Jak Demontovat Loveseat

Je pohyblivý den a vy jste právě zjistili, že se vám pohovka nevejde dveřmi nového bytu. Co bys s tím měl dělat? Jednou z metod, jak to zprovoznit, je vědět, jak demontovat sedačku lásky.

To je jeden podnět vědět, jak to rozebrat. Ale dalším může být rozložit ho na menší části, abyste se ho mohli zbavit. Jednoduchost, s jakou rozkládáte gauč, je dána způsobem, jakým je postaven.

To také závisí na tom, proč to rozebíráte. Poté, až jej znovu smontujete, budete muset být velmi opatrní. Ale opět je to proto, že potřebujete vědět, jak zvrátit fáze postupu demontáže.

Sundejte polštáře ze sedačky a položte je na záda. Chcete -li odstranit nohy, odšroubujte je. Alternativně můžete pomocí šroubováku odstranit šrouby, které drží nohy k rámu gauče.

Nakonec sejměte nohy ze stolu. Pomocí plochého šroubováku a kleští odstraňte sponky a upevněte kryt pod pohovku. Otočte kryt gauče zpět, abyste viděli rám.

Odstraňte svorky, které drží čalounění pokrývající paže na místě. Srolujte látku a odhalte spojovací prvky, které drží paže k základně. Pomocí šroubováku, klíče nebo imbusového klíče odstraňte šrouby nebo šrouby, které drží součásti na svém místě.

Když jsou paže volné, vyjměte je. V případě potřeby sejměte další čalounění, abyste získali přístup ke spojovacím prvkům. Pokud chcete pohovku přestavět, odstraňte co nejméně čalounění. Podívejte se na šrouby, které spojují sedadlo s opěradlem.

Chcete -li tyto dvě části oddělit, vraťte zpět požadované čalounění. Pomocí stejného nástroje, který jste použili k odstranění ramen, odšroubujte šrouby. Ale nejprve je mnoho věcí, které byste měli vědět o milostných sedačkách, než je zjistíte; co to je?

Co je to Loveseat?

Pohovka je v podstatě židle pro dvě osoby, která připomíná malou pohovku. Připomíná malý gauč a je navržen tak, aby pohodlně pojal dvě osoby. Jsou ideální pro malá místa, kde velká pohovka není možná, ale sezení je stále nutné.

Místa k sezení byla často pouze nadměrně velká židle se dvěma sedadly umístěnými v konfiguraci „S“. Sedadla byla navíc umístěna tak, aby byla všechna proti sobě. Jakákoli dvoumístná židle je tedy označována jako milostná sedačka.

Bez ohledu na jejich široký význam mohou být vytvořeny z jakéhokoli materiálu nebo designu. Sedací soupravy lze nalézt v každé místnosti domu a na veřejných prostranstvích, jako jsou parky a zahrady. Spíše než šetří místo, mnoho lidí využívá milostné sedačky, aby jim dodalo atmosféru a pocit luxusu.

Kroky k demontáži sedačky

Připravte si plastové sáčky na zip. Označte je komponentou pohovky, aby byly drobné kousky hardwaru jako šrouby z gauče uspořádány. Například jeden vak by měl být označen jako „opěrka nohou a střední část pohovky“, zatímco druhý by měl mít označení „levá paže“.

Upravte všechny páky, které najdete v zadní části gauče, abyste odstranili zadní část sedadla a ruce ze pohovky. Umístění pohovky na záda je dobrý nápad. Dále sejměte opěrku nohou a střední část pohovky ze spodní části pohovky.

Klíčem a šroubovákem vyjměte tyto součásti z kovové základny.

Odstraňte základnu jídla ze sedačky. Chcete -li sejmout ramena pohovky, uvolněte páčky, šrouby nebo šrouby na bocích a konzolách gauče.

Demontujte spodní kolejnice a podpůrné součásti sedadla. Poté můžete oddělit zadní část pohovky od židlí a případných pružinových souprav. Vyjměte a nejprve odložte polštáře.

Poté, abyste nohy odstranili, otočte pohovku tak, aby záda byla na podlaze, a uvolněte je. Poté přetáhněte nohy z rovnice. Nakonec vyjměte sponky z čalounění gauče a vyjměte je.

Můžete to udělat pomocí odstraňovače sponek nebo plochého šroubováku. Nejprve však odstraňte čalounění, abyste odhalili strukturu gauče a šrouby, které spojují ramena se základnou.

Poté, co byly odhaleny paže a základna, sejměte paže. Připravte se na plochý šroubovák, Philipův šroubovák, klíč a imbusový klíč. Je to tedy v případě, že je spojují šrouby nebo šrouby.

Můžete si rozložit gauč na lehátku?

Většinu rozkládacích pohovek můžete rozebrat. Někteří výrobci naopak mohou povolit pouze částečnou demontáž. Takže například můžete jen odstranit zadní část gauče.

Ale jiné pohovky vám také umožní odstranit polštáře, područky a středové konzoly. Do příručky byste měli zahrnout postupy pro odstranění částí gauče. Vždy však můžete pohovku vyklopit na záda, abyste zkontrolovali připojení.

Musíte vědět, jak demontovat sedačku pro přepravu nebo cestování, abyste zabránili náhodnému poškození nábytku. I pouhé sejmutí opěradla usnadní manévrování ve stísněných prostorech. Je jedna věc, kterou je třeba zvážit, pokud hledáte dobré modelky.

Je možné rozložit a znovu složit pohovku?

Vaše pohovka bude stejně skvělá jako předtím, než jsme ji rozebrali a dali dohromady a nikdo se to nikdy nedozví. Přemístění velkého kusu nábytku, například gauče, je při předchozí demontáži podstatně dostupnější. Stěhování a likvidace jsou dva hlavní důvody pro rozložení lásky.

Závěr

Zde jsou nyní způsoby, jak demontovat sedačku lásky. Nemusíte si dělat starosti s umístěním do místnosti nebo přesunem jinam. Můžete jej snadno rozebrat a znovu složit.