Co znamená NI v dárcovství spermií? 2 nevýhody, které byste měli mít na paměti!

Snažíte se vědět, co znamená ni v dárcovství spermatu? Pokud ano! Pak si musíte pozorně přečíst tento článek, abyste pochopili, co chcete. Dobře, vysvětlili jsme vše o dárcovství spermií a dárcovství Ni spermií.

Slovo „přirozená inseminace“ se používá místo pohlavního styku a je to také definice oplodnění vajíčka příjemce od dárce spermatu. Je to nejvhodnější a nejúspěšnější metoda, kterou dnes ve vesmíru používají všechny páry k otěhotnění a produkci dětí. Nyní začněme vysvětlovat odpověď na dárcovství spermií NI.

NI – Přirozená inseminace

Přirozená inseminace je nový způsob, jak ženy počít dítě, protože se spoléhá na dárcovství spermatu. Pokud chcete otěhotnět buď darováním spermatu nebo spolurodičem, máte následující možnosti otěhotnět.

  • Prováděním léčby neplodnosti v nemocnici
  • Umělé oplodnění doma (sama)
  • Přirozená inseminace (pohlavní styk)

V tomto článku diskutujeme o možnosti přirozené inseminace, jejích výhodách a nevýhodách a pomůžeme vám také tím, že prozkoumáme, zda je ni nejlepší pro početí těhotenství nebo ne? Více se o tom dozvíte v tomto článku „Jak získat darování spermatu?“

Co je přirozená inseminace?

Zajímá vás, co znamená ni v dárcovství spermatu? Už se nedivte. Místo pohlavního styku se používá slovo Přirozená inseminace. Je definována jako styk mezi příjemcem nebo dárcem spermatu.

Je to nejvhodnější a nejúspěšnější metoda používaná všemi páry k otěhotnění a porodu dětí v dnešním vesmíru.

Co přesně znamená Přirozená inseminace?

V základní angličtině všichni rozumíme sexuálnímu styku, když zmíníme a vyslovíme slovo NI. Pokud se to týká spojení dárce spermatu a dárce spermatu příjemce, NI není problémem, pokud jste v přímém vztahu (manželský pár). NI se však stane výzvou pro produkci a produkci interakcí mezi dárcem spermatu a dárcem a příjemcem spermatu.

Musíte pečlivě zvážit NI (přirozená inseminace)

I když jste manželský pár a hledáte dárce, protože ten chlap (manžel, muž nebo žena) je neplodný; když se vám nedaří otěhotnět, nebo svobodná matka nebo lesbický pár doufal v zapojení dárce, musíte rozhodnutí o použití NI pečlivě zvážit.

Je to vaše osobní rozhodnutí a může to být příležitost, pokud máte spolehlivé vztahové spojení se svými dárci a už se cítíte dobře.

Kdy probíhá přirozená inseminace?

Vyberte si dva nejplodnější dny pomocí sady pro detekci vaječníků a plánu BBT. Pokud to opravdu zvládnete spolu se svým partnerem (dárcem), pohlavním stykem v těchto plodných dnech, což jsou dva dny před tímto a dva dny po zvýšení LH.

Pokud není možné mít sex po dobu čtyř dnů, držte se 48 hodin před prudkým nárůstem LH, jak naznačuje úspěšný test předpokládaného početí.

Jaká jsou rizika přirozené inseminace u dárce spermatu?

Pokud člověk při přirozené inseminaci s darováním spermatu nedodrží tato pravidla, bude muset čelit rizikům při NI.

  • Trvejte na výsledcích zdravotních testů, zejména těch na pohlavně přenosné choroby a genetická onemocnění
  • Trvejte na testování počtu spermií, motility a morfologickém testování plodnosti
  • ID Zkontrolujte, zda je váš dárce tím, za koho se vydává
  • Vždy informujte kamaráda o svých plánech a o tom, s kým jste se setkali
  • Nemějte nutkání připojit se k NI a nahlaste všechny neslušné členy

Výhody přirozené inseminace – NI

Někomu se může zdát přirozené oplodnění s realističtějším způsobem početí dítěte. Zdá se to trochu racionální jedincům, kterým vyhovuje představa sexu se svým dárcem spermatu, protože to nevyžaduje použití jehly nebo jiné nepřirozené lékařské techniky.

Někteří lidé mají pocit, že přirozená inseminace je výhodnější než umělá a je pozoruhodnější než umělá inseminace injekční stříkačkou. Případní dárci spermatu mohou tento argument použít k ospravedlnění podpory přirozené inseminace. Neexistují však žádné nezvratné důkazy, že styk je účinnější než domácí oplodnění injekční stříkačkou.

Ve skutečnosti našli někteří odborníci četné případy, kdy životaschopné ženy otěhotněly již po několika pokusech s domácí inseminací. Zdá se, že míra úspěšnosti je srovnatelná s NI, pokud se provádí s novými spermiemi v optimálních plodných dnech.

Přirozená inseminace (NI) – nevýhody

Každý náš čin má své důsledky, zvláště pokud to uděláme nedbale. Při příjmu dárcovského vajíčka existuje několik nevýhod použití přirozené inseminace. Tomu se budeme dále věnovat v této části článku:

#1. Právní ohled

Pokud využíváte dárce spermatu a vyvíjíte se prostřednictvím přirozené inseminace, bude dárce považován soudy za právního otce. Nezáleží na tom, zda jste single, partner nebo ve smluvním vztahu.

V důsledku toho trpí příjemce i dárce. Pro příjemce to znamená, že dárce spermatu může získat dítě do péče. Stejně jako pro dárce to znamená, že příjemce může žádat o výživné na dítě.

#2. Zdraví

Pokud je sperma darováno přirozenou inseminací nepřetržitě, znamená to, že dárci spermatu jsou vystaveni většímu riziku pohlavního onemocnění. Za zmínku také stojí, že testy STI nejsou vždy pozitivní, pokud je dárce v současné době v kontaktu s nemocí.

It’s A Wrap!

Po úspěšném přečtení tohoto článku „Co znamená ni v dárcovství spermií?“ Doufáme, že všichni dostanete odpověď na to, co znamená ni v dárcovství spermatu. Pokud se chcete dozvědět více o dárcovství spermatu, rádi byste se nejprve vrátili k definici. Zde je „Co je to darování spermatu?“