Co si obléct na svatbu v kempu: Nejlepší oblečení

Zvažte tři faktory ohledně toho, co si obléct na svatbu v kempu, abyste se ujistili, že se budete cítit pohodlně, ale budete se na danou událost hodit. Stále více a více párů se chystá na svá svatební místa, včetně objevování venku, doslova.

A protože svatby v kempu se často konají v létě, klidně si přečtěte, co si vzít na letní svatbu také. Roční období se totiž liší teplotou a živly, se kterými se můžete venku setkat, takže i na svatbu se musíte vhodně obléknout.

Co nosíte na svatbu v kempu?

Komfort

Při sestavování oblečení pro svatbu v kempu je prvním faktorem, který je třeba zvážit, pohodlí. Stejně jako na jiných venkovních svatbách budete více vystaveni povětrnostním vlivům, takže se podle toho musíte obléknout.

Pamatujte však, že se účastníte svatby a musíte zůstat formální až poloformální, pokud pozvánka neuvádí, že je přijímáno neformální oblečení. Pro začátek se ženy mohou rozhodnout pro prodyšné šaty vyrobené z bavlny nebo hedvábí a mužští hosté mohou nosit stejné materiály jako košile s knoflíkem a vyhnout se polyesteru a nylonu.

Další možností pro muže je prádlo ve světlých barvách spíše než tmavé na kabáty a vesty, aby se zabránilo zadržování tepla. A v závislosti na dress code mohou hosté také zvolit poloformální oblečení, jako jsou kratší šaty a ztráta kravaty pro větší pohodlí, zvláště pokud je léto v kempu.

Mobilita

Délka šatů a sukní hostům na svatbě v kempu nepomáhá jen v horkém počasí. Usnadní také pohyb po kempu bez rizika zachycení lemu o různé prvky.

Svatby v kempu budou znamenat, že budete vystaveni rostlinám, zejména při pohybu, takže se chcete vyhnout zdlouhavým outfitům. Pokud jde o boty, chcete také něco, co vám zajistí pohodlí na přírodní podlaze kempu.

Mužští hosté si mohou vybrat espadrilky nebo pohodlné mokasíny, pokud je akce formálnější. Na druhou stranu, ženy mohou vynechat podpatky a rozhodnout se pro elegantní byty, nebo pokud chtějí převýšení, klínové typy jsou lepší než typy na jehlách.

Přečtěte si, jak nosit ploché boty na svatbu, kde najdete další tipy.

Ochrana

Nyní, když máte na mysli oblečení pro svatbu v kempu, dalším krokem je přidání doplňků nebo prvků k vašemu oblečení pro větší ochranu venku. Pro začátek si mužští hosté mohou přinést sako a ženy svetr, zábal nebo šál pro dodatečnou ochranu před sluncem nebo vánkem.

Můžete si také vzít pohodlnější boty na převlečení po obřadu. Klobouky a stínidla by také měly být přijatelné na většině svateb v kempu kvůli UV ochraně.

Pak si prosím vezměte tašku, která se pohodlně nosí, ale má kapsu, kam si pro každý případ můžete vložit léky na alergii. A nakonec si s sebou v tašce vezměte opalovací krém a repelent proti hmyzu, abyste je mohli znovu aplikovat podle potřeby po celý den.

Jaký je dress code na svatbu v kempu?

Podívejte se na pozvánku na svatbu v kempu, abyste věděli, jaký dress code pár chce. Ale kvůli umístění se svatby v kempu často řídí poloformálním až neformálním dress codem.

Páry, které mají svatby v kempu, chtějí obvykle uvolněnější oslavu, což znamená, že je nepravděpodobné, že to bude black-tie událost. To je důvod, proč pohodlí, mobilita a ochrana jsou tři prvky, které musíte vzít v úvahu při sestavování oblečení jako host na svatbu v kempu.

To však neznamená, že musíte jít úplně ležérně a nosit oblečení na cvičení, košile s grafikou, roztrhané džíny nebo odhalující oblečení. Stále můžete zachovat formálnost jako svatební host a přitom zůstat vhodný pro kemp.

Je v pořádku nosit džíny na svatbu venku?

Zeptejte se páru nebo nejlepšího muže nebo družičky, zda jsou na venkovní svatbě povoleny džíny. Obvykle džínovina není ideální pro svatby, ale venkovní svatby jsou obvykle neformální nebo rustikální.

Na některých venkovních svatbách jsou džíny v pořádku, pokud jsou obyčejné. Nouzové, roztrhané džíny s poutavými detaily lze považovat za nevkusné, protože přitahují pozornost.

Jakmile dostanete signál, že džíny jsou v pořádku, rozhodněte se pro klasické černé nebo modré džíny, protože mají tendenci vypadat jako společenské kalhoty. Získáte venkovní ochranu a přitom budete jako svatební host vypadat vhodně.

Mohou si ženy vzít kalhoty na venkovní svatbu? Můžete se podívat, jak nosit kalhoty na svatbu, protože kalhoty mohou být pro venkovní svatbu pohodlnější než sukně a šaty.

Co nosíte na neformální svatbu venku?

Protože svatby v kempu budou pravděpodobně neformální, vyzkoušejte tyto oblečení:

 • Sundresy
 • Splývavé midi šaty
 • Khaki kalhoty
 • Košile s límečkem
 • Sportovní bunda
 • kombinéza
 • Chinos
 • Vesta
 • Obyčejné džíny
 • Mokasíny
 • Espadrilky
 • Obléklé sandály

Závěr

A to je vše! Tento článek hovořil o tom, co si vzít na svatbu v kempu, která je často poloformální na neformální událost.

Jak již bylo řečeno, pohodlí, mobilita a ochrana jsou tři prvky, které musíte začlenit do svého oblečení. Takže se rozhodněte pro prodyšné šaty, světlé košile, pohodlné boty a vezměte si s sebou doplněk na pokrytí, jako je účast na jiných venkovních svatbách.

Nezapomeňte však zachovat určitou formálnost a skromnost, takže všechny oči jsou upřeny na pár. A když máte pochybnosti, zeptejte se jich sami na vhodné oblečení.