Co znamená HE podložka? Užitečné vysvětlení!

Co znamená HE podložka? Jedná se o vysoce účinnou pračku, která pere oblečení s výrazně sníženou hladinou vody & energie. Většina z nich používá spíše omílání než pohyb.

Většina z nich je také plněná zepředu s dvířky, která se otevírají dopředu, jako je tomu u tradiční sušičky. Jeho bubny se také otáčejí po vodorovné ose, která se během pracího cyklu otáčí.

HE pračky spotřebují pouze o čtyřicet procent méně vody v HE pracím cyklu, aby oblečení nesedělo nebo se nenamáčelo ve vaně s vodou. Pokud jde o hladinu vody uvnitř bubnu, zůstává pod rovinou dveří. Nízkoúrovňová voda se zavádí na začátku mycího cyklu. Přidejte další do pračky, aby oblečení absorbovalo vodu. Oblečení se nasytí, zatímco stroj detekuje konkrétní hladinu vody v bubnu.

Instalace

Nainstalujte pračku HE podobně, ať už jde o pračku HE s horním nebo předním plněním. Připravte vodovodní potrubí a nainstalujte, abyste vytvořili přípojky pro přívod vody a odtok. Tím se spotřebič vyrovná a poté jej zapojíte. Může být užitečné vědět, jak nainstalovat stohovatelnou pračku a sušičku.

Voda, kterou používá

Konvenční pračka spotřebuje pouze čtyřicet až čtyřicet sedm galonů vody na každý cyklus. Myčka HE spotřebuje na každý proces jedenáct až třicet dva galonů vody. To je již úspora energie, která odhaduje padesát až šedesát procent každé zátěže. Úspora energie, kterou přináší, je výsledkem snížené potřeby teplé vody.

Horizontální bubny v pračce HE jsou rychlejší než jakýkoli jiný stroj. V cyklu odstřeďování se z oblečení odsaje více vody. Kromě toho má oblečení méně vlhkosti ve srovnání s koncovým cyklem praní. Vyžaduje tak méně energie a času na sušení.

Kromě toho pračka HE používá 2 až 4 čisté máchání pro každý cyklus, čímž snižuje hladinu zbytků pracího prostředku na oblečení. Pomáhá zlepšit účinnost čištění, protože oblečení nesedí ve špinavé vodě. Navíc jeho otočný pohyb umožňuje oblečení dosáhnout volného oběhu. Nyní to vede k efektivnímu procesu čištění s menším opotřebením oděvů.

Tento pohyb je jemnější díky menšímu tahání látky a menšímu namáhání. Zvýšená cirkulace a převracení prádla v bubnu vyžaduje prací prostředek HE. Prací prostředek HE má méně pěn, které vyžadují méně vody k jejich opláchnutí.

Oprava & Údržba

Jde o to, že pračka HE vyžaduje více péče ve srovnání se základní pračkou. Spotřeba vody je nízká s nějakou pračkou, která řádně spláchne zbytky prádla a mýdla. To je, když zanechává vlhkost, která se hromadí v pračce a způsobuje plíseň. Nechte zásuvku a dvířka dávkovače HE otevřené, aby vnitřní buben a těsnění dvířek přesně vyschly. Spouštějte cyklus strojového čištění pračky HE častěji, abyste snížili růst bakterií. Je také nutné více čistit nebo udržovat podložky HE. Může být také dobré vědět, jak odstranit něco, co uvízlo v pračce.

Cena

Podložky HE jsou skutečně dražší, ale také se zvětšuje rozsah kapacit a velikostí podložek. V důsledku toho je pro spotřebitele snazší hledat správnou velikost potřebné sušičky a pračky.

Životnost

Pračka HE je také stejná jako tradiční pračka s životností deset až patnáct let. Vydrží déle, pokud jej nainstalujete na rovný povrch. Dávejte pozor, abyste ji nepřetížili a použijte vhodný mycí prostředek. Doporučuji, abyste si přečetli, jaká je životnost pračky.

FAQ, kde se dozvíte více

Je podložka HE významnější než běžná podložka?

Ano, protože bez míchadla v bubnu pojme až čtyřicet procent oblečení. Postup praní je k oblečení mnohem šetrnější. Ale pak to znamená, řekněme, že 45 procent také odstraní více nečistot z oblečení.

V tomto případě vyžaduje pračka HE více pracího prostředku pro důkladný a čistý proces pro extra velké a velké náplně HE.

Vyplatí se zvážit i kvalitu pracího prostředku. Pračka HE zatím poskytuje vynikající výsledky, pokud ji používáte správně. Pro úsporu vody a času používejte pouze málo pěnící a speciálně vyvinutý HE prací prostředek.

Proč je čisticí prostředek HE nezbytný?

HE pračka je větší, účinnější a inovativnější typ pračky. Tehdy se také výrazně zvyšuje role detergentu. Očekávejte nejlepší výsledky od HE praček s HE detergentem. Pomůže ušetřit vodu, energii a čas a zabrání tomu, aby pračka HE spouštěla ​​další máchací cykly.

Co když použijete mycí prostředek s vysokou pěnivostí?

HE pračka spotřebuje pouze méně vody, kde je také nutné použít HE prací prostředek. Funguje v podmínkách nízké hladiny vody. Po dokončení prvního máchacího cyklu stroj detekuje přebytečnou pěnu. Přidává tedy více cyklů máchání. Jiné detergenty také produkují více pěny, než je správné používat detergent s nízkou pěnivostí. Dopraní tak zabere jen dvacet pět minut.

It’s A Wrap!

Nyní se dozvíte, co znamená pračka HE, a existuje tolik značných výběrů, které lze nalézt v jejich významných velikostech a cenových bodech. Myčka HE je typická svou účinností, jak bylo slíbeno, že vyčistí i větší náplně s méně energie a vody. Stačí věnovat více údržby, která eliminuje tvorbu plísní a plísní. Buďte připraveni zaplatit více za prací prostředek HE, který nepění.