Hubení škůdců 101: Jak si vybrat dobrou společnost na hubení škůdců

Majitel domu nebo zahradník musí vědět, jak si vybrat dobrou společnost na hubení škůdců, zejména proto, že by jejím najímáním neutrácel pouze svůj čas, ale i své zdroje. Buďte připraveni zapsat si následující užitečné tipy!

Kvalifikace pro dobrou společnost pro hubení škůdců

Je důležité najmout si spolehlivou, profesionální firmu na hubení škůdců, protože existuje mnoho druhů škůdců a možná toxické chemikálie používané k jejich hubení.

Protože ve vašem domě bude často pracovat technik, majitelé domů by měli být při výběru specialisty opatrní. Následující kvalifikace můžete považovat za kontrolní seznam pro výběr vaší společnosti na hubení škůdců.

1. Nabízí pojištění termit

Zeptejte se na možnosti pojištění společnosti zabývající se ošetřením škůdců. To je zvláště důležité, pokud se jedná o termity.

Léčba a opravy termitů nejsou často hrazeny z pojištění domácnosti. Majitelé domů proto musí být proaktivní při hledání důvěryhodného poskytovatele, který jim postaví kvalitní návnadový systém nebo upraví povrch, aby se snížilo množství rojů.

Společnosti zřídka poskytují záruky, které zahrnují ustanovení o škodě. Pokud vaše smlouva obsahuje doložku o odpovědnosti, ujistěte se, že jste pochopili, co zahrnuje, než ji podepíšete.

Pokud si nemůžete dovolit záruku, je nezbytné každoroční vyšetření termitů. Díky tomu se můžete stále zbavit malých darebáků ve svém domě, aniž byste utratili maximální poplatek.

2. Licencovaná společnost na hubení škůdců

Vybírejte pouze podniky na hubení škůdců, které splňují licenční kritéria vašeho státu. Je důležité vědět, že licenční předpisy se v jednotlivých státech liší, přičemž některé jsou přísnější než jiné.

Najměte si firmy, které se již dříve zabývaly vaším specifickým typem brouků nebo otravných zvířat. Zeptejte se, jak organizace, se kterou děláte pohovor, řešila podobné problémy v minulosti.

Je to také chytrá možnost zeptat se bývalých zákazníků, abyste viděli, jak úspěšně se organizace vypořádala s jejich problémem a zda došlo k nějakému opakování.

Nepředpokládejte, že firmy nebo technici na hubení škůdců jsou kvalifikovaní jen proto, že to říkají. Je nezbytné provést vlastní průzkum tohoto tématu.

Vyžádejte si licenční čísla od společnosti, se kterou vedete pohovor, a poté si je znovu ověřte u svého ministra zahraničí nebo agentury, která certifikaci udělila.

Nenechte se chytit do pasti víry, že všechny certifikace a licence jsou stejné. Individuálně si prostudujte každou licenci a certifikaci a neváhejte zatelefonovat do licenční organizace a zeptat se na kritéria.

3. Nejlépe vybraná společnost na místě

Vaši místní nejlépe vybraní poskytovatelé hubení škůdců vám budou schopni poskytnout znalosti a služby, které potřebujete k úspěšnému a efektivnímu řešení vašich problémů.

Přijetím těchto jednoduchých pokynů při výběru renomované firmy na hubení škůdců pomůžete při ochraně vašeho domu a rodiny. Jde o rozumnou investici, která vám umožní v noci lépe spát.

4. Nebyly přijaty žádné stížnosti

Chcete-li zjistit, zda společnost nebo její aplikátoři byli obviněni ze zneužití pesticidů, kontaktujte organizace, jako je Better Business Bureau, ministerstva zemědělství, kancelář generálního prokurátora nebo Agentura pro ochranu životního prostředí.

5. Poskytuje kopie štítků s pesticidy

Renomovaní aplikátoři vám budou moci ukázat své pověření a poskytnout vám výtisky štítků s pesticidy, které podrobně popisují, jak by měla být látka podávána, včetně aplikačních intervalů a omezení.

Pokud vás zajímá, kolik peněz potřebujete za jejich službu, podívejte se na tento článek o tom, kolik stojí služba deratizace.

Pro začátečníky by také při výběru společnosti na hubení škůdců bylo užitečné mít průvodce pro začátečníky k jejím pěti typům.

Firmy na hubení škůdců nebo jednotlivci, o kterých je třeba vědět

Abyste byli v bezpečí, musíte mít znalosti nejen o dobré stránce, ale také o opaku. Zde je několik věcí, které si také musíte poznamenat, abyste nemuseli lamentovat nad rozlitým mlékem.

  • Jednotlivci nebo společnosti, které nabízejí balíček, který zahrnuje ochranu proti škůdcům a obvykle je spojen s obecnými domácími opravami a prořezáváním stromů. Obvykle slibují, že nabídnou speciální cenu, která nemusí být vždy pravdivá.
  • Jednotlivci nebo společnosti, kteří prodávají podomní prodej. Jejich cílovými spotřebiteli nebo klienty jsou často ti, kteří žijí sami, nemohoucí osoby nebo senioři.
  • Jednotlivci nebo společnosti, kteří odmítají prozradit své štítky s pesticidy, protože tvrdí, že mají tajný vzorec. Je pravděpodobné, že produkty, které používají, nemusí být registrovány v rámci U.S. EPA a amerického ministerstva zemědělství.
  • Jednotlivci nebo společnosti, které se vás pokoušejí přimět, abyste s nimi podepsali smlouvu. Často se domnívají, že váš dům musí být okamžitě ošetřen, jinak se potenciálně zhroutí.
  • Jednotlivci nebo společnosti, které tvrdí, že mají podporu ministerstev zemědělství, Ministerstva zemědělství Spojených států amerických, Organizace spojených národů, Agentury pro ochranu životního prostředí (EPA) nebo jiné vládní agentury. Vládní úřady nedoporučují žádné konkrétní pesticidy nebo servisní firmy.

Několik profesionálních tipů

Některé firmy na hubení škůdců poskytují servisní smlouvy, ve kterých jsou budovy pravidelně ošetřovány proti určitému škůdci. Smlouvy mohou být vyžadovány ve specifických případech, jako jsou zařízení přijímající zásilky napadené šváby.

Rutinní ošetření pesticidy ve vašem domě a jeho okolí se nedoporučuje, pokud nemáte zamoření škůdci, které je trvalé a nechemické přístupy selhaly.

Pravidelné kontroly by měly být zahrnuty do smluv o poskytování služeb majitelům domů, ale pesticidy by se měly používat pouze v případě, že jsou zjištěni škůdci a nelze je zvládnout jinými opatřeními.

Závěr

Nyní jste o krok blíže k odstranění malých padouchů ve vašem domě tím, že se jednoduše naučíte, jak si vybrat dobrou společnost na hubení škůdců. Zůstaňte v bezpečí a nenechte štěnice kousat!