Co si obléct na Halloweenskou svatbu: Nápady na oblečení

Je snadné vědět, co si obléknout na halloweenskou svatbu, když zvážíte dress code. Tímto způsobem si můžete být jisti, že pár schvaluje váš výběr šatníku.

Podělíme se také o některé nápady na oblečení s doplňky, abyste měli při procházení šatníku nějakou inspiraci. A pro další průvodce oblékáním si prosím projděte náš blog, abyste věděli, co se nosí na různé typy svateb.

Máme tipy, co si vzít třeba na mexickou svatbu.

Co si obléknout na halloweenskou svatbu jako host

Dodržujte dress code

Pokud se nemůžete rozhodnout, co si obléct na halloweenskou svatbu, můžete se podívat na dress code na pozvánce nebo na svatebním webu. Pokud žádný nenajdete, můžete se vždy zeptat ostatních hostů nebo samotného páru na jejich očekávání ohledně oblečení jejich hostů.

Pamatujte, že existují halloweenské svatby, které stále vyžadují formální oděv. Nepředpokládejte, že jen proto, že se na Halloween stane nějaká příležitost, můžete se obléknout do kostýmu.

Na jednu stranu jsou některé páry netradiční a nastavené na svéráznou svatbu. Pokud v pozvánkách bylo uvedeno, že chtějí, aby se hosté oblékli jako na halloweenskou párty, pak to klidně udělejte.

A i když to není uvedeno, zvažte etiketu svatebního hosta, pokud jde o výběr toho, co si vzít na sebe. Za prvé, samozřejmě stále chcete, aby nevěsta a ženich byli na svatbě středem pozornosti.

Přizpůsobit

Jemným způsobem, jak svůj vzhled vhodnější pro svatbu s halloweenskou tématikou, je doplnění. Například ženy mohou nosit nehty s halloweenskou tématikou nebo nosit šperky, které zobrazují halloweenské předměty.

Můžete se také rozhodnout pro detaily v oblečení, které máte na sobě, aby to vypadalo jako kostým, i když to jsou normálně vypadající šaty nebo košile. Ale znovu je třeba klást důraz na to, abyste nikdy nepřekročili svůj styl jako projev úcty k páru.

Pokud se halloweenská svatba rozhodne být formální nebo poloformální, ozdobte ji stejným způsobem, jakým byste ji ozdobili každou svatbou. Můžete také vzít v úvahu místo konání nebo aktuální počasí, takže se budete v celkovém oblečení cítit pohodlně.

Mám se oženit na Halloween?

Svatba na Halloween má mnoho výhod. Jedním z nejlepších je, že můžete ušetřit více s náklady, protože toto datum není tak žádané ve srovnání s jinými obdobími roku.

Většina párů se rozhodne pro svatbu mezi květnem a říjnem, takže svatba na Halloween, což je poslední říjnový den, bude mimo sezónu. Máte tedy větší šanci získat slevy od prodejců.

Další výhodou svatby na Halloween je dostupnost dekorací. Nejen, že budou levné, ale během letošní sezóny si můžete vybrat z různých barevných květin a zeleně.

A jako bonus by i vaše líbánky měly být levnější, zvláště pro páry, které si je plánují hned po svatbě. Můžete si všimnout, že cestování je po Halloweenu méně nákladné ve srovnání s jinými daty.

Je špatné mít svatbu na Halloween?

Není špatné mít halloweenskou svatbu, navzdory víře, že to může být smůla. Zatímco Halloween je spojen se vším děsivým a strašidelným, toto datum je ideální, pokud chcete pro svou svatbu jedinečné téma.

Nemusíte nutně nastavit místo jako halloweenskou párty, pokud vám to přijde nevkusné. Místo toho můžete využít této příležitosti k představení jedinečných barev z obvyklé černé a bílé na svatbách.

Některé nevěsty se dokonce rozhodnou pro černé svatební šaty, zatímco někteří ženichové mohou na obleky vyzkoušet samet a další unikátní materiály. Přečtěte si, co znamenají černé svatební šaty, abyste věděli více o netradičních svatbách.

Jsou halloweenské svatby oblíbené?

Jak lze s moderností očekávat, stále více párů je ochotno porušit některé svatební zvyky a tradice. Jsou stále dobrodružnější s daty, která si vybírají pro svůj zvláštní den.

Říjen se tak stává běžným i pro svatby. I když tedy Halloween sám o sobě není tím nejoblíbenějším dnem, který si vybrat, není tak tabu jako před lety.

Snoubenci mohou využít chladného období a případné snadnější dostupnosti hostů. Mohou dokonce ušetřit na výdajích, protože to není nejžádanější termín cesty.

Jak mohu mít elegantní svatbu na Halloween?

Nepředpokládejte, že halloweenská svatba bude nevkusná. Stejně jako u každé jiné svatby, to, jak váš organizátor navrhne a naplánuje událost, nakonec ovlivní její celkový styl.

Pokud chcete noblesní halloweenskou svatbu, vyhněte se levným dekoracím a trikům, které lze na halloweenské párty očekávat. Místo toho se inspirujte podzimní paletou a ozdobte místo konání teplými barvami.

Můžete také zmínit semi-formální nebo formální téma pro své hosty s možností mít jemné, ale ostré doplňky, aby byly stále v souladu s tématem Halloweenu. A pokud jde o jídelní lístek, promluvte si se svým kuchařem o začlenění jablek a dýní do lahodných jídel a nápojů.

Závěr

A to je vše! Právě jsme se dozvěděli, co si obléct na halloweenskou svatbu a zjistili jsme, že bude záležet na dress code.

Je důležité, abyste nikdy nepředpokládali, že na halloweenskou svatbu můžete nosit kostým. I když je datum na Halloween, některé páry mohou stále preferovat, aby jejich hosté byli ve formálních nebo poloformálních oděvech.

Doufáme, že jste se dozvěděli hodně o halloweenských svatbách; zanechte nám otázku, pokud nějakou máte.