Co umí difuzér vysoušeče vlasů? 3 úžasné způsoby použití!

Co dělá difuzér vysoušeče vlasů? Rozptyluje horký vzduch v jemných a drobných bublinkách, které se rozpadají a splývají s vlasy. Tento proces rozvádí teplo rovnoměrně přes každý pramen vlasů, aby schly mnohem rychleji bez poškození nebo lámání. Nastavte difuzér na nízkou teplotu, abyste zabránili krepatění kudrlin a rychlejšímu vysychání. Použijte difuzér, abyste dosáhli skvělých kadeří a předešli dalšímu poškození. Postupujte podle několika jednoduchých kroků, jako je sprcha a hydratace vlasů, až nakonec použijete difuzér k baňkování kolem vlasů.

Různá provedení difuzorů

Existuje mnoho designů difuzorů, ze kterých si můžete vybrat, které slouží jejich jedinečným účelům. prstový difuzér. Každý z nich nadzvedne vlasy, dodají vlasům objem a objem. Nastavte difuzér vysoušeče vlasů na nízkou teplotu a rychlost. Jinak to nebude fungovat a způsobí pouze další přehřátí fénu.

Aplikace difuzéru vysoušeče vlasů

Vysušte kudrnaté vlasy pomocí difuzéru na vysoušeč vlasů, protože pokud použijete konvenční vysoušeč vlasů, přinese pouze vysoké a přímé teplo. Vybrané nástavce umožňují vzduchu volně cirkulovat přes kadeře než na ně. Obdobného efektu je dosaženo při sušení na vzduchu bez rizika ovlivnění chemických vazeb. Vybrané tyčinky oddělují prameny vlasů a dodávají jim větší objem a nadzvednutí. Sušení vlasů se prodlouží použitím nástavce difuzéru. Pak ale budete mít jistotu, že lokny a vlasy budou s difuzérem v bezpečí před přímým teplem.

Způsoby použití difuzéru vysoušeče vlasů

Níže jsou uvedeny tři způsoby použití difuzéru vysoušeče vlasů. Takže, co dělá difuzér vysoušeče vlasů?

#1. Účes

Po umytí vlasy osušte tak, že je otočíte vzhůru nohama. Jemně zatřeste hlavou tam a zpět. Kadeře & vlny se přirozeně tvarují. Vymáčkněte a poté z ní natřete další vodu. Nikdy jej však netřete ručníkem. Raději si vlasy vyčešte hřebenem se širokými zuby. Další postup je stejný jako při sušení vlasů pomocí difuzéru. Sepněte vlasy u kořínků a vysušte je pod úhlem, který zvětší objem vlasů. Může být užitečné přečíst si, jak natáčet vlasy fénem.

#2. Posílení vlasů

K narovnání vlasů použijte difuzér na vysoušeč vlasů, ale začněte s mokrými vlasy. Použijte volumizér, aby vaše vlasy dosáhly v procesu difuze více těla. Použijte tepelnou ochranu, abyste dále snížili poškození vlasů kvůli používání vysoušeče vlasů. Když chcete dosáhnout kudrnatého vzhledu, použijte pěnu. Nadzvedněte vlasové kořínky a vymačkejte je nahoru do difuzéru fénu.

Pokračujte v procesu, dokud vlasy zcela neuschnou. Nadchněte se pro dosažení kudrnatého nebo vlnitého vzhledu. Použijte fixační přípravek, který udrží účes nedotčený.

#3. Sušení vlasů

Umyjte si vlasy šamponem & kondicionér. Pokud chcete, použijte při čištění vlasů olej. Osušte ji ručníkem a poté jemným poklepáváním. Poté to zmáčkněte. Vlasy nežmýkejte ani nekruťte ručníkem, protože to poskytuje pouze poškozené a kudrnaté vlasy. U vlnitých vlasů se tomuto kroku vyhněte, protože není vhodný pro účes. Místo toho použijte bezoplachový kondicionér, který vlasy zvlhčí. Navíc pomáhá v celém procesu difuze. Používejte stylingové mléko, protože také funguje. Ještě lépe, použijte pěnu nebo pěnu, která dosáhne podobných výsledků.

Připevněte difuzér k fénu. Nastavte jej na střední nebo nízkou teplotu.

Vysušte si vlasy poté, co nakloníte hlavu z jedné strany na druhou. Sušení pokračuje až ke kořínkům po krouživém pohybu. Hroty difuzéru posilují kudrlinky a objem vlasů. Nikdy se nedotýkejte vlasů rukama během procesu sušení, abyste pokračovali v přirozeném stylu.

Pokračujte v tom krouživými pohyby, dokud se nedotknete konečků vlasů. Pro přirozeně kudrnaté vlasy zastavte u jejich nejhlubších kořínků. Rozhodněte se, který z nich je pro vaše vlasy vhodnější. Jakmile si vlasy vysušíte, použijte vlasové přípravky nebo lak na vlasy, abyste udrželi tvar kadeří po celý den. Udělejte to, abyste snížili poškození vlasů způsobené teplem v sušičce. Abyste tomu lépe porozuměli, doporučuji vám přečíst si o tom, jak používat difuzér vysoušeče vlasů.

Nejprodávanější výběr difuzérů pro vysoušeče vlasů

Níže jsou uvedeny některé z nejprodávanějších difuzérů pro vysoušeče vlasů, které najdete na trhu.

#1. Alyon

Tento difuzér světla nabízí 2 úrovně nastavení teploty, které zůstávají na hlavě chladné, zvláště pokud máte dlouhé zámky. Je také vybaven koncentrační tryskou, aby se zabránilo horkým místům v blízkosti foukaného vzduchu.

#2. Parlux záloha a alyon

Tento typ vlasového difuzéru je vhodný pro profesionály v salonu, protože je vybaven pokročilým motorem s nižší spotřebou než jiné modely. Má tři nástavce, které vytvářejí vlny a lokny, jeden pro styling a difuzi vlasů.

#3. Mermade

Tento typ difuzéru pro vysoušeč vlasů se ukázal jako lehký a užitečný pro všeobecné účely. Vytvořte kudrnaté nebo objemové účesy bez poškození pramenů. Disponuje vypínačem, který nezabírá více místa. Může být také dobrý nápad znát nejlepšího průvodce revizí kartáčů fénu.

It’s A Wrap!

Nyní se dozvíte, co dělá difuzér vysoušeče vlasů, včetně jeho různých designů, které najdete na trhu. Navíc existuje několik značek, pro které se můžete rozhodnout, když se rozhodnete koupit si nějakou pro sebe. Tři způsoby použití difuzérů vysoušečů vlasů jsou také zmíněny pro narovnávání vlasů, sušení vlasů a styling vlasů. Děkujeme za zastavení!