Jak čistit kartáče na vlasy pomocí sušičky? 3 snadné kroky k poznání a následování!

Jak čistit kartáče na vlasy s prostěradly? Může to znít špatně, že používáte prostěradla na prádlo, ale ve skutečnosti jste na správné cestě. Ano, slyšeli jste dobře – prostěradla na sušičku jsou jen jedním z nejlepších způsobů, jak rychle vyčistit kartáče na vlasy.

Stejně jako oděvy, i kartáče na vlasy fungují stejně, když se pro proces používá sušicí prostěradlo, takže nám dejte vědět více. Ty jsou dostatečně pohodlné, zvláště pokud máte jeden doma.

Připravte si všechno potřebné vybavení nebo věci a můžete vyrazit. I když je tu jedna otázka, nad kterou je mnoho lidí zmateno, proč potřebujeme čistit naše kartáče na vlasy. Existuje mnoho důvodů, proč bychom to měli udělat, a zde jsou některé.

Když je postižena vaše hlava, je to někdy důsledek špinavého kartáče na vlasy.

Díky tomu mohou někdy na kartáči zůstat vši, což vede k problémům a zamoření vaší hlavy. Abyste se tomuto problému dále vyhnuli, musíte vědět, jak čistit kartáče na vlasy pomocí fénu. Toto je snadný proces; nech nás to udělat, abys to pochopil.

Čištění kartáčů na vlasy pomocí sušičky

Jak čistit kartáče na vlasy s prostěradly? Všechny informace, které potřebujete vědět o dnešním tématu v tomto článku, byly vysvětleny výše. Nyní tedy budeme pokračovat ke krokům, abychom měli základ pro to, s čím pracujete. Zde jsou kroky k provedení:

Krok č. 1. Příprava misky

Když začínáte s čištěním kartáčů na vlasy pomocí některých prostěradel, musíte mít nejprve mělkou věc, jako je miska, na kterou můžete kartáče položit a čas od času ji snadno zkontrolovat. Odtud naplňte polovinu misky vodou pro účely měření a poté ji zahřejte.

Nejméně pět až deset minut ohřívejte vodu.

To pomůže odstranit všechny nečistoty na kartáčích na vlasy, protože prostěradla fénu fungují dobře i za tepla. V závislosti na tom, jak velká je vaše nádoba, přidejte alespoň dvě nebo čtyři prostěradla, pokud čistíte velké množství vysoušečů vlasů. Ale pokud je to alespoň pět, dvě jsou dobré.

Krok č. 2. Namáčení kartáčů na vlasy v nádobě

Dalším krokem je namočení do roztoku, který jste vytvořili dříve. Připravte si všechny kartáče a hřebeny a vložte je do nádoby, abyste toho dosáhli. Odtud byste je měli oddělit alespoň jednu část od druhé, pokud je nádoba dostatečně velká. Pokud ne, udělá se cokoliv. Stačí je dobře zarovnat.

Odtud byste je měli namočit alespoň na hodinu, pokud špína není tak silná, na dvě hodiny, pokud vaše kartáče na vlasy vypadají špinavě, ale ne tak těžké, a přibližně na tři hodiny, pokud vaše kartáče a hřebeny vypadají nedostatečně a zároveň, taky zapáchat. S těmito listy je může odstranit v žádném konkrétním čase.

Jakmile je časovač hotový, je nyní čas zkontrolovat, zda jsou hřebeny a kartáče umístěné na nádobě dostatečně dobré na to, aby byly již označeny jako čisté.

Dvakrát zkontrolujte, zda jsou stále špinavé hřebeny, abyste mohli proces zopakovat. Tímto způsobem si můžete být jisti, že jakmile je tento proces dokončen, můžete je okamžitě použít. Také byste se chtěli naučit, jak čistit kartáč fénu Revlon. A pro poslední krok pokračujte ve čtení.

Krok č. 3. Finalizace a sušení hřebenů a kartáč

Hřebeny a kartáče budeme sušit tak, že je nejprve důkladně opláchneme a projedeme teplou vodou, abychom doladili. Je to proto, aby se zajistilo, že všechny nečistoty byly opláchnuty, aby byly znovu použitelné, aniž byste se museli starat o nečistoty přítomné před a po všem. V případě potřeby jej dvakrát spusťte horkou vodou.

Po dokončení se samozřejmě bude zdát, že kape mokro kvůli vodě, kterou jsme použili k opláchnutí všech nečistot a dokončení procesu čištění. S tím, že ji budeme osušit, než ji necháme venku na vzduchu. To proto, aby se kartáče a hřebeny touto metodou nepoškodily nebo neztratily na kvalitě.

K finalizaci postačí sušení teplem nebo vzduchem. Pokud dáváte přednost sušení teplem, dejte je ven s přikrývkou, aby se za slunečného dne neušpinily.

Pokud jde o sušení vzduchem, můžete ho provádět venku nebo uvnitř, kdykoli budete chtít, pokud je dostatečně větrný, aby se vaše kartáče a hřebeny vysušily. Také ventilátor udělá práci. Pro více metod uvádíme několik účinných způsobů čištění kartáčů na vlasy doma.

It’s A Wrap!

Jak čistit kartáče na vlasy s prostěradly? Nyní víte, že prostěradla do sušičky nefungují pouze pro sušičku a umí i jiné věci. Vědět, jak čistit kartáče na vlasy pomocí prostěradla na sušičku, je nutností. Pokud si také chcete přečíst více, zde je návod, jak používat foukač na vlasy?