Jak dlouho je prodej na nafukovací matraci: Tipy, jak ušetřit více

Pokud chcete vědět, jak dlouho je prodej na Puffy matrace, musíte vědět o značkových nabídkách matrací. Budeme hovořit o nejlepším způsobu, jak získat kupóny a tržby, které vám pomohou koupit postel Puffy za rozumnou cenu. Diskutujeme také o pravidelných nákladech na tyto matrace, abychom vám pomohli rozhodnout, zda stojí za ty peníze.

Navíc by vás mohlo zajímat, jak je Puffy v porovnání s jinými typy matrací. Napsali jsme například srovnání mezi polštářem a nafukovací matrací. Nebo, pokud chcete, procházejte naše články, kde jsme recenzovali Puffy oproti jiným populárním značkám matrací.

Prodávají se někdy nafouklé matrace?

Nabubřelé matrace se prodávají jako jiné velké značky matrací, zejména o prázdninách, jako je svátek práce. Můžete získat slevu až 300 USD a bezplatné příslušenství v hodnotě 455 USD, včetně chladivých polštářů Puffy, chráničů chladící matrace Puffy a sady měkkých prostěradel Puffy. Tato technika je vždy navštívit web Puffy, protože budou mít banner týkající se promo akcí a prodejů.

Stejně jako u jiných společností vyrábějících matrace se můžete také přihlásit k odběru zpravodaje Puffy. Tímto způsobem budete okamžitě informováni o prodeji značky. Kromě toho má Puffy na svém webu stránku, kde můžete vidět aktuální prodej, který mají. Klikněte na tuto stránku a zobrazí se vám nabídky na nafouklé matrace, ložní prádlo a podnože.

Jak získat dobrou slevu na nafouklé matraci?

Kromě návštěvy specializované prodejní stránky Puffy můžete díky Puffy slevovým kódům získat skvělé nabídky a promoakce. Můžete dokonce získat první nabídku, pokud se registrujete poprvé. A pokud jste ve zdravotnickém, vojenském nebo vzdělávacím oddělení, můžete od Puffy očekávat slevu.

Stačí pouze ověřit způsobilost zdravotnického pracovníka, armády, studenta nebo učitele a získáte slevový kód na jedno použití. To bude zahrnovat až 455 $ v hodnotě bezplatného příslušenství a 375 $ z vaší matrace. Můžete to ověřit přímo na webu Puffy prostřednictvím SheerID.

Nabízí Puffy slevy za doporučení?

Dalším způsobem, jak získat dobrou nabídku na Puffy matraci, je doporučení přítele. Když někoho pozvete, získáte kredit v obchodě v hodnotě 250 $ a váš přítel dokonce získá zdarma 455 $ a 350 $ na novou matraci Puffy.

Můžete si koupit nadupanou matraci s financováním?

Pokud máte přísný rozpočet, můžete si pohodlně koupit matraci Puffy financováním. Získáte novou matraci Puffy a poté zaplatíte u Klarny. A co je nejlepší, toto financování je 0% RPSN a až 50 $ měsíčně.

Klarnu musíte vybrat pouze při pokladně a dvoustupňový proces žádosti nemá žádné tvrdé kontroly kreditu. Jakmile požádáte o financování, můžete platit prostřednictvím debetní karty nebo přidat běžný účet. Mělo by být snadné zjistit, zda se také kvalifikujete.

Kolik stojí nadýchaná matrace?

Puffy matrace začíná na 899 $ za dvojitou postel, ale největší king size stojí 1 449 $, stejná cena jako matrace Puffy kalifornského krále. Pokud vás také zajímá hybridní matrace, jsou Puffy Lux a Puffy Royal dražší, přičemž počáteční ceny jsou 1 449 $, respektive 1 649 $.

Puffy Royal je nejdražší matrace od Puffy, protože je to prémiový model této značky, zatímco nejdostupnější je vlajkový model, kterým je matrace Puffy s paměťovou pěnou. Tyto ceny se však mohou měnit v závislosti na prodeji značky.

Také jsme vedli samostatnou diskusi o tom, kolik byste měli utratit za matraci. Opět by to mělo být užitečné čtení, zejména pro ty, kteří si s koupí postele začínají.

Stojí Puffy Matrace za peníze?

Matrace Puffy se obecně vyplatí koupit, zvláště pokud víte, jak dlouho matrace Puffy vydrží. Značka si je jistá kvalitou a trvanlivostí své matrace, protože na ni přichází doživotní záruka. Můžete se cítit bezpečně, že jakákoli poškození a vady budou kryty zárukou, pokud vlastníte postel a není způsobena přirozeným opotřebením.

Chcete se dozvědět, jak také využít záruku na matraci Puffy? Zvažte prosím přečtení naší diskuse o zásadách značky, které vám pomohou vytěžit z nákupu maximum.

Jaký je nejlepší čas roku na nákup nafouklé matrace?

Nejlepší čas na nákup matrace Puffy je podobný ostatním plánům, které můžete použít při nákupu jakékoli značky matrace. Jak již bylo řečeno, kdy je nejlepší čas na nákup matrace, můžete si své kalendáře označit o prázdninách a dokonce i tehdy, když má značka exkluzivní svátky, jako jsou jejich výročí. Mělo by být snadné sledovat nabídky od Puffy, pokud se přihlásíte k odběru jejich zpravodaje nebo často kontrolujete jejich stránku prodeje a slevového kupónu.

Závěr

A to je vše! Odpověď na to, jak dlouho je prodej na Puffy matraci, bude záviset na aktuální dovolené. Ale samozřejmě můžete neustále sledovat slevové kupóny značky, kontrolovat doporučení, zjistit, zda máte nárok na slevu, nebo dokonce zkusit financování u Klarna.

Doufáme, že vám tento článek pomohl nakoupit u Puffy nejdostupněji, ale pokud máte nějaké, neváhejte nám položit otázku.