme samostatnou recenzi, která pojednávala o všech postelích Puffy.

Použití

I když značka používá na matraci ty nejlepší materiály, to, jak ji používáte, bude stále rozhodujícím faktorem její dlouhověkosti. Vyvarujte se například aktivitám, jako je skákání na postel, které ji mohou rychle opotřebovat. Můžete také zvážit použití podložky na matraci nebo matrace s matrací Puffy jako další ochranu před každodenním tlakem z používání.

Údržba

Puffy matraci udržujte v čistotě, protože rozlití a nahromadění prachu může způsobit rychlejší rozpad materiálu. Údržba by však měla být snadná, protože Puffy používá kryt odolný proti skvrnám a další postupy, jako je převrácení a otáčení, nejsou nutné. Pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli více o překlápění Puffy matrace.

Můžete převrátit nafouklou matraci?

Puffy matraci nemusíte překlápět, protože je navržena tak, aby měla její vrstvy navždy stejnou orientaci. Kromě toho si značka klade za cíl snížit nároky na údržbu, takže při rozdělování opotřebení na posteli není nutné překlápění. Pokud chcete, můžete matraci otáčet každých několik měsíců, ale je to stále zbytečné.

Jak často byste měli převracet nafukovací matraci?

Puffy matraci byste neměli převracet, protože má určené strany pro pohodlí a podporu. Pokud však chcete sklopnou postel, zkontrolovali jsme nejlepší oboustranné matrace, které si můžete koupit. Některé z nich mají pevnou a měkkou stránku i pro ty, kteří chtějí různé pocity.

Má The Puffy Matrace Sag?

Matrace Puffy není náchylná k předčasnému prověšení, protože používá pěnu s vysokou hustotou. Každá matrace však nemá trvat věčně, takže vždy dávejte pozor na jakékoli deformace na vaší posteli Puffy. Propadlé lůžko může navíc ovlivnit váš spánek, což může také vést k bolesti těla a dalším problémům.

Potřebujete krabicovou pružinu pro nafouklou matraci?

Pro matraci Puffy nepotřebujete boxovou pružinu, ale značka navrhla jejich postele tak, aby byly kompatibilní se všemi základnami a základy. Můžete také použít boxovou pružinu s matrací Puffy za předpokladu, že má správnou velikost a bude správně podepírat postel. Hybridní matrace, jako jsou Puffy Lux a Puffy Royal, lze však použít přímo na rám postele, aniž by bylo nutné použít box box.

Na čem sedí Puffy matrace?

Kromě taštičkových pružin lze matraci Puffy umístit na jakýkoli povrch, pokud bude řádně podepřena. Můžete například použít lamelový rošt, pokud lamely nejsou od sebe dále než 4 palce. Nebo pokud používáte základny a základy, může matrace Puffy použít platformu nebo nastavitelnou základnu.

Můžete dát Puffy matraci přímo na podlahu? Pokud preferujete styl, je možné Puffy matraci umístit přímo na podlahu. V dlouhodobém horizontu by však mohlo být lepší investovat do správného rámce.

Jak poznáte, že je matrace opotřebovaná?

Existuje mnoho známek toho, že potřebujete novou matraci. Zahrnují potíže se spánkem, bolesti těla, alergie a viditelné poškození postele. Zvažte také výměnu postele po 7 až 8 letech jako obecnou údržbu.

Závěr

Byl tento článek užitečný? Právě jsme odpověděli, jak dlouho vydrží Puffy matrace, a může to být mezi 8 až 10 lety, což dokazuje jejich doživotní záruka. Správné používání a údržba jsou však nezbytností k zajištění dlouhé životnosti vaší postele.

Zajímá vás také, jak dlouho trvá dodání matrace Puffy? Podívejte se na náš samostatný článek, abyste věděli, co očekávat po objednání.