Co znamená připojení pračky se sušičkou? 4 snadné kroky k instalaci!

Co znamená připojení pračky se sušičkou? Znamená to speciální zástrčku, která vyžaduje specifické zapojení a připojení k sušičce a pračce. Mnoho bytů však nechce mít připojení na pračku se sušičkou.

Pokud se v okolí nenachází, znamená to, že nemůžete nainstalovat sušičku a pračku, ale opravit spoje. Dobrá věc, některé z těchto připojení na pračku se sušičkou mají tato připojení. Vymyslete nejlepší způsob, jak nastavit pračku a sušičku i bez připojení.

Připravte si potřebné materiály, které spojí připojení pračky se sušičkou. Aby správně fungovaly, vezměte prosím požadované spoje do pračky a sušičky. Připravte si nějaké nástroje nebo předměty, o kterých budeme diskutovat níže.

Nástroje nebo položky, které si musíte připravit

Zde jsou nástroje nebo položky, které potřebujete k přípravě:

#1. Výfukový otvor

Odtahový otvor je užitečný pro sušičku a je vhodný pro sušičky plynového typu.

#2. Vypusťte

Drenážní systém je cenný pro odstranění použité vody a zbavení se vody bez potíží. Odtok to dělá.

#3. Zásobování teplou a studenou vodou

Nezbytným předpokladem pro důkladné vyprání je dostatečné množství vody. Studená a horká voda je nejlepším krokem k odstranění bakterií a nečistot v oblečení. Voda je nutností k opláchnutí oblečení poté, co je důkladně vyperete.

#4. Technické znalosti

Potřebné technické znalosti jsou jedna věc, pokud máte nástroje po ruce. Nastavte pračku a sušičku s připojením rychle s technickými znalostmi. Instalatérské znalosti jsou také nezbytné pro stavbu odtoku. K montáži a nastavení těchto elektrických zásuvek a připojení sušičky a pračky jsou nezbytné tesařské dovednosti.

Postup instalace připojení pračky se sušičkou

Budete vědět, co znamená připojení pračky se sušičkou, pokud víte, jak nainstalovat připojení vaší pračky se sušičkou. Postupujte podle níže uvedených kroků, jak připojit pračku a sušičku:

Krok č. 1. Instalace elektrické zásuvky

Nainstalujte vedle pračky a sušičky stodvacetivoltovou elektrickou zásuvku. Nejprve ověřte, zda je v zemi ochrana proti poruchám pro zásuvku. Zkontrolujte, zda nainstalovaný jistič nese specifikace, které hodláte nainstalovat. Nebo ji změníte na elektrickou zásuvku na dvě stě čtyřicet voltů, protože to je vhodná kapacita napájecího zdroje pro ovládání spotřebičů. Nainstalujte sušičky typu dvě stě čtyřicet voltů a třiceti až padesátiampérové ​​jističe pro regulaci zařízení.

Krok #2. Konstrukce drenáž

Stoupací trubka nebo odtok je vhodný pro podložky a je vyroben z dvoupalcové trubky ABS. Umístěte stoupací trubku třicet čtyři palců na zem, s otvorem výše, než je úroveň přepadu v pračce. Zkonstruujte jej tak, aby voda vytékala do P-lapače a odpadního potrubí. Odvzdušněte lapač P pět stop v lapači a plynule jej připojte ke stávajícímu ventilačnímu otvoru.

Můžete si také přečíst o tom, jak nainstalovat vypouštěcí hadici pračky a jak opravit pračku, která nevytéká.

Krok #3. Nastavení přívodu vody

Nastavte přívod vody, jakmile připojíte pračku k nejbližšímu tříčtvrtinovému hlavnímu vedení horkého a studeného vzduchu. Nebo jej můžete připevnit blíže k ohřívači vody pro snadný přístup k výstupnímu potrubí a přívodu studené a teplé vody. Svažte čáry pomocí odpališť tři-čtvrtiny palce na jeden a půl palce. Poté mohou běžet ke zdi v zadní části pračky. Zakončete vodovodní potrubí krabicí pračky a opatřete otvorem pro stoupací potrubí. Vědět, jak nainstalovat pračku & sušička.

Krok #4. Instalace ventilace a suchého plynu

Nainstalujte půlpalcovou galvanizovanou žehličku nebo sušičku blokového plynu. Požádejte o pomoc odborníka, protože to může způsobit propuknutí požáru, abyste nainstalovali ventilaci, když vyjdete z boku nebo střechy domu. Dále vyřízněte otvor, než utěsníte mezeru a nainstalujete veterináře. Poté použijte dvacetipětimetrovou kovovou potrubní trubku, která zafixuje ventilaci bez dalšího ohýbání. Kliknutím na tento odkaz zjistíte, jak zjistit, zda je větrací otvor vaší sušičky ucpaný.

Další podstatné věci, které jsou součástí instalace připojení pračky se sušičkou

Níže jsou uvedeny důležitější věci, které se týkají instalace připojení pračky se sušičkou.

  • Ujistěte se, že ve větracím otvoru sušičky nejsou nečistoty, abyste předešli zálohování a požáru. Nainstalujte O-kroužek na hadici ostřikovače. K těmto výtokům připojte studenou a horkou hadici. Zapojte výfuk sušičky do zásuvky a zapojte jej.
  • Připojte tyto vodní hadice k přívodním ventilům a vypouštěcí hadici a pračku k odtokové přípojce. Připevněte výfukové potrubí a svorku k sušičce, včetně výfukové přípojky. Buďte zvlášť opatrní, abyste do ventilačního otvoru neumístili nějaké zauzlení.
  • Připojte horkou a studenou vodu, včetně vypouštěcích hadic. Zapojte jej do zdi. Zapojte sušičku a zavěste výfukové potrubí do zásuvky ve zdi.
  • Po nastavení všech těchto elektrických zásuvek připojte pračku se sušičkou pomocí šroubováku a velkého klíče. Připevněte pračku k vodovodnímu řadu a připojte ji k napájení. Zavěste výfukovou hadici na sušičku a na zeď.
  • Zapojte elektrickou energii a vodu do vhodného odpadu.
  • Připevněte přípojku pračky se sušičkou na zeď pomocí hřebíků pevně, rychle a pohodlně. Zavolejte odborného montéra, který vám slíbí certifikaci a vysoce kvalitní práci.
  • Připojte pračku a sušičku k napájení a připevněte pračku k vodovodnímu potrubí.

It’s A Wrap!

Nyní jste se dozvěděli, co znamená připojení pračky se sušičkou, což znamená speciální zástrčku a vyžaduje kabeláž a její připojení k sušičce a pračce. Navíc znáte nástroje pro instalaci odtoku, výfukového ventilu, přívodu teplé a studené vody a technické znalosti. Jen mějte na paměti věci spojené s instalací připojení pračky se sušičkou!