Hubení škůdců 101: Kolik stojí hubení škůdců Orkin?

Museli jste se v poslední době potýkat se škůdci na svém místě a nyní chcete vědět, kolik stojí hubení škůdců orkin poté, co jste někde viděli jeho značku? Abychom odpověděli na tento dotaz, vzorová nabídka na obecnou službu Orkin proti škůdcům stojí asi 575 $ za dům s podlahovou plochou 2000 stop čtverečních.

Vypořádání se s otravnou existencí začíná uznáním, že už to ve vašem každodenním životě způsobuje nepopiratelnou závadu, kterou je třeba vyhladit. Škůdci jako rušivé věci jsou problematičtější; mohou přenášet nemoci na vás a vaši rodinu nebo vyvolat alergie a dokonce i fobie.

Je to docela jednoduché, pokud se s tímto problémem se zamořením dokážete vypořádat brzy, jako je vyhubení škůdců sami, dokud je jich stále malý počet, nebo přizpůsobení dobré domácnosti. Pokud se však zdá, že taková populace škůdců neubývá a naopak se zvyšuje podezřelým tempem, nesmíte váhat a začít hledat odbornou pomoc.

Jaké jsou cenové rozpětí za služby Orkin?

Pokud jste se pokusili procházet a hledat takové profesionální poskytovatele služeb proti škůdcům, pravděpodobně jste někde na stránkách viděli jméno Orkin. Mají pobočky v USA a nabízejí své služby téměř ve všech státech (47 z 50).

Tato společnost je velmi populární, protože má desítky let zkušeností s hubením téměř všech druhů škůdců, včetně následujících:

 • Termiti
 • Mravenci
 • Švábi
 • Štěnice
 • Sršni
 • Stonožky
 • Brouci
 • Komár
 • Blechy a roztoči
 • Mouchy
 • Pavouci

Na svých webových stránkách mají knihovnu s doprovodnými obrázky, která případným klientům umožňuje vidět, které zvíře se u nich doma pohrává. Když se identifikujete jako vlastník, můžete si vytvořit pevnější akční plán a popis svého dilematu, jakmile se rozhodnete zavolat jejich službu.

Stejně jako ostatní hubení škůdců, Orkin vám může pomoci upravit tento plán a váš rozpočet tak, aby odpovídal vašim potřebným službám. Krása toho je, že můžete získat cenovou nabídku (přibližné cenové rozpětí) vhodnou pro vaši konkrétní situaci ještě předtím, než dojde k inspekční návštěvě.

Služby, ať už jde o úklid nebo v tomto případě o hubení škůdců, se liší v cenových relacích v závislosti na mnoha faktorech. S Orkinem může být rozsah toho, co musíte platit za jejich služby, zakořeněn v následujícím.

Závažnost napadení

Nejvýznamnější proměnnou, která by mohla rozhodnout o tom, jak drahá nebo levná bude vámi požadovaná služba, je, jak špatná je současná situace škůdce. Tato úroveň závažnosti může být způsobena nadměrnou populací škůdců a tím, jak daleko dosáhlo jejich zamoření.

Závažnost účinku zamoření se také sníží na všechny ostatní proměnné, jako je frekvence léčby. Pokud je zamoření, které máte v tuto chvíli, vážné, pak se pravděpodobně budete muset hodně připravit.

Populace a oblast rozšíření škůdců ve vaší domácnosti se mohou časem zhoršovat. To je důvod, proč je důležité získat službu co nejdříve, nemluvě o tom, že se vystavujete riziku, pokud jste situaci nechali být.

Plocha a adresa

Vedle závažnosti je velikost vašeho místa, které bude vyžadovat pozornost deratizátora. To je také přímo úměrné ceně; rozsáhlejší oblast znamená vyšší náklady.

I když se to nezdá relevantní, některé státy a adresy mohou také vyžadovat vyšší ceny. To je výrazně horší pro lokality s vyššími životními náklady nebo způsobující narušení z provádění vyhlazování stojí komunitu více.

Typ a počet škůdců

Další věcí, která by vás mohla přimět utrácet více za hubení škůdců, je typ škůdců, kterými váš domov trpí, a pokud existuje šance, je jich více.

Například ve vašem spacím pokoji jsou štěnice, ve vaší kuchyni hlodavci a švábi a ve sklepě komáři. Taková situace vyžaduje různé typy léčby, které mohou nebo nemusí být prováděny současně.

Podívejte se na tento článek o tom, jak se zbavit housenek asp ve vaší zahradě kvůli zahradním škůdcům.

Kontrola určitých škůdců může být také zdlouhavější než ostatní. V případě termitů se odborníci budou muset podívat na suterén a případné dřevěné základy nebo váš dům, aby důkladně zamést.

Frekvence léčby

A konečně, každá léčba nese své vlastní náklady v závislosti na tom, jak je prováděna, potřebném vybavení a počtu požadovaného personálu.

Provádění ošetření při více příležitostech umožňuje profesionálovi provést důkladné úpravy oblasti. Mohou se také vypořádat s možnými dopady nebo nedostatky s předchozími návštěvami a zkusit praktičtější přístup.

Tyto po sobě jdoucí návštěvy a ošetření vyžadují více vstupů, protože potřebují cestovat tam a zpět, nosit své vybavení a provádět řádnou oblastní karanténu. Větší počet návštěv vás tak může přimět zaplatit více, ale může být efektivnější.

Zde je článek o tom, jak se zbavit molic pro osobní vyhubení.

Vzhledem k tomu, že pobočky Orkin se rozšířily do mnoha států, lze je velmi snadno najít. Na své webové stránky také připojili své kontaktní údaje, takže se můžete ptát na dotazy a pokyny k umístění poboček.

Závěr

Nyní, když víte, kolik stojí hubení škůdců orkin, můžete se ve svém plánu na hubení škůdců posunout dále. Nezapomeňte zkontrolovat všechny své možnosti a porovnat je se svými potřebami a neváhejte se zeptat na všechny otázky, které potřebujete, abyste se uklidnili.