Co si vzít na svatební noc: Tipy pro nevěsty

Může být skličující nevědět, co si vzít na svatební noc, proto si přečtěte tyto tipy. Budeme také mluvit o výběru nejlepší barvy, kterou si obléknete první noc po svatbě.

Doufáme, že na konci tohoto čtení budete v tuto speciální noc sebevědomější a nadšenější. Pokud ale máte i vy nějaké starosti se samotnými svatebními šaty, klidně si na našem blogu projděte různé návody.

Například dosáhněte nejlepšího střihu tím, že budete vědět, jak měřit svatební šaty.

Co si mám vzít na svatební noc?

Pro nervózní nevěstu

  • Košilka a šortky se špagetovými ramínky
  • Noční košile

Je úplně v pořádku cítit se první svatební noc nervózní. To neznamená, že jste nejistí, ale můžete se cítit sebevědoměji a méně stydlivě, když si obléknete něco, v čem je vám pohodlnější.

Na svatební noc můžete nosit košilku v kombinaci s šortkami nebo noční košilí a stále se budete cítit sexy a sebevědomě. Klíčem je výběr romantické barvy a luxusní látky, jako je satén, aby vyzařovala sexy atmosféra.

Muži obvykle považují noční košile za lákavé, pokud chcete něco, co ocení i váš manžel. I když je každý člověk jiný, pamatujte, že může být sexy najít svou drahou polovičku na sobě něco, co uvidíte jen vy, i když to znamená koketní noční košili.

Něco lichotivého

  • body
  • Medvídci
  • Bralettes

Pro nevěstu, která je ochotnější zkusit něco pikantnějšího než košilku nebo noční košili, je třeba zvážit různé spodní prádlo. I když je nosíte poprvé, zaručeně vám budou lichotit, pokud si vyberete ten, který nejlépe doplní váš typ postavy.

Některé příklady lichotivých typů spodního prádla jsou body, medvídci a bralette. Na výběr jsou různé styly a designy, takže se ujistěte, že si pořídíte něco, co vám pomůže chlubit se vašimi nejlepšími přednostmi před vaším boo.

Můžete se také rozhodnout pro styly, které křičí sexy, ale tajemně. Mohou mít průhledné, průhledné nebo krajkové části, takže zbyde něco pro představivost.

Pokud je jednodílné spodní prádlo příliš nepohodlné nebo se vám zdá nelichotivé pro váš typ postavy, zvažte dvoudílný oděv složený z bralette a spodního prádla, jako jsou hedvábí nebo krajkové šortky.

Pro odvážnou nevěstu

  • Bustiers
  • korzety
  • Kůže
  • Postroje
  • Popruhy

Existuje řada intimních oděvů, které byly dříve neobvyklé, ale dnes se staly populárnějšími. Pokud stále nechápete, co to je, vzpomeňte si na knihu 50 odstínů šedi.

Nyní, když víte, o čem mluvíme, zvažte různé doplňky, které můžete přidat do svého spodního prádla. Každý pár se samozřejmě liší svými preferencemi a tím, co je vzrušuje, ale i těm, kteří nechtějí 50 Shades jít naplno, jsou ramínka a prsatá žhavá.

Jakou barvu byste si měli vzít na svatební noc?

Tón pleti

Zvažte barvu spodního prádla nebo nočního prádla, která dobře doplní váš přirozený tón pleti. V opačném případě může vypadat nelichotivě, protože příliš splyne s vaší pletí nebo nezvýrazní vaši přirozenou záři.

Pokud je vaše pleť světlá, zvolte pastelové barvy, jako je růžová a pudrově modrá. Naopak ti se středním odstínem pleti mohou nosit o něco tmavší odstíny.

Možná se vám bude líbit kontrast ve světlých barvách, pokud máte tmavou pleť, protože nechcete něco tak tmavého nebo nechcete, aby vynikl váš přirozený tón.

Barva očí

Dalším užitečným tipem, jak získat tu nejlepší barvu spodního prádla pro svatební noc, je použít barvu očí jako vodítko. Například hnědooké ženy vypadají skvěle v tmavých barvách a aktech, jako je hnědá a příbuzné odstíny.

Ti s modrýma očima se mohou také rozhodnout pro odstíny modré a další chladné tóny. Stejné pravidlo do jisté míry platí pro zelenooké ženy, které budou vypadat skvěle v zelené a příbuzných barvách.

Barva vlasů

Nakonec zvažte barvu nebo odstín svých vlasů při výběru barvy, kterou si o svatební noci obléknete. Brunetky budou vypadat dobře v zemitých tónech a výrazných odstínech, zatímco blondýnky mohou vyzkoušet pastelové odstíny modré, fialové, zelené až růžové.

Zrzky mohou vyzkoušet výrazné barvy modré, červené a zelené. Zvažte jakoukoli barvu, která vám pomůže zvýraznit vlasy, protože je to nepochybně jedna z nejvíce sexy částí těla.

Nosíte na svatební noc bílé spodní prádlo?

Na svatební noc můžete nosit bílé spodní prádlo, protože je to barva, která uniká nevinnosti a jemnosti, což může být na svatební noci lákavé.

Pokud nechcete nosit bílou, zde jsou dvě další běžné barvy spodního prádla pro srovnání a co mohou evokovat:

Červené spodní prádlo

Když přemýšlíme o romantické a sexy, červená je obvykle první barvou, která nás napadne. To je důvod, proč má smysl, aby to byla barva vašeho spodního prádla o svatební noci.

Černé spodní prádlo

Pokud chcete vypadat sebevědomě a sofistikovaně, můžete zvážit černé spodní prádlo. Srší z něj síla a tajemnost a některé nevěsty dokonce nosí černé svatební šaty.

Přečtěte si, co znamenají černé svatební šaty, abyste se o této barvě dozvěděli více.

Závěr

Byl tento článek užitečný? Prošli jsme nápady, co si vzít na svatební noc, včetně možností pro každou ženu.

Na výběr máte košilky, noční košile, body, dvoudílné spodní prádlo, medvídky nebo dokonce korzety a prsatá. Celkově si vyberte něco, v čem se budete cítit sebevědomě a pohodlně a odrazí se to na vaší přitažlivosti.