How I I Make My Puffy Matrace Cooler: 3 Best Hacks

Ti, kteří chtějí vědět, jak mohu vyrobit chladič na matraci Puffy, mohou udělat tři praktiky. Budeme také hovořit o vlastnostech této postele a zda budou prospěšné horkým pražcům. Můžete dokonce zjistit, jaká je nejlepší matrace mezi modely nabízenými Puffy.

Chcete také vědět, jak dlouho trvá prodej matrace Puffy? Pokud vás tato značka zaujala, v jiném článku jsme diskutovali o tom, jak vám ji pomoci získat za nejlepší cenu.

Jak si vyrobit nafukovací matraci chladnější?

Zkontrolujte ložní prádlo

Kromě matrací má Puffy také doplňky a ložní prádlo, které můžete použít k tomu, aby se vaše postel cítila chladnější. Vyzkoušejte například chránič matrace Puffy, podložku na matraci Puffy nebo prostěradla Puffy. Díky tomuto příslušenství je povrch na spaní prodyšnější a zároveň odvádí teplo z pražce.

Chránič matrace Puffy používá tkaninu z bambusového hedvábí pro měkké a větrané lůžko, zatímco bambusové povlečení Puffy se přizpůsobuje aktuálním podmínkám. Můžete také přidat matraci Puffy, která používá bambusovou tkaninu a chladicí pěnu, aby vaše matrace neudržela teplo. Toto příslušenství by mělo pomoci snížit teplotu vaší postele a zároveň by mělo fungovat jako ochrana proti polití, prachu a opotřebení.

Oblečte si něco prodyšného

Pokud vám Puffy matrace stále připadá horká, nemusí to být problém, výrazně poté, co jste vylepšili její podestýlku. Možná však budete muset snížit svoji tělesnou teplotu tím, že na sebe budete mít něco měkkého, lehkého a prodyšného. Pokud je to možné, noste šortky a košile bez rukávů, abyste odhalili více pokožky a zůstali v pohodě.

Nezapomeňte také na výhody sprchování před spaním. Nejen, že vás uvolní pro lepší kvalitu spánku, ale také udržíte postel čistší, pokud se před použitím osprchujete. Většinu času, i když postel neudrží teplo, se spáč sám cítí horký a mrzutý.

Zlepšete teplotu v místnosti

Po nastavení matrace Puffy s chladícím povlečením by vám už postel neměla být horká, pokud jste se také osprchovali a převlékli do prodyšného oblečení. Ale pokud tomu tak není, problémem může být ložnice. Zvažte otevření oken a přidání cirkulačního ventilátoru, aby byla oblast chladnější.

Pokud je léto, měli byste také zapnout klimatizaci. Některá místa jsou teplejší než jiná, takže musíte předvídat úpravy, které musíte udělat, aby byl váš spánek pohodlnější. Do místnosti můžete také přidat termostat, který vám pomůže snadno sledovat vnitřní podmínky.

Chladí Puffy Matrace?

Matrace Puffy je postel z paměťové pěny, ale není to jako u tradičních, které jsou horké. Puffy navrhl svou vlajkovou loď z matrace s paměťovou pěnou, aby se cítila chladně a odváděla teplo od uživatele. Pokud vás tedy zajímá, proč je moje Puffy matrace horká, musíte kontaktovat jejich zákaznický servis nebo zkontrolovat ložnici nebo sebe.

Puffy Cooling Cloud pěna a Climate Comfort pěna

Puffy matrace nebude tak horká jako tradiční postel z paměťové pěny, protože byla napuštěna gelem, který pomáhá regulovat teplotu. A pod touto takzvanou pěnou Cooling Cloud obsahuje Puffy také dva palce pěny Climate Control. Díky této vrstvě je matrace prodyšná a konturuje vaše tělo.

Jaká je nejúžasnější nafukovací matrace?

Pokud žijete ve vlhkém prostředí nebo jste jedním z těch, kdo spí vždy horko, budete těžit z hybridní matrace, která má lepší cirkulaci vzduchu než pěnová postel. Zejména matrace Puffy Royal vás udrží v chladu a pohodlí, protože tento prémiový model využívá různé funkce k zajištění chladné plochy na spaní. Jaké jsou tedy tyto funkce?

Matrace Puffy Royal má vrstvu zvanou infuzní chladicí pěna a plyšové konturování, které využívá chladicí perličky. Následují dva palce pěny odolné proti vlhkosti zvané Climate Comfort. Nakonec Puffy Royal používá výhradně pěnu značky Cloud Air Technology pro proudění vzduchu po celé matraci a současně poskytuje zónovou podporu.

Co si mohu dát na matraci, aby bylo chladnější?

Vaše matrace se může cítit chladněji, pokud použijete prodyšný prostěradlo, jako je bambus nebo bavlna. K dispozici jsou také podložky a krycí podložky, které pomocí gelových perliček nebo vrstev odvádějí teplo z postele. A více než umístění příslušenství na matraci, její umístění na laťový povrch nebo jakýkoli podklad, který ji drží nad zemí, by ji mělo díky cirkulaci vzduchu zchladit.

Jaká matrace má nejlepší chlazení?

Hybridní a pružinové matrace se cítí chladnější než pěnové postele, protože umožňují proudění vzduchu mnohem rychleji. V dnešní době však výrobci vyvinuli pěnové matrace, které jsou navrženy tak, aby zůstaly chladné. Kromě toho někdy produkt infundují mědí nebo gelem, což pomáhá s regulací teploty.

Závěr

Byl tento článek užitečný? Abychom si zrekapitulovali, jak mohu svůj chladící matraci Puffy vyrobit, můžete vylepšit její lůžkoviny, sami si obléknout pohodlné oblečení nebo zchladit místnost. Nicméně počítejte s tím, že se vaše Puffy matrace bude cítit chladně, protože používá chladicí vrstvy.

Můžete se také rozhodnout pro Puffy Royal, pokud chcete nejlepší chladicí postel od Puffy. Doufáme, že tento článek odpověděl na vaše otázky. Neváhejte nám zanechat níže uvedený komentář.