Jak dát mýdlo do tlakové myčky? 5 snadných kroků!

Jak dát mýdlo do tlakové myčky? Postupujte podle pokynů, jako je první příprava oblasti čištění, předčištění před aplikací saponátu nebo mýdla, nanesení mýdla nad povrch, několik minut počkejte a opláchněte jej tlakovou myčkou. Příliš velký tlak na povrch však může způsobit další poškození.

Ještě lépe prozkoumejte doporučený tlak nebo si přečtěte návod k použití. PSI doporučená pro auta, dřevěné povrchy a kola je devět set až tisíc pět set. PSI doporučená pro doky, paluby a domácí vlečky je dva tisíce šest set až tři tisíce. A konečně, PSI doporučené pro beton, asfalt a graffiti jsou čtyři tisíce. No, o tomto tématu je toho mnohem víc, co se dá vědět, tak čtěte dále!

Kroky pro vložení mýdla do tlakové myčky

Zde je podrobnější návod, jak vložit mýdlo do tlakové myčky:

Krok č. 1. Příprava oblasti

Prací prostředky a mýdla obsahují abrazivní a škodlivé chemikálie. Mohou poškodit pouze zranitelné povrchy nebo materiály a zabít rostliny v zahradě. Ujistěte se, že během úklidu nepřinesete nečistoty nebo poškození majetku vašeho souseda. Nejprve si připravte prostor, kde budete provádět úklid. Zakryjte všechny předměty a rostliny, aby nebyly vystaveny čisticím chemikáliím.

Krok č. 2. Předčištění povrchu

Dosáhněte takových neposkvrněných a čistých výsledků předčištěním před použitím mycího prostředku nebo mýdla. K předmytí povrchu použijte tlakovou myčku a také horkou vodu. Všechny nečistoty a špína, které se nahromadí, se zcela uvolní na povrchu. Mýdlo se tak snáze opracovává na povrchu. Ujistěte se však, že použitá voda není extrémně horká. Dalším bezpečnostním problémem je domácí tlaková myčka s tolerancí dvě stě stupňů Fahrenheita.

Krok č. 3. Nanášení mýdla

Aplikujte mýdlo přímo a rychle na povrch. Většina modelů tlakových myček má vestavěnou nádrž na čisticí prostředek. Naplňte ji tekutým mýdlovým roztokem s tlakovou myčkou, ale nastavte nízký tlak. Poté důkladně naneste na povrch, začněte odspodu a shora. Dávkujte mýdlo do kbelíku, pokud tlaková myčka nemá nádržku na čisticí prostředek. V tomto ohledu použijte hadici. Použijte také vážený filtr k nastavení hadice na místo kbelíku. Nakonec připojte konec hadice ke vstupnímu ventilu tlakové myčky.

Mýdlo používejte podle návodu. Tlaková myčka se dodává v různých značkách a značkách. Podívejte se tedy do návodu na pokyny od výrobců. Poté naneste mýdlo podél tlakové myčky. Pamatujte, že čisticí roztoky mohou přijít v koncentrované formě. Před aplikací na povrch ji zkontrolujte a zřeďte vodou.

Krok č. 4. Čekání několik minut

Naneste mýdlo na povrch a počkejte několik minut, dokud nebude zcela fungovat a zeslabí skvrny. Pokud jasně svítí slunce nebo fouká vítr, naneste mýdlo ve druhé vrstvě, aby nezaschlo a na povrchu nelepilo. Nikdy nenechávejte čisticí roztok příliš dlouho. Pokud to dovolíte, může to způsobit poškození povrchu nebo způsobit skvrny.

Krok č. 5. Smyjte to

Vypusťte mýdlo, které ulpívá na povrchu. Připojte tlakovou myčku k přívodu vody. Nastavte jej na vysoký tlak a opláchněte mýdlo. Začněte shora a až dolů. Smyjte mýdlo nejen z povrchu, který čistíte. Zahrňte okolní objekty a další oblasti.

Možnosti použití pracího mýdla a pracího prostředku

Tlaková myčka je funkčnější, pokud používá vhodný mycí prostředek. Používané mýdlo pomáhá při odstraňování nečistot a náročných skvrn. Mají také efekty, které nabízejí na tlakové myčce.

#1. Spotřební mýdla

Oleje a tuky, které procházejí procesem zmýdelnění, vytvářejí spotřebitelská mýdla. Jsou skutečně přírodní přísadou, která má méně škodlivé účinky na životní prostředí. Jsou tedy vynikající volbou pro čištění dřeva nebo kovů, které mají tendenci rychle hnít nebo rezivět. Jsou šetrné k životnímu prostředí, biologicky odbouratelné a neškodí trávě, domácím zvířatům a podobně. prostředí. Tato mýdlová voda odteče do odpadních vod a okapů, aniž by se museli obávat poškození životního prostředí.

#2. Komerční mýdla

Tato komerční mýdla jsou účinnější než jakékoli dostupné spotřebitelské mýdlo. Používají však stejné chemické složky. Proto jeho povaha vyžaduje, abyste ho před dosažením správné směsi zředili ve velkém množství vody. Vyhněte se dalším problémům tím, že jej nemícháte s tvrdou vodou. Za prvé, jsou koncentrovanější ve srovnání s běžnými detergenty. Navíc jsou dodávány v hromadném balení, ideální pro komerční a profesionální účely.

#3. Prací prostředky

Čistící prostředky dokážou zázraky při odstraňování olejů, plísní, odolných skvrn a dalších. Za jejich vznik je zodpovědné použití různých chemikálií. Navíc jsou syntetické. Mohou se tedy snadno rozbít na těch nepoddajných a houževnatých skvrnách s menší zdrženlivostí. Pomohlo by, kdybyste si přečetli o nejlepších detergentech pro tlakové myčky na trhu.

It’s A Wrap!

Pomocí výše uvedených kroků se dozvíte, jak vložit mýdlo do tlakové myčky. Ale dávejte dobrý pozor na mýdlový roztok. Univerzální mýdlo stále funguje skvěle při čištění. Vždy si ale kupte mýdlo vhodné pro čištění kol, aut a vozidel. Možná bude nejlepší přečíst si související články; vědět, jak vyčistit betonovou terasu bez tlakové myčky a jak vyčistit beton bez tlakové myčky.