Co znamená EdL na pračce? 2 různé chybové kódy k vyzkoušení!

Víte, co znamená EdL na pračce? E:dL je jednoduše jedním z chybových kódů, které myčka sděluje uživateli a je třeba na něj odpovídajícím způsobem reagovat. Znamená to „Chyba zámku dveří“ a pokud narazíte na takový kód, pračka vám řekne, abyste znovu zkontrolovali spínače a zda jste správně zamkli dveře.

Vaše pračka může zobrazit mnoho kódů, a pokud nevíte, jak tyto kódy interpretovat, pravděpodobně vás bude pořádně bolet hlava z toho, co přesně musíte udělat, abyste chybu zastavili.

Musíte si však uvědomit, že tyto kódy se u jednotlivých výrobců liší. Může se také lišit, i když patří ke stejné značce, ale liší se modelem. Pro E:dL je to kód, který používá Speed ​​Queen Washer. Některé kódy lze opravit pomocí stejného řešení a některé jsou jedinečné. Tento článek se bude zabývat některými standardními chybovými kódy, které různí výrobci zobrazují, a jak lze tyto chyby opravit. Vážený příteli, nikdy nebudete litovat, že jste v tomto článku posouvali dolů.

Časté chybové kódy od různých výrobců praček

Pokud máte přístup k internetu, dobrá věc je, že můžete na pár kliknutí vyhledat cokoli, o čem se chcete dozvědět – dokonce i složité kódy. Ale samozřejmě chceme mít vždy jistotu, že? Při každém nákupu nového spotřebiče je součástí balení návod k použití. Tato kniha je významná a nesmíte ji ztratit. Musíte si uvědomit, že v této knize jsou legitimní pokyny, které musíte dodržovat, aby váš spotřebič správně fungoval. Tyto pokyny také zajistí dlouhou životnost vašeho spotřebiče.

Už jsme se dozvěděli, co znamená EdL na pračce. Ale stále existuje spousta těchto kódů, o kterých musíte vědět. Možná si budete chtít přečíst o chybových kódech pračky. V této části vám budou představeny nejběžnější chybové kódy, se kterými se můžete při používání pračky setkat, a jak je opravit.

Chybové kódy v pračce Whirlpool

Whirlpool má různé modely podložek. Jedním je Duet a druhým Calypso. Tyto dva vyjadřují chyby s různými kódy; tak se s každým musíte vypořádat jinak. S Whirlpool probereme dva nejběžnější principy.

#1.Duet a duet ht podložka

První kód je F/H, což znamená, že není detekována žádná voda, která vnikla do ostřikovače, nebo se také může stát, že není detekován vypínací tlak spínače. První věc, kterou musíte po tomto kódu udělat, je dvakrát stisknout tlačítko pro zrušení nebo pozastavení, abyste vymazali displej.

Buď v komponentě nemáte vodu, nebo tam je. Pokud neteče voda, musíte zkontrolovat, zda jsou hadice správně zapojeny, a zkontrolovat funkci vstupního ventilu.

Pokud je již v komponentu voda, musíte zkontrolovat činnost vypouštěcího čerpadla. Odsávání je u ostřikovačů velmi běžné, takže musíte také zajistit, aby žádné nebyly. Jedním z viníků je také únik. Proto se ujistěte, že všechny hadice jsou v dobrém stavu.

#2. Pračka Calypso

Běžným stavem, který se stává pokaždé, když myčku použijeme, je zaplavení. Kód pro záplavový stav s pračkou Calypso Whirlpool je „FL“. Tento kód se zobrazí, když pračku přeplníte. To znamená, že uvnitř vany je nadměrné množství vody, což způsobí zapadnutí proužku přeplnění. To také způsobí, že pračka každých deset sekund pípne jako varování. Je třeba poznamenat, že čerpadlo v režimu vypouštění je cyklováno po dobu třiceti sekund. Chcete-li vymazat displej pračky, musíte stisknout tlačítko stop nebo tlačítko zrušit.

Chybové kódy v pračce LG

Jeden ze standardních chybových kódů v pračce LG je „UE“, který je spouštěn několika faktory. Tento kód znamená, že došlo k chybě v rovnováze v pračce. Může to být tím, že náplň uvnitř je příliš nízká. také ať je pračka ve sklopené poloze. Také zkontrolujte, zda je prádlo v pračce rovnoměrně rozloženo. Tato se snadno opravuje a nevyžaduje vaši technickou znalost. Jednoduchým vyvážením zátěže pračky můžete tuto chybu vyřešit Ujistěte se také, že je podložka umístěna na rovném povrchu.

Dalším chybovým kódem, kterého se můžete při používání praček LG setkat, je „OE“, což znamená chybu v odtoku vaší pračky. Zobrazí se, pokud pračka není schopna vypustit vodu do deseti minut. Nejprve musíte zajistit, aby vypouštěcí hadice pračky nebyla zauzlená. Dále musíte zkontrolovat filtr, protože může být nutné jej vyčistit. Zkontrolujte také, zda není ucpaný kal. Tento problém s největší pravděpodobností vyřeší smíchání horké vody a octa a použití k čištění pračky.

Poslední slova

Na konci tohoto článku doufám, že jste se dozvěděli, co znamená EdL na pračce, a také jste si užili učení některých dalších kódů. Děkuji, že jste dočetli článek až do tohoto bodu. Váš čas a úsilí si velmi vážíme. Přátelé, přečtěte si související články; vědět, jak používat podložku a jak podložku vyrovnat.