Co si obléct na venkovskou svatbu: svatební oblečení

Mnohem lépe pochopíte, co si obléknout na venkovskou elegantní svatbu, když definujeme nejlepší oblečení pro muže a ženy na svatbě. Definujeme také dress code country chic pro svatby a očekávané oblečení pro jiná místa, která mohou chtít venkovskou chic svatbu.

A pro další průvodce rustikálním a venkovním svatebním oblečením si můžete procházet náš blog a znát očekávaný dress code pro hosty. Mohlo by vás například zajímat, co si obléct na farmářskou svatbu.

Přesně to, co si obléknout na venkovskou elegantní svatbu jako host

Oblečení mužského svatebního hosta

Rustikální svatby a svatby pod širým nebem si mohou vyžádat svatební dress code ve stylu country šik. A pro muže, kteří se účastní těchto akcí, lze typ oblečení, který můžete nosit, definovat jako rustikální, ale elegantní.

Na svatbu ve stodole s country chic dress code si můžete obléknout perfektně padnoucí košili na knoflíky s kalhotami a botami. Pokud je obzvlášť chladno, můžete přidat bundu v barvách inspirovaných svatebním tématem.

Výraz šik znamená, že chcete vypadat sofistikovaně, ale ne přehnaně. A protože je to venkovská svatba, můžete zvážit hnědé, zelené, šedé a další „přirozené“ barvy.

Oblečení pro svatební hosty

Oblečení vhodné na venkovské svatby, zejména s country chic dress code pro ženy, by mělo být stylové, ale pohodlné do venkovního nebo venkovského prostředí. Myslete na rustikální svatební oblečení, ale s určitou elegancí.

Co si vzít na sebe nebo jak se obléknout na venkovskou chic svatbu jako žena? Můžete zvážit midi šaty s kozačkami nebo partnerské květinové šaty ke kolenům s hnědým nebo neutrálním kardiganem s plochými nebo elegantními sandály.

Na venkovskou svatbu se také nemusíte oblékat. Pokud máte stylovou, ale poloformální halenku, můžete ji kombinovat s kalhotami a dalšími outfity, které se budou hodit na rustikální a venkovské svatby, pokud si je upravíte.

Co je to country elegantní oblečení?

Venkovský styl svatebního oblečení znamená oblečení, které obvykle nosíte na venkovní, venkovskou nebo rustikální svatbu, ale je stylové. Chcete vypadat sofistikovaně, ale přesto se hodí pro venkovní svatbu.

Zvažte například, jaké oblečení si vezmete na venkovskou svatbu. Zahrnují zemité tóny a látky jako bavlna a kůže.

Ale protože je to šik, můžete k tomu, co si vezmete na svatbu, přidat blejzr a další moderní prvky. Zvažte kostkované sako přes tunikovou halenku pro ženy nebo košili s knoflíky, vestu, hnědé sako a tmavé džíny pro muže, abyste získali nápady.

Co nosíte na venkovské svatbě jako host?

Účast na rustikální nebo venkovní svatbu, musíte vědět, co můžete očekávat od země svatební oblečení. Dva styly, které se u tohoto typu svatby často vyskytují, jsou kovbojský nebo západní styl a anglický venkovský styl.

Oblečky pro western country

Pokud venkovská svatba vyžaduje pro hosty kovbojský západní styl, můžete si představit oblečení spojené s kovbojským kloboukem, kovbojskými botami nebo dokonce kovbojským páskem. Ženy mohou nosit splývavé krajkové šaty v kombinaci s těmito doplňky, zatímco muži mohou oblékat džíny a košili s knoflíky těmito kovbojskými doplňky.

Ale samozřejmě nemusíte všechny tyto prvky začlenit do svého oblečení, protože je to stále svatba. Místo toho si vyberte jeden kovbojský doplněk, abyste vytvořili západní styl pro svůj venkovský svatební oděv.

Můžete také nosit kostkované vzory, neutrální barvy, džínovinu, prvky s třásněmi a kožené prvky, abyste na venkovské svatbě dosáhli západního stylu. Ale samozřejmě se ujistěte, že je stále poloformální, protože nechcete na svatbě vypadat příliš neformálně.

Přečtěte si, co si obléknout na západní svatbu, pokud se chcete dozvědět více o tomto tématu a očekávaných outfitech.

Anglické country oblečení

Dalším stylem oblečení pro venkovský svatební styl je anglický venkov. Už ze samotného názvu jsou to, co obvykle nosí angličtí krajané.

Myslete na splývavé siluety a lehké látky, které vám pomohou vytvořit svatební oděv s tímto tématem. Len a bavlna jsou vynikající volbou oblečení pro pohodlí a dodržování tématu.

Tento typ oděvu lze také definovat jako elegantní oblečení na venkovskou svatbu. Zkuste například tmavé barvy jako hnědá a kaštanová a vzory jako houndstooth, argyle a rybí kost pro mužské a ženské svatební oblečení.

Co bych si měl vzít na elegantní venkovskou svatbu?

Venkovská elegantní svatba může odkazovat na elegantní venkovskou svatbu. Myslete proto na sofistikované a noblesní oblečení, které by se na venkovské místo svatby ještě hodilo.

Nemusíte nosit oblečení, které vidíte na akcích s black tie. Místo toho však ve svém outfitu kombinujte rustikální prvky a moderní prvky.

Noste například přírodní látky a vzory ve venkovských a rustikálních barvách, ale kombinujte je s elegantními doplňky. Představte si kostkovaný oblek s khaki pro mužské hosty nebo květinové pouzdrové šaty a kotníkové boty pro ženy.

Závěr

A to je vše! Právě jste se dozvěděli, co si obléknout na venkovskou elegantní svatbu, kterou charakterizuje rustikální, ale elegantní oblečení.

Neznamená to, že budete neformální nebo formální, ale najděte střední cestu mezi sofistikovaným a country. Můžete zvážit zemité barvy a přírodní látky nebo dokonce začlenit do svého poloformálního oděvu venkovské prvky, jako jsou kovbojské doplňky.