How To Return Puffy Matrace: A No-Hassle Guide

Ti, kteří chtějí vědět, jak vrátit Puffy matraci, musí zkontrolovat zásady a pokyny značky, aby zajistili hladký a úspěšný obchod. Vytvořili jsme snadno srozumitelného průvodce podle Puffyho pokynů a přidali jsme další tipy při vrácení postele. Tento článek bude také mluvit o tom, jak musíte připravit matraci Puffy na vrácení.

Zajímá vás také, jak si Puffy stojí v porovnání s jinými značkami matrací? Podívejte se, jak jsme porovnávali Nectar vs Puffy nebo Puffy vs Purple.

Jak funguje vrácení nadýchané matrace?

Puffy matrace jsou dodávány se zkušební verzí spánku na 101 nocí, jak můžete vidět v Puffyho zásadách vrácení. Nicméně, jako většina výrobců matrací, Puffy vyžaduje určitý počet dní na vyzkoušení postele kvůli období úprav. Proto můžete matraci Puffy vrátit nejdříve 30 dní po nákupu.

Vynikající zprávou při vrácení matrace Puffy je, že považují svou politiku vrácení za bezrizikovou. Slibují zásady bez otázek k bezproblémové a rychlé transakci. Nezapomeňte na jejich 101denní zkušební verzi, abyste se ujistili, že vaše matrace bude stále způsobilá k vrácení. Kromě toho je normální, že se pražci přizpůsobí nové posteli, takže 30denní zkušební verze před přijetím vrácení je rozumná pro jakoukoli značku matrací.

A co bezplatné příslušenství k matraci Puffy?

Puffy má často nabídky a propagační akce, kde při nákupu matrace zahrnuje příslušenství. Například někdy obsahují chránič matrace, prostěradla a dokonce i polštáře. Pokud tedy vrátíte matraci Puffy, musíte si připravit také toto bezplatné příslušenství, aby mohla být zpracována a vystavena plná náhrada.

Při vrácení bezplatného příslušenství nemusíte nést poštovné. A pokud je náhodou nebudete chtít vrátit, Puffy odečte jejich hodnotu z celkové refundace matrace. Nakonec si pamatujte, že dokonce i základny od Puffy jsou dodávány se zkušební verzí spánku na 101 nocí, abyste mohli vrátit základnu a matraci současně.

Jak zahájit návrat Puffy Matrace

  • Vrácení matrace můžete zahájit kontaktováním Puffy prostřednictvím jejich e -mailu s číslem vaší objednávky. E-mailová adresa značky je [email protected] a Puffy je také k dispozici pro volání sedm dní v týdnu na +1 (800) 430-8380, pokud máte další dotazy.
  • Při zahájení vracení matrace Puffy je třeba vzít v úvahu také to, že jedna domácnost může mít maximálně dva výnosy.
  • Zákazníkům, kteří si koupili matraci Puffy a odeslali ji na Aljašku nebo Havaj, nebude vráceno poštovné.
  • Nejlepší by bylo, kdybyste s Puffy obchodovali přímo pro případné vrácení, a matraci byste měli zakoupit přímo na puffy.com, aby byla zaručena její pravost.

Jak mluvit s osobou na Puffy Matrace

Můžete kontaktovat osobu na Puffy Matrace e-mailem na značku přímo na [email protected] nebo prostřednictvím volání na +1 (800) 430-8380. Web značky má také kontaktní stránku, na kterou lze poslat zprávu přímo jim. Vyplníte pouze pole pro své jméno, e -mail, problém a zprávu.

Tuto kartu zprávy můžete použít k pokládání dotazů a obav ohledně informací o produktu, dopravy a sledování, záruky, vrácení a výměny atd. Vezměte prosím na vědomí tyto legitimní způsoby, jak kontaktovat Puffy, protože značka matrací nemá žádné jiné webové stránky ani partnerské maloobchodníky. Při transakcích s jakoukoli společností vždy cvičte pečlivost, abyste se vyhnuli podvodům.

Jak zabalím během zkušební doby Puffy Matrace?

Chcete -li získat další pokyny k přípravě matrace Puffy k vrácení, musíte kontaktovat zákaznickou podporu společnosti Puffy. Kromě toho Puffy neprodává ani nevyhazuje žádnou vrácenou matraci, takže ji prosím udržujte v původním stavu. Nakonec Puffy daruje postel místní nebo národní charitativní organizaci, což znamená, že ji musíte udržovat v čistotě, aniž byste čekali na její vrácení, aniž by došlo k poškození nebo znečištění.

Jak vrátím otevřenou matraci?

Při vracení otevřené matrace neexistují žádné konkrétní pokyny, protože některé obchody a značky dokonce zakazují vrácení použitých postelí. To je zcela přijatelné z hygienických důvodů a v dnešní době je kvůli pandemii stále více společností přísnějších. Abyste ušetřili čas a vyhnuli se frustracím, vždy si zkontrolujte zásady vrácení značky matrací a zda mají požadavky, kterými je třeba přijímat jakékoli vrácení.

Můžete například potřebovat doklad o koupi, originální obal matrace, konkrétní časové období a některé obchody dokonce vyžadují, aby původní kupující provedl vrácení, jinak nebude akceptován. Pokud jste si objednali z velkých obchodů, jako je Amazon nebo Ikea, zde jsou podrobnější průvodce vrácením matrace společnosti Amazon a průvodce vrácením matrace Ikea.

Opravdu můžete vrátit matraci?

Mělo by být právem každého kupujícího vrátit matraci po zkušební době, ale je to pochopitelné, pokud to některé obchody neumožňují. Pokud jste si ale postel koupili online, kde ji před zakoupením nemůžete vyzkoušet, je pravděpodobnější, že značka umožní vrácení zboží.

Závěr

A to je vše! V tomto článku jsme diskutovali o tom, jak vrátit Puffy matraci zpracováním zásad společnosti. Všimněte si 101denní zkušební verze s minimálně 30 dny před vrácením a toho, jak musíte pro svou žádost kontaktovat Puffy. Musíte také vrátit další bezplatné příspěvky, jinak budou odečteny z vrácení peněz.

Celkově vzato, pokud nemůžete vrátit žádnou matraci z důvodu vypršení zkušební doby, nevztahuje se na ni záruka nebo obecné zklamání, zde jsou některé věci, které můžete udělat s použitou postelí.