Co si obléct na rustikální svatbu: Nápady na oblečení pro hosty

Pokud nevíte, co si vzít na rustikální svatbu, zvažte tyto nápady na oblečení pro svatební hosty. Zahrnuli jsme také co dělat a co ne oblékat pro rustikální svatební téma.

A zatímco téma svatby ve stodole není vždy považováno za rustikální a naopak, tyto oděvy jsou použitelné i pro taková místa. Neváhejte a přečtěte si, co si obléct na boho svatbu, protože boho téma může někdy ovlivnit rustikální svatbu.

Jak se obléknout na rustikální svatbu?

Svatební outfit každého hosta by se především měl řídit dress codem svatby. Můžete také použít místo, čas a roční období rustikální svatby, abyste věděli, jaké kusy oblečení budou pohodlné a vhodné.

Rustikální dámské oblečení pro svatební hosty

Většina rustikálních svateb je semi-formálních, což znamená, že se musíte vyhnout neformálnímu oblečení navzdory tématu. Ženy například nesmí nosit džínové šortky, trička nebo žabky, i když jim celý oděv připadá „rustikální“.

Můžete také zvážit sezónu, kdy rustikální svatby vypadají vhodnější během podzimu. Ženy se mohou rozhodnout pro midi nebo maxi šaty v přirozených podzimních barvách, jako je zelená, červená a hnědá.

Čas a místo konání rustikální svatby by vám také měly pomoci určit, co by bylo vhodné. Například ženy mohou nosit kimono s dlouhou sukní, pokud je to večer venku, aby se připravily na potenciálně chladné podmínky.

Co se týče obuvi, co se vám vybaví, když se řekne rustikální? Místo třpytivých a flitrových lodiček zvažte kotníkové kožené boty nebo páskové sandály, které jsou „přírodnější“ a rustikální.

Rustikální mužské oblečení pro svatební hosty

Pánské oblečení na rustikální svatbu by mělo být také ovlivněno přírodou. Rustikální motiv využívá hluboké a přirozené barvy, což znamená, že je můžete použít jako primární barvu vašeho outfitu.

Zkontrolujte svatební kód, místo a čas, abyste věděli, zda se musíte obléknout nahoru nebo dolů. Dokonce je to rustikální svatba; pár může stále vyžadovat formální oblečení pro své hosty.

Muži proto mohou nosit tmavě zelené třídílné obleky na formální, rustikální svatbu, jednoduchou hnědou košili s dlouhým rukávem k něčemu poloformálnímu nebo tmavě šedé sako k hnědým společenským kalhotám k něčemu ležérnějšímu.

Do svých outfitů můžete zakomponovat i přírodní prvky, jako je vlněná kravata nebo kostkovaný motýlek. Kožená obuv je také dostatečně formální pro záležitost, ale ujistěte se, že vaše boty budou pohodlné vzhledem k rustikálnímu svatebnímu místu.

A samozřejmě se poraďte s ošetřovatelem, abyste se ujistili, že na sobě nemáte oblečení podobné jim. Totéž platí pro svatební hosty, kteří by se neměli sladit s oblečením družiček.

Co si obléct na rustikální venkovní svatbu?

Při rozhodování o rustikálním oblečení pro venkovní svatbu by nemělo pouze doplňovat rustikální svatební téma. Oblečení by také mělo být pohodlné a bezpečné pro venkovní prostředí.

Vyberte si například přírodní látky, jako je bavlna, protože to není vhodné pouze pro rustikální materiál vyrobený z přírodních vláken. Bavlna je také prodyšná pro pohodlí, zejména na odpolední svatbě venku.

Poté navrstvěte oblečení, abyste zajistili teplo, které můžete potřebovat, pokud je chladnější prostředí. Kombinujte různé barvy hnědé nebo vzory jako pléd, aby se hodily k rustikální svatbě.

A vaše obuv by se samozřejmě neměla potopit nebo sklouznout na venkovním rustikálním svatebním místě. Místo toho vyzkoušejte tento návod, co si vzít na svatbu v kempu, protože tábory jsou často vybírány pro rustikální a boho svatební témata.

Co nosí matka nevěsty na rustikální svatbu?

Jako matka nevěsty byste měla nosit něco, co vypadá slušně a noblesně. Ale protože se účastníte rustikální svatby, zvažte barvy v přírodě jako inspiraci pro váš outfit.

Myslete na různé odstíny hnědé nebo zelené a můžete je doplnit i tkanými šperky a vzorovanými látkami. Maxi šaty v kombinaci s šátkem a sponou pro rovnováhu mezi sofistikovaným a formálním jsou oblíbené mezi svatebními matkami.

Můžete se také rozhodnout pro halenku s lucernovými rukávy se sukní po kotníky nebo rovnými kalhotami. A když si nejste jisti, zeptejte se své dcery, protože vám možná také naplánovala schůzku se svým krejčím.

Jakou barvu si můžete obléknout na rustikální svatbu?

Při představě rustikální svatby vás napadnou přírodní barvy a barvy podzimu. Svatební hosté mohou pro své oblečení zvážit paletu červené, hnědé a zelené.

Klíčem je výběr tmavších odstínů, protože světlé tóny se k rustikálnímu tématu nehodí. Pak samozřejmě musíte dodržovat etiketu aplikovanou na barvy, které můžete na svatbu nosit.

Vyhněte se bílé, protože je to barva vyhrazená pro nevěstu. Neměli byste také nosit stejnou barvu jako na svatební hostině a ujistěte se, že jakákoli barva, kterou si vyberete, není interpretována negativně kulturou páru.

Závěr

Pomohl vám tento průvodce oblečením? Právě jsme se naučili, co si obléknout na rustikální svatbu, skládající se z přírodních látek, barev vyskytujících se v přírodě a jakéhokoli oděvu, který se hodí k dress code, tématu a místu rustikální svatby.

Nakonec se podívejte na svatební pozvánky, kde najdete podrobnosti o tom, co by měli hosté nosit. Samozřejmě můžete také požádat kohokoli ze svatebčanů, aby věděl, co můžete nosit.