Co si obléct na svatbu ve Vegas: Nápady na oblečení

Můžete se dozvědět, co nosit na svatbu ve Vegas v závislosti na typu svatby a aktuální sezóně. Dáme vám nějaké nápady na oblečení a zároveň probereme některá očekávání ohledně svatby ve Vegas.

Neváhejte a prohlédněte si náš blog, kde najdete další průvodce etiketou svatebního oblečení. Mohlo by vás například zajímat, co si vzít na halloweenskou svatbu.

Co si obléknout na svatbu ve Vegas jako host

Jaký je typ svatby?

Většina svateb ve Vegas se koná v kapli, takže se ujistěte, že na sobě nemáte nic příliš hlasitého nebo neformálního. Pro jistotu zkontrolujte dress code uvedený párem.

Můžete také zvážit, zda se svatba bude řídit tématem. Například je běžné, že svatby ve Vegas mají retro téma, takže hosté mohou zvážit i vintage oblečení.

Ale podobně jako na jiných svatbách, nezapomeňte stylizovat své oblečení tak, abyste neohromili nevěstu nebo ženicha. I když je pravda, že svatba ve Vegas je obvykle netradiční a pravděpodobně volnější s oblečením, které nemůžete nosit, je běžnou etiketou oblékat se jako svatební host uctivě.

Zde je to, co si obléknout na svatbu v kostele, pokud se nějaké zúčastníte.

Jaké je období?

Po určení dress code a obecného tématu svatby ve Vegas zvažte při výběru oblečení čas a roční období svatebního dne. Například chcete mít dostatečné zakrytí během chladného počasí nebo něco prodyšného pod sluncem.

Můžete také zvážit čas svatby, protože klima Vegas může být v noci chladné, ale ve dne horké. Pokud se očekává, že svatba bude pokračovat až do západu slunce, nezapomeňte si vzít přikrývku, například sako.

Pamatujte, že barva vašeho oblečení může také ovlivnit vaše celkové pohodlí. Například tmavší barvy budou vždy vhodnější pro noc a světlejší barvy budou pohodlnější během dne.

Co nosíte na zimní svatbu v Las Vegas?

Při rozhodování o tom, co si obléknout na zimní svatbu v Las Vegas, se prosím řiďte kódem oblékání na pozvánce nebo na svatebních webových stránkách snoubenců. A i když to nemusí být zmíněno, předpokládejte, že na svatbu ve Vegas budete stále uplatňovat nějakou běžnou etiketu svatebního oblečení.

Jak již bylo řečeno, zimní svatba ve Vegas, která se nachází v poušti, může být velmi chladná, zvláště pokud je po západu slunce. Takže chlapi mohou uvažovat o celém obleku, zatímco ženy si mohou k šatům nebo sukni přidat punčochové kalhoty.

Teplota by měla být na denní zimní svatbu ve Vegas stále docela příjemná, takže oblékání je jednodušší. Vyberte si lehké bundy nebo kabáty, ale pokud je akce až do noci, vezměte si s sebou nějaké vrstvy navíc.

Je svatba ve Vegas nevkusná?

Svatby ve Vegas jsou často stereotypně považovány za nevkusné kvůli jejich jedinečnému pojetí této obvykle formální a slavnostní příležitosti. Když se řekne svatba ve Vegas, vybaví se mu úředník oblečený jako Elvis nebo bláznivé místo jako před horskou dráhou.

Ve Vegas je však mnoho míst, kde je možná luxusní nebo noblesní svatba, pokud máte rozpočet. Kromě toho buďte realističtí ve svých očekáváních ohledně svateb konaných v kasinu nebo samostatné svatební kapli ve srovnání se svatbou v pětihvězdičkovém hotelu.

Z toho plyne, že svatba ve Vegas může být nevkusná, ale je také možné uspořádat elegantní svatbu v Las Vegas. Můžete vyzkoušet intimní svatební kaple bez kostýmů, plážová letoviska nebo dokonce luxusní hotely, pokud chcete něco velkolepého.

Co potřebuji na svatbu ve Vegas?

Zde je návod, jak požádat o povolení k manželství v Las Vegas:

  • Před čímkoli jiným se ujistěte, že vám a vašemu budoucímu manželovi je alespoň 18 let a nemáte žádné doklady o jménu a věku
  • Navštivte osobně úředníka v Las Vegas Marriage License Bureau nebo se podívejte, jak projít online procesem předběžné žádosti o manželství, abyste ušetřili čas
  • Proveďte prosím průzkum ohledně požadavků a poplatků, protože v tuto chvíli může dojít ke změnám nebo dalším informacím
  • Uvažujte o včasné rezervaci obřadu, abyste se vyhnuli stresu a potenciálně ušetřili na výdajích

Můžete prostě vejít do kaple ve Vegas a oženit se?

Je možné jen tak vejít do kaple ve Vegas a oženit se. Abyste se však vyhnuli případným potížím, naplánujte si to předem a rozhodněte se pro kapli pro vaši svatbu.

Zkontrolujte, zda přijímají hosty a zda si můžete zarezervovat datum, které chcete. Pandemie by mohla ovlivnit i další úvahy týkající se svateb bez doprovodu.

Kromě toho se můžete také oženit a získat oddací list ve stejný den ve Vegas. Jen se ujistěte, že znáte požadavky na povolení k uzavření manželství.

Proč je svatba ve Vegas tak snadná?

Ve srovnání s jinými místy je ve Vegas snadné získat povolení k sňatku, protože zákonodárci to považovali za způsob, jak podpořit cestovní ruch. Navíc zde není žádná čekací doba, takže lidem, kteří se chtějí rychle oženit, se svatby ve Vegas hodí.

Závěr

A to je vše! Právě jsme diskutovali o tom, co si obléknout na svatbu ve Vegas, kde musíte zvážit dress code, typ svatby a roční období.

Některé svatby ve Vegas jsou opravdu nevkusné, takže oblečení může být také pobuřující. Zkontrolujte si však svou pozvánku, abyste se ujistili, že to, co budete mít na sobě, je něco, co by pár schválil.